Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Komuś jeszcze skille Xeratha tak jakby lagują? Rzucam jakiegoś spella na miniony i dopiero po jakieś sekundzie otrzymują dmg, na innych championach tego nie zaobserwowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 09:22, Ecko09 napisał:

Komuś jeszcze skille Xeratha tak jakby lagują? Rzucam jakiegoś spella na miniony i dopiero
po jakieś sekundzie otrzymują dmg, na innych championach tego nie zaobserwowałem.

Od kiedy to? Bo jak jakiś tydzień temu grałem Xerathem to nie było z tym żadnego problemu.
Wieczorkiem postaram się zerknąć czy dalej wszystko u mnie gra, bo teraz ciężko będzie mi powiedzieć (lagi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 11:47, akwyx napisał:

> Komuś jeszcze skille Xeratha tak jakby lagują? Rzucam jakiegoś spella na miniony
i dopiero
> po jakieś sekundzie otrzymują dmg, na innych championach tego nie zaobserwowałem.

Od kiedy to? Bo jak jakiś tydzień temu grałem Xerathem to nie było z tym żadnego problemu.
Wieczorkiem postaram się zerknąć czy dalej wszystko u mnie gra, bo teraz ciężko będzie
mi powiedzieć (lagi).


Jak wszedł na free week to zacząłem nim grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak chce ktoś zmienić hasło/maila na koncie to najpierw na aktualny mail przychodzi jakieś powiadomienie/upoważnienie? Czy se można zmieniać do woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalny wygląd jak kot ze Shreka, a po transformacji dziecko Sejuani i Trundla.
Jak dla mnie słaby pomysł na wygląd, ale może chociaż będzie fun to play...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować