Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Sorry za post pod postem, ale...
Chyba faktycznie się wzieli za flame :D Może nadchodzi "nowa era" w LOLu
Kolega dostał ograniczenie na miesiąc. Też nie ma póki co żadnego info na mailu.
Wcześniej miał bany tylko za wychodzenie z gry, nigdy za flame itd. więc czas/liczba gier zależy również od nagromadzenia przewinień, nie tylko od tego czy już wcześniej byliśmy karani xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem na 60 gier (honory i inne teamworki nie zostały cofnięte). uważam to za bardzo łagodna kara mając na uwadze rzeczy jakie robiłem przez ostatnie miesiące jak trybunał nie działał.

no nic, trzeba się ogarnąć i grać tak jak kiedyś. bo świadomość, że trybunał nie działa wpłynęła na mnie bardzo negatywnie i w sytuacjach gdzie zazwyczaj się hamowałem, potrafiłem pójść na całość.

jedyną stratą dla mnie, jest brak możliwości pisanie timerów. ostatnio wyrobiłem w sobie ten nawyk i boje się, że przez ten czas go stracę.

Ecko09
jak kogoś nie ma, to będzie dostawał sugerowane picki (te z największą ilością punktów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2014 o 19:20, Mange napisał:

jedyną stratą dla mnie, jest brak możliwości pisanie timerów. ostatnio wyrobiłem w sobie
ten nawyk i boje się, że przez ten czas go stracę.



A ja zapamiętuję, ha! (nie koniecznie co do sekundy, zazwyczaj jest to poślizg kilku sekund ;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAha, mnie spotkało 20 gier w strefie zamkniętej :>
I podejrzewam, że to przez gry z ostatnich 2 tygodni gdzie opisywałem grających jako tych z syndromem downa. Wcześniej praktycznie od razu mutowałem wszystkich wybijających się z szeregu, ale to z czasem się nudzi i przestałem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 13:49, Dziam_dziam napisał:

Ci którzy płakali że znerfili Pantełona jak kupili skina, do piątku będą brane pod uwagę
wszystkie jego refundy.


A co tam znerfili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.

Akurat mi się zdarzyło, że wywaliło mi prąd w czasie gry. Normalnie bym się nie przejął, ale mam na koncie już dwa wyjścia (z czego tylko jedno perfidnie zamierzone wieki temu i drugie na zasadzie, że serwer padł po zakończeniu meczu i co chwila klient domagał się mojego powrotu do gry, która się zakończyła, musiałem wyłączyć klienta). Czy w takim przypadku mogę się spodziewać jakichś kar?

Dodam, że po tym braku prądu udało mi się wrócić do gry i skończyć mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Permaban.
A na serio- prawdopodobnie nic Ci nie będzie. Dużo i regularnie trzeba wychodzić, żeby coś się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 12:38, Budo napisał:

/.../

Permaban.
A na serio- prawdopodobnie nic Ci nie będzie. Dużo i regularnie trzeba wychodzić, żeby
coś się stało.


Wystarczą 2-3 leavy i już leci kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 13:10, Ecko09 napisał:

Wystarczą 2-3 leavy i już leci kara.


Tylko chyba w krótkich odstępach czasu? Bo jak mówiłem, jedno wyjście miałem jakiś... miesiąc temu, potem długo nic, niedawno były te problemy z serwerami, przez co gra domagała się mojego powrotu do zakończonego meczu no i teraz brak prądu.

Nie wiem do końca jak ten system działa, czy karze jak wyjdziesz i nie wrócisz czy wystarczy 5 minut nieaktywności (po akcji z prądem wróciłem do gry, wyskoczył komunikat, żebym ruszył tyłek bo cośtam, jakoś skończyłem mecz).

Przypomniało mi się, że raz nie chciało mnie w ogóle połączyć, ale po minucie wróciłem do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden, jednyny raz w całej swojej historii grania w LOLa dostałem upomnienie czy jako to sie zwie, wlasnie za leavy. Ale to byl czas kiedy miałem bardzo niestabilny internet i zwyczajnie mnie rozłączało etc. I potrzeba było takich wyjść kilka pod rząd.
Chociaż to były początki sezonu drugiego, może coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, robimy tak. Jako, że nie trzeba wszystkich 8 osób mieć, by wystartować drafta (podobno) to jutro po 20 startujemy. Kto będzie to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować