Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2010 o 18:14, rtyrtyrty napisał:

Ale dobrze że Urgota nie tknęli, zacząłem grać, idzie mi dobrze, może się uda i będzie
postać którą mogę wygrywać gry, którą nikt nie gra i na którą nikt nie ma prawa narzekać
że jest OP :D


jest OP w early game
i go przebudowują ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 18:23, mlynar911 napisał:

Jezeli mowisz ,ze soraka to gowno a nie support to pozdro ... Widać albo nią nie grałeś
albo nie umiesz nią grać i tak mowisz ....


Jeśli drużyna nie umie grać to Soraka jest boginią, w innym przypadku (częściej) stanowi zbędny balast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 18:20, Budo napisał:

Chodzi mi o wypowiedzi użytkowników. Ogólnie patch oceniany jest dobrze.

Też wielkiego zachwytu nie zauważyłem.

Dnia 01.12.2010 o 18:20, Budo napisał:


Nightdew---> SiDi już wyjaśnił, jest ciągle przynajmniej kilku działających supportów.

Wypowiedzi typu "ranged carry są za mocni, więc nerfujemy support" wskazują, że długo to nie potrwa. No gdzie logika w tym? Plus, główny designer mówiący "healerzy... wiecie, nie lubimy was, psujecie fun dpsom, i w ogóle gre" też ciężko by napawał optymizmem. Już nie mówie o postach czysto trollowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 18:12, SiDi napisał:

Taric działa, Sona działa, Zilean działa i Janna nadal działają. Wg mnie ta czwórka nadal
(pomimo nerfów) nadal się sprawuje całkiem dobrze. Blitz to też opiekunka i również działa
dobrze. Supporty bardziej w ustawianych drużynach się sprawdzają. Janna to właściwie
tylko w takich zespołach. Na randomie przeważnie stanowi piąte koło.

Nie zakładam, że nerf Janny ją zupełnie zniszczy. Po prostu totalnie rozbroiły mnie wypowiedzi Morello, który właściwie wprost mówi, że heale są złe i niszczą fun w "pvp". (pvp? wtf, to mmo jest jakieś? mamy jakieś "pve"?) Oczywiście taki drobiazg, że przyfarmiony carry z lifestealem sam się wyleczy znacznie lepiej, niż Soraka to tam pierdółki. DPS jest fun! Już podejrzewałem, że tak myślą po tych "anti-fun design patterns", ale teraz to wprost napisali ;)
Plus dalej będę twierdził, że nerfowanie ranged carry przez nerf supportów... er... To supporty są tylko dla ranged?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 18:23, mlynar911 napisał:

Jezeli mowisz ,ze soraka to gowno a nie support to pozdro ... Widać albo nią nie grałeś
albo nie umiesz nią grać i tak mowisz ....


Trololololo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 18:24, SiDi napisał:

Jeśli drużyna nie umie grać to Soraka jest boginią, w innym przypadku (częściej) stanowi
zbędny balast.

Umie czy nie umie. Ważne jest to jak ktoś gra soraka... Jezeli nawet ogarniaja to dodatkowy heal czy mana albo silence kazdej druzynie sie przyda ...

Wielki_Bubba
Jeżeli nie masz nic wartościowego do dodania to się lepiej nie udzielaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 19:02, mlynar911 napisał:

Umie czy nie umie. Ważne jest to jak ktoś gra soraka... Jezeli nawet ogarniaja to dodatkowy
heal czy mana albo silence kazdej druzynie sie przyda ...

Mana przydaje się co najwyżej na początku rozgrywki, a większość ludzi jest samowystarczalna - ew. Clarity.
Heal - Taric. Da ci też stuna >>> Silence, no i nie jest z papieru i nie rozpadnie się jak tylko ktoś na niego spojrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 19:06, KaPe napisał:

Heal - Taric. Da ci też stuna >>> Silence, no i nie jest z papieru i nie rozpadnie
się jak tylko ktoś na niego spojrzy.

Ale mi nie chodzi kto jest lepszy od soraki. Bo sona zdecydowanie jest. Ale oto ,że waider nazwał sorake nie supportem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 19:02, mlynar911 napisał:

Wielki_Bubba
Jeżeli nie masz nic wartościowego do dodania to się lepiej nie udzielaj ...


Trolololololo...

Soraka nic nie daje do teamu, tracisz jedno miejsce na wartościowa postać. Zazwyczaj jedyne co będzie robić soraka to feedować, a potem krzyczeć, że nie feeduje, bo gra supportem. Chcesz supportować to Sona, Zilean, Janna czy Taric. Soraka była dobra, potem riot ją zniszczył wieloma nerfami pod rząd.

Dlatego mówię, że riot nie ma zielonego pojęcia o balansowaniu. Jedyne co oni robią to OP postać, po czym ją nerfią do rangi gówna.

EDIT:
@up
wiader nazwał ją tym czym ona jest, czyli gównem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 19:10, mlynar911 napisał:

Ale mi nie chodzi kto jest lepszy od soraki. Bo sona zdecydowanie jest. Ale oto ,że waider
nazwał sorake nie supportem ;]

Nazwał ją gównem, bo jest gorsza od reszty supportów. Co zresztą jest prawdą. No, ale Riot sam mówił, że "zmieniła się ich filozofia" i "teraz by Soraki nie zrobili", więc kto tam wie co z nią zrobią. Może rework, ale patrząc ile im to zajmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może panowie Wielki_Bubba i Wiader przejmiecie Riot Games, bo przecież wy WSZYSTKO wiecie o LoLu i co jest OP a co jest "gównem". Twoja opinia jest twoja, nie jesteś jakimś guru, który mówi to jest dobre - robimy tak i nagle leci za tobą stado idiotów, którzy zrobią wszystko tak jak ty. Nie masz nic ciekawego do napisania, to nie pisz. Chcecie sobie z wiaderem pogadać to gadajcie, ale nie tu, bo teksty typu: "ŁaŁ MOJE UBER STATSY!!!1111" i odpowiedź drugiego "LOL kradłeś" są żenujące, tak więc proszę skończcie to co robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 19:10, Wielki_Bubba napisał:

Dlatego mówię, że riot nie ma zielonego pojęcia o balansowaniu. Jedyne co oni robią to
OP postać, po czym ją nerfią do rangi gówna.

Z tym się zgodze. Ale większość graczy nie odróżnia OP postaci od swojego lamienia a zarazem feedowania tejże "op" postaci.

Dnia 01.12.2010 o 19:10, Wielki_Bubba napisał:

wiader nazwał ją tym czym ona jest, czyli gównem.

To dlaczego gdy ją grałem to każdy mecz był wygrany? Nawet taki godzinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, dzisiaj po przerwie chcę sobie zagrać z kumplami a tu lagi, że hej. Kolejki wyłączone, crashe gry itd. Na nowych champow i nerfy czas mają, na serwery i naprawę chatu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soraka ma najslabszego heala (no moze kayle ma slabszego ale tez jest gownem hurr hurr), many nie daje bo znerfili, ze starcallu dmgu nie ma, a zeby nastackowac debuffa to musiala by sie krecic w melee rangu chyba pol gry obok jakiegos carry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 19:31, mlynar911 napisał:

To dlaczego gdy ją grałem to każdy mecz był wygrany? Nawet taki godzinny?


Ja jakbym znalazł postać którą wygrywam każdy mecz, to bym w życiu jej nie zmienił i farmił te mecze w nieskończoność. Ale jeśli spytałbym Ciebie, ile meczy masz na + ogólnie czy jakie tam masz ELO, to byś zaczął się bronić, że nie grasz tylko mocnymi postaciami czy czymś takim,a Soraką wygrywasz tylko jak Ci się nudzi, tak to wolisz przegrywać inną postacią. Wiem, bo zawsze ludzie tak się próbują bronić. Po prostu tę dyskusję zakończę tym postem, bo wiadomo, że mam rację i nic tego nie zmieni. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 20:01, RhastA napisał:

No zobacz wiader i Wielki_Bubba wyznacznikiem skilla. Sweet :)

THEIR ELO IS OVER 9000!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie reworka Soraki, to poczekajcie aż rework Eve skończą, wtedy poczekacie jakiś miesiąc 2 aż będzie "oficjalnie" wiadomo że jakiś rework jest robiony, a potem jeszcze spoooro czasu minie zanim zobaczycie w patch notes "Soraka rework"


:3

@up

OVER 9000!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja nie mówię, że jestem przeboski, tylko prezentuję ogólnie utarte fakty. Już nawet evelynn zrobi więcej niż soraka. Rly. Riot niszczy postacie, które kiedyś były za mocne. I to niszczy tak, że już się nie podnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 20:06, rtyrtyrty napisał:

Jak chcecie reworka Soraki, to poczekajcie aż rework Eve skończą, wtedy poczekacie jakiś
miesiąc 2 aż będzie "oficjalnie" wiadomo że jakiś rework jest robiony, a potem jeszcze
spoooro czasu minie zanim zobaczycie w patch notes "Soraka rework"

Kiedyś powiedziałbym, że Eve skończą zaraz po DNF, ale teraz to nie wiadomo, mogą nie zdążyć.
Starczy spojrzeć, że na US forum search nie działa już, ile, z pół roku? Jeśli taka pierdółka to przeszkoda nie do przejścia, to co dopiero rework championa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować