Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Swain jest bardzo dobry, o ile dostanie pierwszy kill / szybki blue buff. Jeśli nie, to trzeba grać bardzo ostrożnie. Na razie wygrałem nim ostatnio 2 rankedy - 13/7/12 oraz 11/5/16, więc zły nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrzuciło mnie po promocjach do silveraTRZY i jest super. win streak cały czas rośnie, a gra to czysta przyjemność. no i przed chwilą wpadła pierwsza penta w tym sezonie. dobrze jest od czasu do czasu spaść tak nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety w co drugiej grze mam albo afka albo osobe która w połowie wyrównanej gry stwierdza "fuck you I''m afk" bo stara się wysolować pięciu przeciwników jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zajrzałem z ciekawości do lola zobaczyć jak znajomi sobie radzą po resecie i śmieszne rzeczy się dzieją. Kumpel, który był w d2 miał 2/8 i dało go do pV. Koleżanka, która była w g2 miała 7/3 i też jest w pV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 18:40, Nightdew napisał:

Tak zajrzałem z ciekawości do lola zobaczyć jak znajomi sobie radzą po resecie i śmieszne
rzeczy się dzieją. Kumpel, który był w d2 miał 2/8 i dało go do pV. Koleżanka, która
była w g2 miała 7/3 i też jest w pV :D


Kłamiesz, nie ma kobiet w internetach.
Ja odpuszczam lolka, może nawet na stałe. Nie wiem czy w ogóle placementy zagram. Obecnie jestem unranked rozumiem, si i muszę grać placementy od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2014 o 19:09, Budo napisał:

Kłamiesz, nie ma kobiet w internetach.
Ja odpuszczam lolka, może nawet na stałe. Nie wiem czy w ogóle placementy zagram. Obecnie
jestem unranked rozumiem, si i muszę grać placementy od nowa?


Jakbyś dawniej przyjmował invy zamiast slackować na aramach to miałbyś okazję grać w full kobiecych premadach :P Tak musisz od nowa, identycznie jak w poprzednim sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przegrałem rankeda, ale jest to Loss Prevented to jak to się liczy do tych 10 gier pierwszych? Jako Defeat normalnie? Bo na koncie mam napisane ze 1 of 10 placement matches zagrane już, więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 20:37, Dziam_dziam napisał:

Więć zamiast 1/10 to będziesz miał 1/9. Loss prevented nie jest brane pod uwagę. Wyznaczy
ci MMR i dywizję z kolejnych meczy.


Oks dzięks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i na początku byłem nakręcony, ale jednak nie kupię. I tak gram za mało Riven by nacieszyć się czterema skinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że ten spoiler (jakże sensownie użyty...) miał na celu uchronienie nas przed czytaniem tego czegoś. Zmiany Renektona są po prostu żałośnie napisane - w połowie podpunktów znajduje się jakaś głupota.

Ciekawi mnie, jak będą wyglądać ostateczne zmiany dla mojego wspaniałego krokodyla. Na razie nie wygląda źle. Chociaż mogłoby być zabawniej, bo czytałem, że Riot rozważa danie mu trzeciego dasha, jeśli użyje się tej umiejętności z 50 Fury. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam to za wyjątkowo zabawne - Renekton chyba nie był ruszany przez ostatni rok, kupuję go, 3 dni później wieści o nerfie...

Pytanie: jak dobrze sprawuje się jungle Sejuani w porównaniu np. do Jarvana, Vi, Hecarima? Warto ją kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować