Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2010 o 23:54, nightfaler napisał:

> gra ktoś jeszcze bo mam problem, support nie pomaga, FAQ i forum tak samo :/
>
Gra.


No to może pomożesz? :D Otóż po zainstalowaniu, uruchamiam grę włącza się updater. Niby fajnie, ale w ogóle nie znajduje serwera, niby szuka ale nic jak dotąd nie wynalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2010 o 16:15, necron1501 napisał:

No to może pomożesz? :D Otóż po zainstalowaniu, uruchamiam grę włącza się updater. Niby
fajnie, ale w ogóle nie znajduje serwera, niby szuka ale nic jak dotąd nie wynalazł.


Z takim problemem to do supportu się zgłoś ew. przeinstaluj grę :P. Bo z tego co rozumiem to nie możesz patchy do ściągać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No patchy nie mogę, a support nie odpowiada, nie zna odpowiedzi :P Dziś jak spróbowałem włączyć Air PVP client, to niby się załadowało, ale potem ze błąd z połączeniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 17:07, necron1501 napisał:

No patchy nie mogę, a support nie odpowiada, nie zna odpowiedzi :P Dziś jak spróbowałem
włączyć Air PVP client, to niby się załadowało, ale potem ze błąd z połączeniem :/

A to nie instalowałeś tego pakietu adobe air ? Bez niego gra nie ruszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 18:38, necron1501 napisał:

Niby wyskakiwała mi informacja że mam Adobe Air w odpowiednio nowej wersji, ale moze
trza odinstalować i zainstalować tą od LoLa ...


No to nie zaszkodzi zainstalować jeszcze raz z Air`em od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 20:01, masterHADES napisał:

Tak się zastanawiałem czy ktoś z gramu gra w Lola :D ale widzę, się nie zawiodłem( mam
nadzieje).

Gra o ile internet na to pozwala ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 20:01, masterHADES napisał:

Tak się zastanawiałem czy ktoś z gramu gra w Lola :D ale widzę, się nie zawiodłem( mam
nadzieje).

Gra i to całkiem sporo. Jedyna gra, w którą gram na piecu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o to może udzielicie mi kilku rad jaki początkującemu :P np. jaką sobie kupić pierwszą postać żeby nie wpakować się w maliny ^^ Bo chce dozbierać do 450 IF i kupić jakąś z tych najtańszych czy może lepiej pomęczyć się i dozbierać do tych 1300 i kupić jakąś droższą ?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 17:51, masterHADES napisał:

/.../

Generalnie każda postać jest dobra i te 8 które się co tydzień zmienia spokojnie wystarczy do gry, no i zawsze wśród nich znajdzie się jakaś łatwa w ''obsłudze''. Ja jednak polecam na Twoim miejscu kupić sobie jakąś za 450 i nią dużo grać, najlepiej zaczyna się grając w kółko jedną postacią, by opanować ją dobrze, wraz z zasadami gry :). Dla przykładu Ashe, jest tania i z rodzaju ''easy to play, hard to master''. Na początek jest bardzo dobra.

Do tego polecam stronkę http://www.leaguecraft.com . Znajdziesz tam naprawdę sporo poradników oraz strategii dla poszczególnych czempionów, w jakie skille iść, jakie kupować itemy etc. Przydatna sprawa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 00:36, Kirabaxior napisał:

Zależy od gustu. Ashe jest tania, ja osobiście zbieram te ponad 1000 na ulubionego Veigara.

Ale ja podawałem propozycję na początek, Veigar nie jest dobry na dzieńdobry, ze względu na to, że trzeba nim ostro farmić AP i lasthitować ze spelli. :) A mi właśnie przed chwilą udało się uzbierać 6300, teraz myślę kogo by tu sobie kupić, chyba Twitcha : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam grać Master''em Yi, kurcze koleś zabijaka a kosztuje bodajze 450 ;D (Ogółem wszystkie postacie za 450 mam zakupione, taka perwersja,ze zbieram wszystkie, a gram tylko masterem ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 10:30, gogiell napisał:

Też nim gram ;). Koleś dobry jest w "partyzanckich" atakach i koszeniu postaci supportowych.

A mozna spytac jakie buildy, itemki?? Ja teraz po anzwach Ci nie powiem,aczkolwiek stawiam na siłe ciosów ;D w wiekszosci wypadków biore ten młot co zamraża ;D no i pozniej jak zdaze jeszcze to to co dodaje 20 do obrażeń, cos tam do szybkosci i krytów, takie dwa żółte(złote?) skrzyżowane miecze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować