Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2010 o 21:11, sirufok1987 napisał:

> Ale jeśli przeciwna drużyna ma bohaterów tych lepszych i również wiedzą co robić
- wtedy
> ten pierwszy nie ma nic do pogadania.

A jeśli maja takich samych to co? Remis?


Jeśli normal to tylko skill wtedy się liczy. Bo w ranked nie może być dwóch tych samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 21:11, Wielki_Bubba napisał:

Co do tierlisty, drogi sirufok''u ostatni raz ją czytałem jakoś przy wyjściu galio. Więc
zakładam, że na oczy więcej razy Ty ją widziałeś niż ja.


Niestety muszę Cię zmartwić, widziałem ją tylko raz, gdy ktoś wrzucił tu linka do niej, a czytając Twoją dalszą wypowiedź zaglądałeś do niej po każdym patchu ("powiedzmy" do czasu pojawienia się Galio). Tak więc zadowalam się miejscem drugim w tej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 19:02, Wielki_Bubba napisał:

Trololololo...


Jeśli nie masz nic do powiedzenia nie pisz nic, ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę podważać decyzji Moderatora, ale w środowisku LoL "trolololo" to ocena obecnej sytuacji w czempionach - i to dosłownie. Coś jak KEKEKEKE starcraftowców czy tego typu smaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 21:01, sirufok1987 napisał:

> wiesz oni naprawdę coś potrafią zagrać więc mają prawo do swojego zdania, z tego
co widzę
> to nikomu nic nie narzucając żałosne natomiast jest wyzywanie ludzi za ich poglądy

> pax pawlow

Uuuu... A Ci co nie potrafią zagrać tego co oni to już swojego zdania mieć nie mogą?
Kolego, nie liż im jaj bo bogami nie są i z tego co widzę to fanów tu raczej nie mają.

A co do championów to każdy jest dobry i każdym można grać dobrze, jeśli wiesz do czego
służy i masz team, który także to wie.


wiesz niechcę cię obrażać ale jaja to może ty lubisz lizać ja tego robić nie muszę poprostu ich znam i wiem że potrafią myśleć natomiast ty masz problemy z zaakceptowaniem zdania innych. A co do "fanów" jeśli ty piszesz na forum tylko dla fanów to lepiej zacznij śpiewać może zrobisz kariere jak Bieber
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 21:28, piotrifek napisał:

wiesz niechcę cię obrażać ale jaja to może ty lubisz lizać ja tego robić nie muszę poprostu
ich znam i wiem że potrafią myśleć natomiast ty masz problemy z zaakceptowaniem zdania
innych. A co do "fanów" jeśli ty piszesz na forum tylko dla fanów to lepiej zacznij śpiewać
może zrobisz kariere jak Bieber
powodzenia

Nie chcesz ale to robisz bardzo dziwne... Ostrzeżenie... Jeśli już nie zgadzasz się z czyimś zdaniem to proszę to powiedzieć w inny sposób,nie używając epitetów i nie obrażając nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 21:32, Isildur napisał:

> wiesz niechcę cię obrażać ale jaja to może ty lubisz lizać ja tego robić nie muszę
poprostu
> ich znam i wiem że potrafią myśleć natomiast ty masz problemy z zaakceptowaniem
zdania
> innych. A co do "fanów" jeśli ty piszesz na forum tylko dla fanów to lepiej zacznij
śpiewać
> może zrobisz kariere jak Bieber
> powodzenia
>
Nie chcesz ale to robisz bardzo dziwne... Ostrzeżenie... Jeśli już nie zgadzasz
się z czyimś zdaniem to proszę to powiedzieć w inny sposób,nie używając epitetów i nie
obrażając nikogo.


Pomijając formę którą może dobrałem niewłaściwie to :
on do mnie napisał że liżę jaja więc tylko się odgryzłem i w ten sam sposób i tylko ja dostałem ..?
jestem noga z polaka ale gdzie tu są epitety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2010 o 21:37, piotrifek napisał:

Pomijając formę którą może dobrałem niewłaściwie to :
on do mnie napisał że liżę jaja więc tylko się odgryzłem i w ten sam sposób i tylko ja
dostałem ..?
jestem noga z polaka ale gdzie tu są epitety?

Chyba chodzi o niestosowne słownictwo, choć dla mnie to nie była jakaś wulgarna odpowiedź. Szczególnie, że on użył podobnego słownictwa.
BTW. Kontynuujcie tą jakże owocną dyskusję, lubię czytać takie posty. Przypomina mi się sytuacja z jednego forum dotycząca UT. I jak tu się nie nudzić w te mroźne wieczory XDDDDDDDD GO GO SPAM RANGERS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - po co te nerwy? :)

Tak sobie teraz myślę że LoL do czasu Dota2 lub innej tego typu dobrej gry pociągnie i się skończy. Jeszcze niedawno miałem inne zdanie, fakt jest to darmowa gra, ale to co wyprawia Riot - w kwestii stabilności gry, chata, balansu, taśmowego wypuszczaniu championów, nerfowaniu z powodu tego że czyjaś tier lista wygląda tak a nie inaczej - niszczą tę grę. Może na początku z małym doświadczeniem każdy champion wydawał się spoko ale im dalej w las tym więcej championów jest useless więc po co ich aż tylu skoro może połowa z nich jest wartościowa w poważniejszych premadeach gdzie zbierasz się ze znajomymi wieczorkiem, nie mówiąc już o jakichś światowych turniejach?

Stabilność tej gry czy tam serwerów jest niesamowita, byle patch i już są cyrki. Dzisiaj dwa razy wyleciałem z gry i już wrócić nie mogłem, a wielo-sekundowe lagi u wszystkich graczy występowały średnio co 10 minut.
Ja na miejscu Riot przestałbym wypuszczać championów, zrobił porządek z klientem, patchowaniem i chatem i wprowadził mikro płatności za runy. Z czego oni się utrzymują to ja nie wiem, riot pointsy może kupuje 20% graczy? Z czego połowa z nich tylko raz dla jednej skórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale niestety riot wie lepiej i robi takie cyrki jakie robi fakt ja gram od bery z przerwami ale to co sie teraz dzieje to jest po prostu smutne aż żałuje ze wydałem te rioty na skorki jakie mam :P. Bo kata i tak teraz nie da rady grac (w sumie da ale jest bezużyteczna). Może jaka petycje do nich wysłać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 21:59, Hacket napisał:

Bo kata i tak teraz nie da rady grac (w sumie da ale jest bezużyteczna).


Soraka ma świetnego nowego skina (jeden z moich ulubionych w całej grze) i też mi żal bo za każdym razem ludzie pytają czy nie mógłbym grać Janną zamiast Soraki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 22:11, Ostrowiak napisał:

Mówił ktoś że Tristana jest jak mobilny turret? Poprawka, jest lepszejsza :3

Ups, mogłem nie pisać, będą nerfy.

Nie nie, przecież to ranged carry = nerfną supportów. Teraz chyba kolej na Zileana? Czy może Taric?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 22:17, KaPe napisał:

Nie nie, przecież to ranged carry = nerfną supportów. Teraz chyba kolej na Zileana? Czy
może Taric?


Gdzie tam, mnie się wydaje że teraz pora jeszcze bardziej znerfić Kayle bo nie pasuje do Tier4. Jej ulti powinno 1s trwać a i w ogóle powinna leczyć połowę tego co teraz. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słów kilka o nowym champie, Trollu.
Otóż...jest w porządku ;)
Dość zaskakująca cena, bo 4800 IP.

Zasadniczo najważniejszym skillem jest contaminate, bo zwiększa mu attack speed, movement speed i zmniejsza czas trwania stunów. Jedyne o co należy zadbać to o to aby wrogowie pozostali w tym obszarze, w czym wydatnie pomaga mu jego Pillar of Filth (który na moje oko ma nieco za mały zasięg). Osobiście budowałem Trundle''a na AD + AS i okazał się naprawdę silną bestią w 1 vs 1. Gorzej z teamfightami, tutaj w sporym stopniu przypomina Udyra/Jaxa, świetnie eksterminuje pojedyncze cele ale AoE to on nie ma.
No i jak zwykle, recommended items są bez sensu ;) Ta postać ma za duży potencjał zabijania żeby pakować itemy pod armora typu Guardian Angel...choć trochę bonusowego hp rzeczywiście nie zaszkodzi.

Nie przypasował mi za to jego passive - niby całkiem niezły lifesteal, ale robi się on przydatny tylko w mid game. W early za wolno zabijamy creepy, z kolei w late te 5-6% hp które zabierzemy to zbyt mało by zapewnić rozsądny survival w teamfightach. Fakt że przydaje się nieco w jungle''owaniu choć jednak do WW/Amumu to mu daleko pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 23:25, ziptofaf napisał:

Słów kilka o nowym champie, Trollu.


Skiny to on ma paskudne. :/

BTW - czy Gangplank nie wydaje się idealnym anty-farmerem na mid? Mordując własne miniony nieźle opóźnimy przeciwnika, a jak kiepsko last hituje to się nie wyfarmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 20:06, rtyrtyrty napisał:

Jak chcecie reworka Soraki, to poczekajcie aż rework Eve skończą, wtedy poczekacie jakiś
miesiąc 2 aż będzie "oficjalnie" wiadomo że jakiś rework jest robiony, a potem jeszcze
spoooro czasu minie zanim zobaczycie w patch notes "Soraka rework"


robią rework alistara i urgota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 23:40, Galadin napisał:

Skiny to on ma paskudne. :/

On ogólnie jest paskudny :D Choć też to zauważyłem, zapewne samemu na leaguecrafcie zamieszczę jakiegoś sensownego skina bo postać jest w porządku :P

Dnia 01.12.2010 o 23:40, Galadin napisał:

BTW - czy Gangplank nie wydaje się idealnym anty-farmerem na mid? Mordując własne miniony
nieźle opóźnimy przeciwnika, a jak kiepsko last hituje to się nie wyfarmi.


Tak. Widzę tylko jedno ale - na mid zasadniczo najlepiej posłać najmocniejszego carry. A taki Gangplank to nie MF/Kog''maw jednak i jego 2-3 levele więcej nie przydadzą się za bardzo teamowi. Więc nie wiem co będzie lepsze - osłabić trochę carry przeciwnika czy jednak postawić na sprawdzone rozwiązanie pt. wysyłamy carry na mid ;)

Swoją drogą, tak sobie przeczytałem kilka ostatnich stron tego tematu i naprawdę, czy nie macie nic lepszego do roboty? Samozwańczy Pr0 nazywający gównem wszystko co się da, wyzwiska...Że zapytam - po co cały ten "flame mode"...Nie można po ludzku przedstawić własnej opinii, a nie mówić o niej jako o absolucie który zawsze się sprawdza? Gry to nie matematyka że postać X jest lepsza bo Y...Zawsze dochodzi element szczęścia, skilla, pracy zespołowej, dopasowanego do sytuacji buildu...Więc to że dla ciebie dana postać jest bezużyteczna to twoja subiektywna opinia. Dla kogoś może innego może być zupełnie w porządku...Nie bardzo więc widzę po co niektórzy tutaj próbują robić z siebie wzorce za którymi trzeba podążać. Zwłaszcza że, wybaczcie szczerość, ale nie widzę was (ani tym bardziej siebie) w Top 10. A i tam się często mylą (Anivia i jej skok z T4 do T1...). Sami piszecie że macie gdzieś Tier listy a jednak wręcz nakazujecie innym zgadzać się z waszym tokiem myślenia (Soraka, Lux...).

Naprawdę, czuję się jakbym czytał info o patchach w WoW-ie. Tam każdy uważa że 7-8 klas jest zbalansowanych, 1 (najlepiej ta którą grają) jest UP i 1-2 (czyt. te na które nie umieją znaleźć kontry) jest OP. I tak w kółko.

I, jeśli mogę wyrazić swoją opinię, to dla mnie te całe afery z patchami są zasadniczo bez znaczenia. Sytuacja gdy przegrywam przez to że ktoś wybierze "złą" postać...nie zdarza się nigdy. Przegrywamy bo zabraknie team worku, bo gracz jest noobem, bo ktoś popełni głupi błąd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha normalnie masz durną tezę człowieku ... Mam przewage przegranych nad wygranymi jakieś 15 może ... mam 295 wygranych to sobie policz. Gram rożnymi postaciami bo jedną mi się ciągła gra nudzi. Max 2 mecze pod rząd jedną zagram. I co tydzien musze mieć nową. A mam różne. Raz jest combo gdzie się wygrywa 10 meczy a raz combo i sie przegrywa 15 bo albo ktos feeduje albo na start w wiekszosci bedzie 4 vs 5 Napisałes zupełnie pomylonego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować