Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2014 o 12:29, Morrdin napisał:

Zmiany Luciana także wydają mi się dobrym pomysłem bo gra nim teraz na linii będzie zdecydowanie
ciekawsza


Sprawdziłem Lucka. Kombo e -> aa -> q -> aa -> e -> aa -> gdzieś tam można w wrzucić i jeśli przeciwnik to nie jest draństwo z milionem dashy albo obok nie ma jakiegoś Alistara, który przerwie kombo, to nie ucieknie. Tylko zasięg boli, bo trafi się na Cait albo Varusa i może być nieprzyjemnie (chyba tylko Sivir ma podobny zasięg, tylko ona ma q do harassu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś znerfić za to musieli :P Też musze sprawdzić go na normalu , zasięg boli bo taki kog też ma 500 ale za to w które sporo go wydłuża , zresztą zobaczymy co się będzie działo w kolejnych w dniach i czy jeszcze nie będzie potrzebował odrobiny zbalansowania . To pierwszy dzien po patchu więc niewiele mozna na razie mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Docie azjaci śmigają angielskim ładnie, w Hs też, w SC pewnie też. Tylko w LoLu jacyś tacy zacofani co nic nie kumają po angielsku -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 13:05, Morrdin napisał:

Coś znerfić za to musieli :P Też musze sprawdzić go na normalu , zasięg boli bo taki
kog też ma 500 ale za to w które sporo go wydłuża , zresztą zobaczymy co się będzie działo
w kolejnych w dniach i czy jeszcze nie będzie potrzebował odrobiny zbalansowania . To
pierwszy dzien po patchu więc niewiele mozna na razie mówić


Kog na ile sobie wydłuży ten zasięg? No i jak dostanie focusa to po nim, bo nie ma jak zwiać.

Z tego patcha to mnie boli też buff dla Alistara, bo będzie wysyp tego cholerstwa. Jak widzę krowę na suporcie, to nawet nie próbuję inicjować walki, bo spalę wszystko.

No i serwery tradycyjnie po patchu spłonęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 13:36, NeroNarmeril napisał:

Kog na ile sobie wydłuży ten zasięg? No i jak dostanie focusa to po nim, bo nie ma jak
zwiać.

8 sec to tak mało nie jest ale to także jest problem u kog mawa . Ale zagrałem pierwszy mecz luckiem i nie poszło tak źle ( 16/4 i całkowicie zajechana enemy tristana ) lecz mam 1 problem . Otóż Riot także znerfił zasięg castowania q do 500 o ile mnie pamięc nie myli a tu patrzę zasięg na q dalej pozostał taki sam . Myslałem tylko że nie zaaktualizowali tego graficznie ale poszedłem specjalnie na reda i daje 90% na to ze q ma dalej większy zasięg niż basic attack . A co do krowy , ona od dawna była jednym z najgorszych picków i potrzebowała buffa , ale wciąż mysle że to jest za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W oficjalnym patch notes masz przecież, że Q zmniejszone do 500.
Już wcześniej wspominali, że chcą aby było równe zasięgowi auto atacku (kiedy zmieniali jego zasięg z 600 chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 16:11, akwyx napisał:

W oficjalnym patch notes masz przecież, że Q zmniejszone do 500.
Już wcześniej wspominali, że chcą aby było równe zasięgowi auto atacku (kiedy zmieniali
jego zasięg z 600 chyba).

Ja ci mówię jak jest w grze ... Graficzny wskaźnik nadal jest ustawiony na 550 ( gwoli ścisłości basic attack range i q było 550 i miał by znerfione do 500 ) i nie wiem czy zapomnieli tego tylko zaaktualizować czy może nadal można castować q z 550 range

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 17:05, akwyx napisał:

Cóż, nie zauważyłem... smartcasty.

Też gram na smartcastach po prostu po jakimś czasie nakierowałem myszką na q skill i porównałem range z basic attackiem i zobaczyłem że na q jest nadal większy choć nie powinien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zmieniły się mocne picki przez ostatnie 6-7 tygodni? Jakiś nowy champion nagle stał się popularny/mocny, a jakiś nie warty uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 12:24, Ecko09 napisał:

Ok, zmieniły się mocne picki przez ostatnie 6-7 tygodni? Jakiś nowy champion nagle stał
się popularny/mocny, a jakiś nie warty uwagi?

Zależy na jakie linie . Najlepszymi adc są teraz Koggy i Tristana,w jungli Lee sin i Eve dalej potrafią wymiatać ale z drugiej strony ludzie zaczęli grać Amumu , Skarnerem i Maokaiem .Na midzie jest nadal wiele dobrych picków zależnie od tego co ma się przeciwko sobie to samo na topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, a itemizacja? Wiem jak się ADC teraz buduje i że przeciwko auto attack lepiej jest brać Frozen Heart niż Randuin. Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 12:56, Ecko09 napisał:

Ok, a itemizacja? Wiem jak się ADC teraz buduje i że przeciwko auto attack lepiej jest
brać Frozen Heart niż Randuin. Coś jeszcze?

Na ADC wg mnie raczej już nie warto rushować BT ( na Dravenie od razu jadę po IE ) ale tu jest wiele różnych buildów na Luciana przykładowo zrobiłem Botlka TF , Last whisper , Zephyr i GA i wymiatałem, Przeciwko auto attackom Frozen heart całkiem dobre , Randuin lepszy raczej dla typowych tanków bo daje jeszcze sporo hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że Gragas na topie jest nieco za mocny. Przy czym na razie go tylko w team builderze ogrywam, bo mam ostatnio dość niestabilny internet, więc rankedów nie tykam, także nie mam pojęcia na jakim poziomie są moi przeciwnicy. Generalnie wydaje mi się, że Riot przy Gragasie grubo (doceń dowcip) przesadził z regenami. Na pierwszym poziomie masz bazowe 8HP/5, a do tego pasyw, który regeneruje 4% maksymalnej ilości HP po użyciu skilla. Jest oczywiście na to 8 sekund CD, ale dokładnie taki sam CD ma W na pierwszym poziomie, które nie kosztuje many. Czyli na przykład na drugim levelu (załóżmy, że to właśnie wtedy wybierzesz W do awansowania), masz 8,85 bazowego regena, do tego 2 punkty z defensywnych masterków i mniej więcej 18,75 z pasywki (przy założeniu, że masz wtedy 750 punktów życia - daje to wtedy 30 HP co 8 sekund, czyli 18,75 co 5). W sumie daje to 29,5HP/5, czyli niemalże 6 punktów życia na sekundę. Wygląda nieźle. Dodaj jeszcze do tego, fakt, że na Gragasie zaczyna się od kupna Catalysta, co daje dodatkowy boost przy levelowaniu. :D Z maną też za bardzo nie ma problemów, zwłaszcza po tym pierwszym zakupie. Dlatego wydaje mi się, że Riot powinien nieco obniżyć bazowy regen Gragasa i powinno być spoko. Prawie wszystko z wbudowanym sustainem wolniej (czasami zdecydowanie wolniej) regeneruje życie.
Poza tym skillset też jest spoko - CC na trzech skillach, jeden skill z procentowymi obrażeniami (i to zależnymi od max HP przeciwnika) i dodatkową tankowatością, gap closer z rozsądnym cooldownem i zasięgiem.
No i jeszcze Nidalee po reworku może ładnie działać na topie. Taka z Trinity/Gauntlet, BotRK/Hextech Gunblade, Spirit Visage, Randiun i cokolwiek jako ostatni przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 13:08, matiz123 napisał:

Ja bym powiedział, że Gragas na topie jest nieco za mocny.

W jungli też jest naprawde spoko zwłaszcza że ganki ma mocne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 13:25, Morrdin napisał:

> Ja bym powiedział, że Gragas na topie jest nieco za mocny.
W jungli też jest naprawde spoko zwłaszcza że ganki ma mocne :P

W jungli jest spoko. I tyle.
Natomiast na topie stał się "bully pickiem". Z racji możliwości sustainu, o której napisał Matiz oraz ze względu na nerf dorans ringa, wszystko co ma sustain jest teraz na topie zwyczajnie super mocne. A Gragi nie dość, że może topa wystać, nie dość, że gankować go ciężko to jeszcze ma masę CC i nienajgorszy dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widzę te całe doom boty już są. Poza ogólnym info, że to ma być mega hard to nie wiem czego się tam spodziewać, będzie hardkor? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować