Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2014 o 09:37, masterHADES napisał:

> 1 kwietnia... i no ten, gosciu mowi tak sztucznie.

No to wejdz sobie na lol''a i zobacz , że to serio wprowadzili ;D

i dalej moze to byc zart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego to rozkminiacie? Toż to kolejny "featured game mode" ubrany w żart primaaprilisowy. Zawiodłem się na Rajotach, znowu nie ma skina z urfem, a ten Ultra Rapid Fire to mógł sobie wyjść w każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 10:08, Budo napisał:


Dajcie znać jak na serio zrobią taką kolejkę, to wpadnę pograć :)


No to serio jest taka kolejka, i co tam się wyrabia to jest istny cyrk xD To jest lepsze nawet niż One For All.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Spróbujcie sobie siona full ap. Na początku ostrożnie, bo sam stun niewiele nam da, ale z tarczą już można się bawić :)

aha zhonya też ma krótki cooldown.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie miałem takiego banana na ustach jak przy tym rapid fire. Sona dewastuje całkowicie i jest nie do zatrzymania w tym trybie. Ciekawe jak inni healerzy dają radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 18:14, Hacket napisał:

Dawno nie miałem takiego banana na ustach jak przy tym rapid fire. Sona dewastuje całkowicie
i jest nie do zatrzymania w tym trybie. Ciekawe jak inni healerzy dają radę?


Soraka jest irytująca, bo co chwilę dostajesz silence, ale jej leczenie jest raczej kiepskie. W late game też średnio się sprawdza, bo nie ma szans przeżyć żadnego burstu. Sion, leblanc, zed, veigar, czy inne takie cuda składają ją w pół sekundy.
Alistar daje radę, ale musisz ogarniać kombosy, bo inaczej to ratujesz przeciwników 10x częściej niż normalnie.
Taric raczej lipa.
A Sonę to się banuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co to na 5 gier raz tylko Sonę zbanowali. O proszę i kolejny meczyk tym demonem ;]. Szkoda że dzialkę zawszę banują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zagrałem w tym trybie pierwszy mecz i 3 osoby z mojego teamu robiły taki flame, że chyba im klawiatury się rozwaliły od tego ciągłego spamu. Nie czaje, dlaczego ludzie nie mogą ogarnąć, że ten tryb jest robiony 100 % for fun... Po co grać, skoro to prowadzi tylko do nerw z ich strony? Szkoda mi takich typów;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 21:46, Budo napisał:

> Jak ktoś ma szybkie palce i nieobce mu smartcasty, to polecam kennena xD


Na co komu skillshoty, weź Urgota! Q ma 0.4s cd a jak trafisz E to to już NIE JEST skillshot a 100% kill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować