Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

A bo jeszcze mi sie przypomniało, że podobno im więcej jest wygranych pod rząd tym więcej IPków za wygrane się dostaje. Więc to moze być ta róznica 7 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 14:52, SiDi napisał:

Polecam sobie obejrzeć http://www.youtube.com/user/GeneralWiser filmiki, które ten ziomek
udostępnia. Grają tam gracze CLG i widać naprawdę wysoki poziom. Prawie każdy bohater
jest tam.


Mnie w takim last hitowaniu przeszkadzają micro-lagi, niby Netia na łączach TPSA 1 Megabit, ale technik powiedział że te kable to straszne badziewie i net zawsze będzie niestabilny. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 14:52, SiDi napisał:

Co do drugiej sprawy to nie sądzę. Sam grałem masę z botami, bo tylko się denerwowałem
jak ludzie nie ogarniali podstawowych zasad rządzącymi tą grą. Dlaczego? Ponieważ miałem
nadzieję, że na 30lvl wszystko się zmieni i miałem wtedy jakoś z 70-80 wygranych na Normalu.
W każdym razie po osiągnięciu ostatniego poziomu nadal spotykałem osoby robiące błędy
ludzi co dopiero zainstalowali grę.


a oni nie mogą grać w ipfarm?
mogą, może nawet grali i są efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz ostatnio kupionym Kennenem, i jest ok. 10/0/7 i faktycznie jest to postać dająca radochę. Co prawda miałem dobry team (Annie, Friddlesticks, Galio, Udyr i ja-Kennen) więc mieliśmy 4 AOE ulti, w połączeniu z tauntem Galio to dawało piękne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie kilkanaście gier mnie uświadamia że Morde jest strasznie op. Normalnie jak trafi w dobre łapska to jest rzeźnia. Ciężko z nim na midzie wytrzymać, jak gram Ashe to mnie bardzo odcina od last hitowania, właściwie to on w tej grze rządzi na midzie.

Grywam sobie też Amumu ostanio i w porównaniu do Shena to jest nim mi bardzo ciężko. Nie jest tak mobilny, słabo się wycofuje i trzeba mieć trochę szczęścia żeby do kogoś się przylepić, to tak jak z łapką Blitza. Co prawda ulti jest super jednak żeby w pełni okazało swój potencjał wymaga jeszcze jednego mocnego aoe w teamie np. MissF, Annie itp. Shenem ginę zdecydowanie dużo mniej niż Amumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Imo Morde nie jest op wcale, są na niego kontry jak na każdego. A w dobrych rękach prawie każdy champion robi rzeźnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 23:30, Galadin napisał:

Ostatnie kilkanaście gier mnie uświadamia że Morde jest strasznie op. Normalnie jak trafi
w dobre łapska to jest rzeźnia. Ciężko z nim na midzie wytrzymać, jak gram Ashe to mnie
bardzo odcina od last hitowania, właściwie to on w tej grze rządzi na midzie.


Grałem Tristaną i dałem radę z nim wytrzymać na środku bez padnięcia. Na początku takimi carry dużo nie zrobisz, ale później ich zjadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 00:40, Budo napisał:

Imo Morde nie jest op wcale, są na niego kontry jak na każdego. A w dobrych rękach prawie
każdy champion robi rzeźnię.


Dobrze powiedziane, też myślałem kiedyś, że są championi OP. Teraz wiem, że tak nie jest (z paroma wyjątkami) Lecz są kombinacje championów, które mogą czynić ich jeszcze mocniejszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 08:50, Stein napisał:

Dobrze powiedziane, też myślałem kiedyś, że są championi OP. Teraz wiem, że tak nie jest
(z paroma wyjątkami) Lecz są kombinacje championów, które mogą czynić ich jeszcze mocniejszymi.


Kombinacje tak, ale akurat nie z Mordą, bo to samotnik z natury. Nie ma praktycznie nic, co współgra jakoś z drużyną, inne tanki mają takie skille, a on ma czysty damage praktycznie. Morda jest silny w tłumie minionów, wtedy nie podchodzić, a jak jest sam, to każdy inny tank czy dps go położy 1v1. No i nie ma żadnego cc, ani nic do uciekania / gonienia / leczenia co czyni go łatwym celem. Bez minionów jego tarcza nie działa w ogóle. Morde wcale nie jest op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej odpuszcze sobie granie w LoLa. Żadne tam leavery czy inne cuda, ale logika Riota i wypowiedzi nt supportów. Lubie grać takimi postaciami, a tu nerfuje się je, bo ranged carry są za mocni... Er... Tak, to ma sens, nie wiem jaki ale pewnie jakiś ma... Nieważne tam, że shield Janny równie dobrze się przydawał dla melee.
Plus, czytając wypowiedzi czerwonych, najchętniej w ogóle by wywalili wszelkie heale, te brednie o "anti-fun", a i czasem gorsze z nich trolle jak zawodowcy forumowi. Dunno, lubię, gdy grając supportem mam jakiś wpływ na grę, a nie, w zamyśle Riota, będe zredukowany do mobilnej hp potki/buffa na zawołanie, którego zadaniem jest wyłącznie wykarmienie sojuszniczego carry, a potem udawanie, że się istnieje, lecząc co najwyżej zadrapanie od przypadkowych hitów, bo realna walka trwa kilka sekund i kończy się, zanim heale cokolwiek zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tutaj pełna lista zmian
http://www.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=369958
Nie wiem po co w ogóle zmieniali u Tristany to bieganie Oo Aktualnie jest ona jedną z najwolniejszych postaci w całej grze.

Tutaj lista itemów oraz ich "efektywności" https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AgkZeJlTYX-odHNmeXlsU21xRXBnUmFwS3BLb1pLdGc&hl=en#gid=0
Widziałem jak ją Hotshot przeglądał to sam ją znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem dzisiejsze zmiany w patch notes to myślałem, że pierd... w monitor. Całe szczęście, że od jakiś kilku tyg (po nerfie sony) lekko lol mnie znudził i grałem tylko kilka gier. Po nerfie Sony, zostawała mi jeszcze Janna i przyjemnie się grało. Na ostatnie 60 gier dzięki support (Janna, Sona) wygrałem chyba koło 50. Naprawdę człowiek wiedział, że robi zarąbistą robotę. Takim shieldem i slowem na linii w fazie początkowej gry można było robić ładną zawieruchę. Sona po nerfie w dobrych rękach dalej była przyzwoita. Gry typu 5 vs 5 i odpalać ulti Janny 1 s przed końcem ulti Morgany naprawdę powodowały dużą przyjemność. A teraz wtf? Następne nerfy... Chyba już na serio dam sobie spokój z lolem i zapowiada się powrót do doty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze, świat zadowolony, a Polacy narzekają ;]
Bo lepiej się obrazić, że znerfili czempiona, którym grasz, niż zacząć kombinować jak działa teraz i czy może lepiej nie zmienić i w ogóle jak grać. Typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 15:36, Budo napisał:

Jak zawsze, świat zadowolony, a Polacy narzekają ;]
Bo lepiej się obrazić, że znerfili czempiona, którym grasz, niż zacząć kombinować jak
działa teraz i czy może lepiej nie zmienić i w ogóle jak grać. Typowe.


Gościu, zacząłeś grać w lola kilka dni temu i wypowiadasz się na tematy o których nie masz pojęcia. Człowiek już się zastanawiał jak grać supportami po ostatnich nerfach, a teraz dowalili następne. Pomału nie będzie sensu ich brać i powodować gier 4 vs 5 kiedy takim healem sony pomału to będę tylko aure dawał... Chempionami, którymi gram? Taaa mógłbym grać tymi skupiającymi się na killach (a wierz mi potrafię) i przechodzić przez gry bez echa, ale wolę mieć staty rzędu 1/1/30 i słtszeć teksty '' Janna imba work'' lub enemy team '' we only losing coz yours Janna''. Takie gry sprawiają mi więcej przyjemności więc nie wyskakuj z tekstami ''championami, którymi grasz''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 15:45, Nightdew napisał:

Gościu, zacząłeś grać w lola kilka dni temu i wypowiadasz się na tematy o których nie
masz pojęcia.


Dlaczego uważasz, że jeżeli gra od kilku dni, to nie wie o czym pisze..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie czasami tak że jesteście postacią ranged i klikacie auto atak na kimś i zamiast strzelać to wasz champion po prostu idzie w to miejsce gdzie stoi przeciwnik? Tak jakby skin postaci był za duży w stosunku do obszaru który aktywuje atak lub nie wiem co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować