Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2014 o 13:55, NeroNarmeril napisał:

Ale o co chodzi, bo nie czaję?

"Naprawili" jego ulta. Teraz nie można castować skilli dopóki się nie wyląduje. Nie byłoby nic aż tak ''strasznego'' w tej zmianie gdyby o niej poinforowano przed wprowadzeniem promocji na skina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 16:59, Traitor napisał:

> Ale o co chodzi, bo nie czaję?
"Naprawili" jego ulta. Teraz nie można castować skilli dopóki się nie wyląduje. Nie byłoby
nic aż tak ''strasznego'' w tej zmianie gdyby o niej poinforowano przed wprowadzeniem
promocji na skina :/


No dobra, ale co ma skin do tego, czy się castuje skille czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 17:02, NeroNarmeril napisał:

No dobra, ale co ma skin do tego, czy się castuje skille czy nie?

No jak to?!?!?!
Pito chciało wyciągnąć kasę od graczy, nie mówiąc o zmianach!!!!
A teraz zepsuli ulta i nie da się grać Pantheonem!!!!11111oneoneonerazrazeleven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 17:02, NeroNarmeril napisał:

No dobra, ale co ma skin do tego, czy się castuje skille czy nie?

Już śpieszę z wyjaśnieniami. Myślałem, ze nie ma tu nic zagmatwanego, ale widocznie się pomyliłem.

Kupiłem skina gdy jeszcze można było castować skille przed wylądowaniem z R. Zrobili promocję i nagle gdy ludzie pokupowali skiny Riot się obudził (i to info nie jest jakoś szczególnie łatwe do znalezienia), że zapomnieli poinformować o "naprawach" R. Dla mnie to jest nerf i to do postaci, która i tak nie była jakoś szczególnie op w porównaniu do innych. Toteż gybym o tym wiedział wcześniej (np. w patch notes 4.7, najzwyczajniej w świece nie kupiłbym (i z tego co czytam na forach to nie ja jeden) Pogromcy smoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 17:12, Traitor napisał:

Kupiłem skina gdy jeszcze można było castować skille przed wylądowaniem z R. Zrobili
promocję i nagle gdy ludzie pokupowali skiny Riot się obudził (i to info nie jest jakoś
szczególnie łatwe do znalezienia), że zapomnieli poinformować o "naprawach" R. Dla mnie
to jest nerf i to do postaci, która i tak nie była jakoś szczególnie op w porównaniu
do innych. Toteż gybym o tym wiedział wcześniej (np. w patch notes 4.7, najzwyczajniej
w świece nie kupiłbym (i z tego co czytam na forach to nie ja jeden) Pogromcy smoków.


Przed chwilą grałem Pantheonem i wielkiej różnicy w ulcie nie zauważyłem. Więc naprawdę nie wiem, w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak nie znałeś kombosa, to nie wiesz w czym problem :)
Pantheon mógł castować W w trakcie channelingu ulta, dzięki temu W dostawało większy zasięg i panth skakał bezpośrednio do celu, a nie w środek ulta i od razu stunował cel.
Typowa chamówa riotu- stealth nerfy, albo buffy wraz ze skinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 17:12, Traitor napisał:

Kupiłem skina gdy jeszcze można było castować skille przed wylądowaniem z R.

Przepraszam, jeśli piszę właśnie głupotę (ostatnio nie jestem bardzo w temacie), ale coś mi tu nie gra. News dotyczący tego, że nowy skin dla Pantha jest dostępny, pojawił się 22 godziny temu, natomiast patch 4.7 wylądawał przed dziewięcioma dniami. W takim razie jak to możliwe, że kupiłeś skina przed naprawieniem tego błędu z jego ultem? Zgoda, że oficjalnie poinformowano o tym kilka godzin po wyjściu skórki, ale przecież samej zmiany dokonano zdecydowanie wcześniej. Swoją drogą trochę dziwne, że tego nie zauważyłeś (wydaje mi się, że ten fix powinien być odczuwalny w trakcie gry), no chyba że Panthem nie grałeś po patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 18:40, matiz123 napisał:

(...)

No dobra...źle sformułowałem wypowiedź (Zwykła ludzka pomyłka, ale miło, ze zwróciłeś uwagę na ten "szczegół". )Kupiłem skina gdyż nie wiedziałem, że wprowadzono jakieś zmiany. Mam za dużo roboty aby aktualnie grać w LOLa, toteż nie zauważyłem tego w grze gdyż najzwyczajniej w świecie nie grałem pantheonem od kilku tygodni :D
Kupiłem skina bo teraz był tańszy, gdyby nie był poczekałbym do czasu aż wrócę do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sama bugfix nie był niczym złym bo to co Panth robił z ultem było przesadzone ale miło by było gdyby riot poinformował o tym przed tym jak wydali tego najnowszego skina ;p rozumiem ludzi którzy mogą czuć się oszukani ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 19:09, Morrdin napisał:

Ogólnie sama bugfix nie był niczym złym bo to co Panth robił z ultem było przesadzone
ale miło by było gdyby riot poinformował o tym przed tym jak wydali tego najnowszego
skina ;p rozumiem ludzi którzy mogą czuć się oszukani ;d


Jakie przesadzone? Jak mnie to denerwuje, ult panta miał to kombo od kiedy gra, czyli sezon 1. A teraz nagle przesadzony? Nawet nie tak dawno jego ult miał globalny zasięg i było ok, jakoś nikt nie płakał dopóki nie picknęli w jakimś turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestaniesz znowu rejdżować na Rito? Nie żeby znowu Ci się fakty myliły. Zasięg na ultach Pantheona i TF''a pojawił się na długo przed tym, jak Pantheon wrócił do łask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z tego co pamiętam było to powiązane z pickowaniem pantha na topie przez jakiś team, a potem z płaczem na gd, czyli typowa sytuacja poprzedzające nerfy. TF był zawsze pickowany, więc to inna kwestia.
Zresztą nieważne- stealth nerfy/buffy przy skinach to już tradycja i tyle chciałem powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rito nie naprawia bugów - zły Rito, umrzyj pls.
Rito naprawia bugi - zły Rito, umrzyj x2 bo z bugami łatwiej się grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 19:53, sirufok napisał:

Rito naprawia bugi - zły Rito, umrzyj x2 bo z bugami łatwiej się grało.


Teraz pantheon przed lądowaniem nie może nic użyć, za to może dostać od razu cc. (afaik boty go pięknie wyłapują jeszcze na niewidocznym)

"naprawianie bugów"

Poza tym, jak coś robią, co ma wpływ na grę, to POWINNI o tym napisać w patch notesach. A teraz im się obrywa bo wprowadzili nowy skin, a potem dopiero poinformowali o zmianach. Co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 20:10, Adjatha napisał:

Teraz pantheon przed lądowaniem nie może nic użyć, za to może dostać od razu cc. (afaik
boty go pięknie wyłapują jeszcze na niewidocznym)

Jakbyś skili używał, to nie podziwiałbyś pięknych skrzydeł jego nowego skinaszka. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować