Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2014 o 20:12, matiz123 napisał:

Gratuluję doskonałego użycia spoilera!


Specjalnie do tego celu skorzystałem z możliwości modyfikacji. Rad jestem, że ktoś to docenił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostanio coraz częściej trafiam w swoim teamie (a skoro są w co 3 grze u mnie to i w przeciwnej nie jeden by sie znalazł) na debili, którzy korzystają z jungle timera z mk jogo. Jak to zgłaszać? Podejrzewam, że sam "tribunal report" nic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 11:56, luzac napisał:

Zrób screena i wyślij do supportu.

No w sumie fakt...
Jeszcze mnie dobija jak ktoś zwraca takiemu uwagę, że może dostać za to bana, a ten wyskakuje z tekstem: 'hahaha nawet z Riotu pisali, że to legalne' i myśli, że uratuje go to przed reportem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 13:09, Oloninho napisał:

Ostatnio mi się obiło o uszy to mk jogo. Mógłby ktoś wytłumaczyć o co z tym chodzi?

Dzięki temu programowi możesz, np. ustawić sobie jakikolwiek skin chcesz na danego chara, ale widzisz to tylko ty, na swoim kompie. Może i byłoby to legalne gdyby nie fakt iż program ten posiada również tzw. jungle timera, który informuje Cię o respieniu się buffów, dragona, barona. Wcześniej też o tym nie słyszałem, chyba dopiero w czwartym sezonie ludzie zaczęli tego masowo używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 18:11, Oloninho napisał:

Ale to też ustawia timera na jungle przeciwników?

No, niestety tak.
Mam nadzieję, że zrobią jakąś "łatkę" co zacznie wyłapywać ten program. Wtedy tylko czekać aż na forach zacznie sie płacz o "niesłuszne" bany i posty jaki to Riot jest zły, niedobry i w ogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Dignitas nie gra w tym tygodniu?

I jest jakiś powód, dla którego w CLG gra teraz Chauster, skoro dotychczas grał Hotshot? Czy po prostu się zmienili? (mówię oczywiście o LCSach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo mieli grać w IEM Sao Paulo. Tylko ich do Brazylii nie wpuścili i na ich miejsce pojechały Oceloty.

A Chauster gra, bo pewnie uznali że to lepsze rozwiąznie. A Dexter dalej czeka na paszport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 13:44, kulfonito napisał:

Jakie runy dla typowego AP z maną? :D

Dla typowego AP z maną:
Quinty AP
Marki magic penetration albo hybrid penetration
Seale na armor/ Mana regen per level
Glyphy ap per lvl albo magic resist

Ale generalnie polecam na Sealach zamiast mana regen to Armor po prostu, w większości przypadków lepszy wybór niż mana regen. Glyphy i Seale się wybiera już co do przeciwnika albo do tego jak się czujesz grając jakim championem wiedząc czego potrzebujesz, np na takiej Anivi wiesz że będzie ci many często brakowało w early.
Czasem bierzesz mana regen chcąc harasować przeciwnika na lini, albo grając champem który jest bardzo manożerny ( które modne były w sezonie 2).
Zazwyczaj jednak bierze się ten armor na sealach, szczególnie oczywiście vs ad mid lane i poke z aa ci nie straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu akcję z Vel''Kozem atakującym Youtube Riot może zaliczyć do bardzo udanej. Chyba nigdy nie było aż takiego hype''u wokół premiery jakiejś postaci w LoLu przy tak małym nakładzie środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne lagi dzisiaj na EUNE, wywaliło całą drużynę przeciwną plus kilku od nas i gra się skończyła przed 20 minutą bo nie miał kto bronić bazy u przeciwników xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 21:47, masterHADES napisał:

Fajne lagi dzisiaj na EUNE, wywaliło całą drużynę przeciwną plus kilku od nas i gra się
skończyła przed 20 minutą bo nie miał kto bronić bazy u przeciwników xd


EUW to samo, nie jesteście sami ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować