Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2014 o 20:54, Morrdin napisał:

Naszło mnie teraz takie ciekawe pytanie ... Czy riot kiedykolwiek DOBRZE zbalansuje Yasuo/Kassadina
? :D


Kassawina nigdy, o ile nie zmienią swojej polityki ''nie chcemy ruszać czegoś, co definiuje postać'' (a to ult u Kassy jest przegięty...). Yasuo imho wystarczyłoby zmienić pasywkę, żeby nie miał praktycznie 100% szansy na kryta ze statikkiem albo ścianę, żeby dało się ją rozwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wut? Nie za bardzo widzę sens Twojego posta.

Chodziło Ci o to, że grasz na euw i chciałeś "przeliczyć" dywizję na tą z eune? W takim razie d1 to d1. Wydaje mi się, że dopiero na wysokim d1/chall widać różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 22:25, Oloninho napisał:

Poszukuję topa i adc d1/chall do zagrania w gram.pl CUP. Jacyś chętni?

Zapytaj na Reddicie. Tam wszyscy są Challengerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za porady, postaram się do nich zastosować :D Podałem tylko przykłady z Akali, bo w zeszłym tygodniu była w rotacji, to sobie nią trochę popykałem, no i ostatecznie kupiłem. Snowball ma bardzo mocny, po średnim early i mid w late jest niesamowicie silna (no chyba że zostanie zgnojona na linii, ale to się tyczy prawie każdego championa), choć nadaje się głównie do szybkiego zabójstwa ADC i ewentualnie mida oraz do dobijania przeciwników. No i wymaga zgrania z teamem, o co niestety ciężko. Muszę tylko popracować nad mniej agresywną grą bądź technikami obrony, bo o ile zdarza mi się kończyć gry mając 15-20 zabójstw, mam też 5-8 deadów, czyli dość sporo (choć z drugiej strony zwykle są to najniższe wartości w teamie). Jeszcze raz dzięki za pomoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo tu wszyscy (mocno uogólniam) są Challengerami, ale jak szukasz kogoś dobrego do teamu, to nikt się nie odezwie, no chyba że w stylu "Co, szukasz kogoś do Diamentu to pewnie grasz na EUNE, a tamtejszy Diament to jak niski Gold na EUW xD". Nie zapominaj, że jesteś w temacie o League of Legends ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra Akali może łatwo zdobyć pentę, bo ma reset na ulta przy killu/asyście i śmieszne cooldowny na resztę skilli. No i niewielu ogarnia, że wystarczy jeden pink/oracle trinket, by ją wyeliminować, więc hulaj dusza. Problem z nią jest taki, że jak wróg się otankuje, to jest średnio przydatna (Talon pod tym względem lepszy, pamiętam jak kosiłem wrogów, grając Akali, tylko feednięta Riven mnie zabijała i przez to przegraliśmy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dużo bardziej preferuje właśnie Talona niż Akali . Pierwsze ma zdecydowanie lepszy early game /linie . Po drugie potrafi zadać w krótkiej chwili zdecydowanie większy dmg . Przy dobrym wykonaniu ma on zdecydowanie najszybsze combo ze wszystkich Asasynów i jest w stanie zdmuchnąć ADC w mniej niż sekundę . Ponadto cięzej jest go skontrować w late , Vision ward będzie przydatny ale jednak Akali jest na niego zdecydowanie bardziej podatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2014 o 00:45, akwyx napisał:

Nie wiem czy ryba nie ma szybszego combo. DFG+Q kiedy mamy już lich bane potrafi zabić
ADC.

Nope , pamiętaj że ult ryby potrzebuje chwilkę czasu . Jak już mówiłem Talon swoje pełne kombo z ultem jest w stanie zakończyc w mniej niż sekundę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2014 o 00:54, Morrdin napisał:

Nope , pamiętaj że ult ryby potrzebuje chwilkę czasu . Jak już mówiłem Talon swoje pełne
kombo z ultem jest w stanie zakończyc w mniej niż sekundę


Tristana AP

z odrobina farmy dfg + ult konczy zabawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie złożysz Banshee ''Veil + Trista ap jest wg mnie teraz słabym pickiem tak samo jak Le blanc . Może zrobić jedno combo które ma spory CD i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba że dorzucisz jej Nashora, wtedy aktywuje Q i zadaje spory magiczny dmg i tu ma dużą przewagę nad LeBlanc, która po wykonanym kombo zostaje z niczym. No i W resetuje się po killu/asyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować