Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2014 o 17:39, hammerfall87 napisał:

czyli core dla ad carry to teraz Ie , jakiś atack speed item i lw ?

Chodzi przede wszystkim o to, że nie opłaca się grać samego IE bez rushowania po nim itemu na crit i attack speed. A później przychodzi czas kiedy potrzebujesz LW.
Drugą możliwością jest zagranie BOTRK -> IE/Trinity lub na odwrót (Trinity -> botrk). Wszystko zależy od linii i adc jakim grasz.
A trzecia to BOTRK -> Ghostblade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 22:42, kulfonito napisał:

Działają te bonusowe HP z Golema? W opisie przedmiotu w grze nic nie ma na ten temat.


Opis nie jest zaktualizowany, ale bonus jest (ludzie tak mówią, osobiście w lesie nie gram).

Ciekawostka - golem pozwala stawiać wardy na aramie, dominionie i twistedzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 22:42, kulfonito napisał:

Działają te bonusowe HP z Golema? W opisie przedmiotu w grze nic nie ma na ten temat.

Tak działa , kilka razy byłem w lesie i na 100% to w grze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I koggy, ale to już raczej na premade. Na soloQ czasem zrobisz facerolla bo ludzie nie wiedzą jak grać na rzygopluja, a czasem ktoś się trafi, kto faktycznie ogarnia i nie masz życia bo Twój team za mało uwagi poświęca ochoronie twojego ogoniastego tyłeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o moim main adc Kog '' mawie ;o dokładnie tak jak mówią przedmówcy jest on jednym z najmocniejszych adc w late

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 15:27, Morrdin napisał:

Zapomniałem o moim main adc Kog '' mawie ;o dokładnie tak jak mówią przedmówcy jest on
jednym z najmocniejszych adc w late


W obecnej mecie, gdzie większość adc mają dużego power spike''a dopiero po dwóch itemach (IE, PD), czyli wspomniana Cait, Tristana etc, Kog'Maw wygląda bardzo solidnie już w early bo po zrushowanym trinity force potrafi zadawać niemałe obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 15:31, Oloninho napisał:

W obecnej mecie, gdzie większość adc mają dużego power spike''a dopiero po dwóch itemach
(IE, PD), czyli wspomniana Cait, Tristana etc, Kog''Maw wcale nie jest taki słaby w early,
bo po zrushowanym trinity force potrafi już zadawać niemałe obrażenia.

Też prawda ale wg mnie jest dużo trudniejszy w graniu co pozwala to nieźle wykorzystać jak się go dobrze ogarnia . W końcu nie jest zbyt popularnym pickiem więc dużo osób nie ma pojęcia jak grać przeciwko niemu. A wracając do twojego poprzedniego posta , może to tylko moje wrażenie ale mi twitch się zdaje słaby po ostatnim nerfie ;c biedny szczur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 15:33, Morrdin napisał:

Też prawda ale wg mnie jest dużo trudniejszy w graniu co pozwala to nieźle wykorzystać
jak się go dobrze ogarnia . W końcu nie jest zbyt popularnym pickiem więc dużo osób nie
ma pojęcia jak grać przeciwko niemu. A wracając do twojego poprzedniego posta , może
to tylko moje wrażenie ale mi twitch się zdaje słaby po ostatnim nerfie ;c biedny szczur


Na moje, nerfy Twitcha bolą tylko w early game. Ale mówię to czysto teoretycznie, bo nie grałem nim od dłuższego czasu. Wypisałem go w poprzednim poście, bo podałem tam picki/bany, które funkcjonują w Korei.

A co do Kog''Mawa, to ciężko się nie zgodzić, że wymaga trochę więcej umiejętności, niż np taka Caitlyn. Szczególnie jeśli chodzi o pozycjonowanie się jako adc, ze względu na ten brak escape mechanismu. Ale domyślam się, że ograny Kog'Maw jest bardzo wdzięcznym championem, co z resztą pokazują jego win rate'y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 15:45, Oloninho napisał:


Na moje, nerfy Twitcha bolą tylko w early game. Ale mówię to czysto teoretycznie, bo
nie grałem nim od dłuższego czasu. Wypisałem go w poprzednim poście, bo podałem tam picki/bany,
które funkcjonują w Korei.


Szczur dalej mocny, jak się nafeeduje, to gg. Chociaż nerf niewidki może zrobić psikusa, jak ktoś nie jest zaznajomiony.

Dnia 04.07.2014 o 15:45, Oloninho napisał:


A co do Kog''Mawa, to ciężko się nie zgodzić, że wymaga trochę więcej umiejętności, niż
np taka Caitlyn. Szczególnie jeśli chodzi o pozycjonowanie się jako adc, ze względu na
ten brak escape mechanismu. Ale domyślam się, że ograny Kog''Maw jest bardzo wdzięcznym
championem, co z resztą pokazują jego win rate''y.


Kog wymaga jakiegoś tanka na linii, jakaś Leona czy Braum, bo sam jest strasznym papierem. Tak z jego zasięgiem to bierze adc na dwa-trzy hity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować