Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2014 o 15:10, sinir napisał:

Wrzuciło mnie do gold 1. :X dało się wejść do platyny z placementów?

Ludzie na forach piszą, że się dało, ale... :D

Ja zdążyłem zagrać tylko 4 rankedy przed lagami i podejrzewam, że jeszcze sobie trochę będę musiał poczekać na "info" gdzie wylądowałem. Aczkolwiek sądzę, że będzie to "mocne" srebro lub "słaby" brąz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 15:10, sinir napisał:

Wrzuciło mnie do gold 1. :X dało się wejść do platyny z placementów?


Jak startowałeś z challengera to się dało xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saint zakończył sezon nieco poniżej 100 LP w Diamond I, co w sumie nie wiem, ile daje (bo nie wiadomo o ile ELO Challengera się podniosło przez cały sezon), ale powinno być to ELO w przedziale 2500-2700 (może 2800). Po miękkim resecie daje nam to 1850-2000 ELO. W placement matches jego bilans to 4-6 (tak przynajmniej twierdzi ktoś na reddicie, załóżmy, że mówi prawdę), co oznacza, że od wyniku po resecie należy odjąć jakieś 100 punktów (bo pierwsze mecze mają bardzo duży wpływ na ELO). Przy czym nie mam pojęcia, kiedy mu się te porażki trafiały - jeśli na początku, to z tego, co pamiętam, wygrane powinny dać mu nieco mniej ELO, niż gdyby zaczął od serii wygranych. Ale nawet bez uwzględniania tego wynik wynosi 1750-1900 ELO, czyli - uwaga, niespodzianka - okolice bariery Gold/Plat! Niesamowite, prawda?

@sinir
Najwyżej da się dostać do Plat I. To jest z góry ustalone przez Riot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 16:13, QST07 napisał:

Saintvicious dostał się do Golda 1. Jeżeli Riot to nazywa słabym resetem elo, to ja nie
wiem jaki bylby mocny.


Mocny to byłby jak by wszystkim zrestetować mmr do jednego poziomu ;d
I wszyscy by zaczeli od nowa w silverze. Ale by były jaja wtedy na rankedach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, bo sam resert jest orzesadzony, skoro to jest soft = 500 Elo to hard bylby ile 1000? 2000? dywizji jest 6 spadl o polowe. Wg mnie to nie jest soft reset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 15:15, Traitor napisał:

Aczkolwiek sądzę, że będzie to "mocne" srebro lub "słaby" brąz :)

Przypadkiem zauważyłem, ze napisałem posta bez ładu i składu
Oczywiście chodziło o gV a nie brąz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 18:57, QST07 napisał:

/.../

Hard reset to zrzucenie wszystkich na ten sam poziom, każdy jeden miałby 1200 elo, czyli tam teraz wynosi startowa pula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 18:57, QST07 napisał:

Wg mnie to nie jest soft reset.

Cóż za niespodzianka, po raz kolejny nie masz pojęcia, o czym piszesz. Soft reset to ELO=(ELO z sezonu trzeciego + stała wartość, taka sama dla każdego)/2. Ta stała wartość to prawdopodobnie 1200, chociaż widziałem post kogoś z Riotu, że niby w tym sezonie reset był nieco słabszy, niż w poprzednim, więc możliwe, że jest to więcej tym razem. Hard reset wyjaśnił Kryhuu - każdy ma identyczne ELO, czyli 1200, czy coś koło tego. Było o tym mówione już setki razy. Ponownie radzę najpierw dowiedzieć się czegoś na temat zanim zaczniesz pisać bzdury na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 wygranych, 1 przegrana i 3 zapobiegnięto porażce...(które mają się podobno nie wliczać do klasyfikacji) w efekcie brąz II. Aż się odechciewa grać przy tym ich systemie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dziekuje za wyjasnienie, ale nastepnym razem nie staraj sie uchodzić za mądrego bo Ci to poprostu nie wychodzi. Pouczasz mnie samemu piszesz bzdury o mojej osobie. Powiedziałbym, że to takie... typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 21:31, Makowiec napisał:

6 wygranych, 1 przegrana i 3 zapobiegnięto porażce...(które mają się podobno nie wliczać
do klasyfikacji) w efekcie brąz II. Aż się odechciewa grać przy tym ich systemie ...

jakby na nowy sezon każdy startował na tym samym poziomie co przed resetem byłoby nudno. poza tym wspinaczka w brązie jest łatwa miła i przyjemna i nic tak nie cieszy jak miażdżenie noobków bez większej spiny. Ja przestałem grać we wrześniu jak wbiłem platyne (grałem jakoś od lipca, bo wcześniej miałem przerwę około roku). mmr spadł mi bardzo przez nieaktywność, teraz od razu ruszyłem z grubiej rury i mój pierwszy mecz po przerwie to nie był żaden normal a ranked. I mimo tego, że wiem co mnie czeka, prawdopodobnie przeprawa przez silver i gold, to jestem zadowolony. Nic tak nie motywuje jak rosnąca ranga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować