Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2014 o 19:05, sirufok napisał:

you can transfer to either EUW or EUNE for free


No chyba, że mieszkasz na zachodzie.


Myślę, że tylko "tak se" napisali, NE->W będzie normalnie dostępny. W razie czego mogę zadzwonić do siostry w niemczech, doe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2014 o 19:09, sinir napisał:

Myślę, że tylko "tak se" napisali, NE->W będzie normalnie dostępny. W razie czego
mogę zadzwonić do siostry w niemczech, doe.


Nieważne, nie doczytałem FAQa... Może da radę coś wykombinować, w końcu jestem z Polski, powinienem umieć kombinować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo co drugi typ ma w summonernejmie "PL" albo nazywa się "boczek16", "Kamil97", "mojetoczefele13" itd. 80% serwera to polaki, które nie potrafią napisać poprawnie zdania po angielsku... już częściej jestem nazywany "grammar nazi" niż noobem, bo próbuję ich edukować. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, Boczka zostawcie w spokoju!
A co do różnic pomiędzy serwerami, było to mówione kilka razy.. tak naprawdę West zyskuje dopiero na poziomie Diamentu I i dalej oraz jeśli chce się grać poważnie teamówki na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2014 o 20:23, sinir napisał:

Bo co drugi typ ma w summonernejmie "PL" albo nazywa się "boczek16", "Kamil97", "mojetoczefele13"
itd. 80% serwera to polaki, które nie potrafią napisać poprawnie zdania po angielsku...
już częściej jestem nazywany "grammar nazi" niż noobem, bo próbuję ich edukować. :F

I dlatego na Weście lepiej bo rumuni, grecy i nordowie się tam przenieśli. Osobiście raczej różnicy nie czuję bo z wyżej wymienionych narodowości wskaźnik idiotyzmu był niemal na tym samym poziomie co "PL".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe po raz kolejny odwołali magma chamber xd
Nie no bez jaj... Riot nie potrafi zrobić nowej mapy nad którą pracują przez 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najważniejszych osób Blizzarda (Ghostcrawler) związana z wowem, która miesiąc temu zrezygnowała z roboty u nich dołączyła właśnie do riotu. Identyczne stanowisko jak Morello - Lead Game Designer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po uruchomieniu launchera i kliknięciu na "Play" nie dzieje się kompletnie nic. W procesach mam lol_launcher.exe oraz lol_client.exe. Ok. 20 grudnia wszystko działało w porządku, teraz dociągnęło mi jakiegoś 20-megabajtowego patcha i jest lipa. Ktoś wie, co z tym fantem zrobić?

EDIT: W sumie to raz klient gry się uruchomił, ale miałem tylko czarny ekran, a komputer całkowicie mi zamroziło. Po restarcie nawet klient się nie uruchamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować