Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2013 o 15:01, Traitor napisał:

> Wciąga te 1v1 i 2v2 :D
Moje gry trwają od 3 do 7 minut, ale fun jest :D


U mnie podobnie, nie ma to jak wygrać 1v1 (kij, że nadużywam op picków do 1v1) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze pamiętam, w każdy dzień jeden z legacy skinów które powróciły do sklepu jest przeceniony o połowę? Jeżeli tak to mógłby ktoś zapodać linka z pełną listą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 03:15, cubbek napisał:

a co sie stao?


Wracajom skiny co ich miało już nie być, bo riot chce twoich plnów. Przeceny 50%. Bo lepiej 50% niż 0. Hippalu$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 03:22, Budo napisał:

Wracajom skiny co ich miało już nie być, bo riot chce twoich plnów. Przeceny 50%. Bo
lepiej 50% niż 0. Hippalu$.


straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 03:22, Budo napisał:

Wracajom skiny co ich miało już nie być, bo riot chce twoich plnów. Przeceny 50%. Bo
lepiej 50% niż 0. Hippalu$.


Problem w tym, że społeczeństwo LoLa chciało powrotu większości skinów. Nie każdy miał okazję grać od wersji beta i są tacy ludzie jak ja, którzy chcieliby sobie kupić Team Spirit Anivię czy świątecznego Koga, a to że jeszcze przeceniają 50% no to dodatkowe dzięki. Inna sprawa, że w ogóle nie powinni robić skinów dostępnych tylko przez jeden okres. Według mnie powinny wracać - wszystkie świąteczne we święta, hallowenowe w Halloween itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Społeczeństwo chce zerowych podatków i darmowej wódki, nie znaczy że należy tak zrobić :)

Problem jest taki, że jeśli riot mówi, żę dany skin nie będzie dostępny już nigdy, to powinien słowa dotrzymać- a parę razy skiny, które miały nie wracać zostały przywrócone. Poza tym zawsze na święta działo się coś więcej, skinów było więcej i była specjalna mapka, podobnie na harrowing. Ostatnio lipa... nie wiem dlaczego, skoro amatorzy robią świetne świąteczne mapy w wolnym czasie po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 12:11, Budo napisał:

skoro amatorzy robią świetne świąteczne mapy w wolnym czasie po pracy.


Otóż to. Riot nie ma wolnego czasu po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 12:11, Budo napisał:

Społeczeństwo chce zerowych podatków i darmowej wódki, nie znaczy że należy tak zrobić
:)


Nie przyrównuj społeczeństwa kraju do społeczeństwa programu. Przestać grać mogę w każdej chwili jak mi się nie podoba, zamieszkać w innym kraju jest "trochę" trudniej.

Z dotrzymywaniem słowa pełna zgoda, nigdy czegoś takiego nie powinni mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Budo, ale o czym Ty kurna za przeproszeniem pieprzysz?

Riot nigdy nie powiedział, że legacy skiny nie powrócą do sklepów. I te wszystkie recolory i parę naprawdę ładnych skinów wróciły do sprzedaży po raz bodajże drugi, bo rok temu podczas Czarnego Piątku też je sprzedawali, tylko bez żadnego rozciągania tego na cały miesiąc.

Natomiast co do skinów limited to powiedz mi szczerze, co Ci robi że Riot zrezygnował z polityki iż nigdy nie wrócą do sprzedaży. Okłamali Cię? I co z tego? Na każdego jednego "zdradzonego" przypada pewnie pięciu takich którzy są szczęśliwi że otrzymali szansę zakupienia Kitty Cat Katariny czy czegoś innego. Poza tym, mylisz się w zeznaniach, bo Halloween i Gwiazdka 2013 to pierwszy raz gdy limitowane skiny wróciły do sprzedaży, żaden z nich nie został też przeceniony o 50%.

Skoro czujesz się taki zdradzony, to czemu po prostu nie rzucisz tej gry w cholerę? Już nie pierwszy raz zrzędzisz na Riot, widać, że masz dosyć ich decyzji. No sorry, ale ja gdy kolejne updatey w TF2 zaczęły zamieniać tą grę w wielką papkę, to po prostu przestałem w nią grać i po sprawie. SC2 miał być dla mnie Świętym Graalem, przestał być atrakcyjny po dwóch miesiącach grania i ani dodatek ani usprawnienia nie skłoniły mnie do powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 13:19, Ecko09 napisał:

Irytujące to jest troszke jak grasz supportem, że exhaust nie ma odnowionego wyglądu,
kijowo to wygląda obok nowego flasha -,-''


Noooo. Gamebreaking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 13:00, luzac napisał:

Okłamali Cię? I co z tego?


Aha, można zakończyć rozmowę na tym.
Jeśli chodzi o to jak marudzę na Riot, to już jakiś czas temu przestałem kupować rpki, a ostatnio przestałem również grać, także możliwe, że zostawię grę na dobre, albo będę grał dużo mniej. Niestety zmiany w grze nie przypadają mi do gustu, głównie jeśli chodzi o politykę rpków/ip, ale także balans w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 15:06, Budo napisał:

grał dużo mniej. Niestety zmiany w grze nie przypadają mi do gustu, głównie jeśli chodzi
o politykę rpków/ip, ale także balans w grze.


Przecież balans jest akurat chyba ok? Banuje się eve, psa i ewentualnie kassadina i jestem zadowolony. Nic takiego ostatnio mnie nie irytowało, nic przez co krzyczałbym "wtf is dis op sheeeet" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 15:06, Budo napisał:

Aha, można zakończyć rozmowę na tym.
Jeśli chodzi o to jak marudzę na Riot, to już jakiś czas temu przestałem kupować rpki,
a ostatnio przestałem również grać, także możliwe, że zostawię grę na dobre, albo będę
grał dużo mniej. Niestety zmiany w grze nie przypadają mi do gustu, głównie jeśli chodzi
o politykę rpków/ip, ale także balans w grze.


Ale gra jest za darmo. Nie musisz nic kupować więc po prostu nie patrz na w/w politykę i graj.
Takie to trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować