Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ikonki na EUW powinny już działać, bo właśnie dostałem ikonkę Wojownika po rozegraniu jednej gry tą rolą. Powinienem też dostać Strzelca, bo akurat maltretowałem Twitcha, ale pewnie dostanę dopiero po rozegraniu kolejnej gry na bocie.

W ogóle myślałem, że zostałem wylosowany do czegoś albo w uznaniu zasług przeniosą mnie do Diamentu, a tu tylko ikonka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 18:42, Ecko09 napisał:

Bzdura

Szczera prawda . Na wszystkich serwrach zdarzają sie trole , ale od razu po przejściu z Nordica na EUW zauważyłem że poziom ogólnie zdecydowanie się zwiększył,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 18:55, Morrdin napisał:

> Bzdura
Szczera prawda . Na wszystkich serwrach zdarzają sie trole , ale od razu po przejściu
z Nordica na EUW zauważyłem że poziom ogólnie zdecydowanie się zwiększył,

Poziom jest troszeczkę wyższy pod względem skilla graczy, ale stwierdzenie, że na Nordicu są same trolle jest dużą przesadą. Zdarzają się kompletni idioci, ale są także ludzie, z którymi, aż miło zagrać. Także nie demonizujmy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 19:53, windows00 napisał:

> Czemu grasz na nordicu? Toż to legowisko trolli :D
Sam jesteś legowiskiem trolli.


Wracaj do ciotki poppy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 20:08, Dziam_dziam napisał:

> Wracaj do ciotki poppy
Czy ty przypadkiem masz jakiś problem z Poppy?
Jeszcze obraź Viktora


Poppy OP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 20:08, Dziam_dziam napisał:

Jeszcze obraź Viktora

Viktora cały kit też do wymiany ;D Zresztą prawdopodobnie rework nadejdzie już w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 16:43, kulfonito napisał:

Czemu grasz na nordicu? Toż to legowisko trolli :D


Gram tam gdzie mnie gra przydzieliła.;p Ludzie z którymi grywałem na długo przed splitem też zostali na east to nie miałem po co się przenosić(ofc kiedyś byliśmy dobre pół roku na west, ale potem ktoś wrócił bo jakiś znajomy zaczął grać na east i za nim wszyscy inni poszli). Z tego co pamiętam to west się za wiele nie różnił, jako że trolle siedzą wszędzie.;p
Jedyne co mnie się mało podoba, że w teorii siedzę na serwerze gdzie powinni być gracze ze Skandynawii, a ostatnio grałem z takimi jeszcze przed podziałem chyba(i bardzo miło wspominam).:/

Ranked nr 3, u przeciwnika kłótnia dwóch potencjalnych midów i jeden się zezłościł, ''był supportem'' stojąc pod własnym turrentem przez 10 minut, nie ruszając się, po czym wyszedł całkiem z meczu. Drużyna sympatyczna, acz słaba w myśleniu nawet w porównaniu do mnie xD - sporo musiałem się napisać na czacie żeby w końcu zrozumieli jak m/w wykorzystać to że gramy 5vs4, a zanim to zrobili nawet udało im się przewagi nie mieć wcale...


Przy okazji, jakie teraz runy na Jannę? Miałem dość starą kombinację - marki magic pene, seale armor, glyphy cr per lvl i quinty gold per sec - zamieniłem sobie teraz marki na ad żeby nękać auto atakami przeciwników(bo magic pene i tak chyba mało dawało) i trochę lepiej(o ile to nie jakąś głupotę walnąłem xD).

20140807001257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 00:16, Nephren-Ka napisał:

Przy okazji, jakie teraz runy na Jannę? Miałem dość starą kombinację - marki magic pene,
seale armor, glyphy cr per lvl i quinty gold per sec - zamieniłem sobie teraz marki na
ad żeby nękać auto atakami przeciwników(bo magic pene i tak chyba mało dawało) i trochę
lepiej(o ile to nie jakąś głupotę walnąłem xD).


Ja na suporty ap mam hybrid pene marks, armor seals, glyphy na ap i mr oraz quinty na ap. Golda i tak mam z masterek i z przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez te ikonki nie da się teraz normalnie gry znaleźć, bo każdy wybiera zupełnie inną rolę na postać do niej nie pasującą i ludzie traktują to jako trolling wychodząc od razu. God bless Riot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 23:03, sirufok napisał:

Przez te ikonki nie da się teraz normalnie gry znaleźć, bo każdy wybiera zupełnie inną
rolę na postać do niej nie pasującą i ludzie traktują to jako trolling wychodząc od razu.
God bless Riot.


Ludzie zawsze wychodzili z team buildera jak widzieli, że jeszcze dużo osób brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 18:41, kulfonito napisał:

Takie coś wygrać :D


Jestem bardzo ciekaw, co nie tak zrobił przeciwny team, jeśli miał przewagę. Mógłbyś opisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować