Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Obrazek pierwszy - dowód na to, że szybkie wyjście kogoś z drużyny może pozytywnie wpłynąć na dalszą część meczu.xD
Obrazek drugi - w końcu skończyłem te 10 rankedów, 8-2 i wrzuciło mnie do silver 1, ależ postęp od poprzedniego sezonu kiedy chyba w jakimś niskim brązie wylądowałem.:D

I zasadnicze pytanie, kiedy kończy się sezon? Mało mam czasu na LoLa ostatnio i zastanawiam się jak długo będę musiał grać ten raz na miesiąc żeby z tej jakże dobrej dywizji nie spaść niżej przez samo nie granie.

20140825021552

20140825021604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 02:18, Nephren-Ka napisał:

I zasadnicze pytanie, kiedy kończy się sezon? Mało mam czasu na LoLa ostatnio i zastanawiam
się jak długo będę musiał grać ten raz na miesiąc żeby z tej jakże dobrej dywizji
nie spaść niżej przez samo nie granie.

Jak masz już silver 1 to radziłbym spróbować wbić tego Golda . Bo to jednak nie ma większej różnicy czy skończysz w silver 1 lub s3 w przypadku jakby Ci się nie udało ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 16:45, Morrdin napisał:

Jak masz już silver 1 to radziłbym spróbować wbić tego Golda . Bo to jednak nie ma większej
różnicy czy skończysz w silver 1 lub s3 w przypadku jakby Ci się nie udało ;p


Nie da sie! Noobs, noobs everywhere :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak przemówić współtowarzyszom do rozumu? Pyknąłem se gierkę Jarvanem, dałem im dobre ganki, tylko jak się ekipa przeciwna zmówiła, to zaczęli latać razem, Alistar tankował, a Kog obijał. I moja ekipa oczywiście fokus na krowę, a Kog robi swoje (jeszcze Kata do kompletu była). Ja im mówię, żeby przestali fokusować Alistara, a ci dalej swoje.

No i w zasadzie często to widzę, że fokus nie na tę osobę co trzeba leci i nic z tym nie mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 18:19, Buhahahahaha napisał:


Shit a miałem żadnego ranka w tym sezonie zagrać to akurat wypuszczają skina do jednego z moich ulubionych champów, a wcześniej do jakiś lipnych postaci dawali...Mam nadzieję, że skin będzie kiepski to nie będę musiał zmieniać postanowienia -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 18:24, NeroNarmeril napisał:

No i w zasadzie często to widzę, że fokus nie na tę osobę co trzeba leci i nic z tym
nie mogę zrobić.


No i nic nie zrobisz ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah, liczyłem na coś z wyższej półki, bo nie zależało mi na skinie, lecz na darmowej postaci. To nie staram się into Gold :D

@Morrdin

Dnia 25.08.2014 o 18:19, Buhahahahaha napisał:

A więc skin do jednego z najgorszych ADC w grze


Uśmiałem się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze większą radochę mam z ludzi którzy nadal nie są w stanie uwierzyć w długie uszy, emo fryzurę i malunki pod oczami i twierdzą że to jakaś Syndra czy Karma(sic!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 19:07, Gumisiek2 napisał:

@Morrdin
> A więc skin do jednego z najgorszych ADC w grze
Uśmiałem się :D

0 mobilności , bardzo prosty kit , i właściwie ten champion nie ma niczego co mogło by cię na linii zaskoczyc ( porówna sobie to np z Lucianem ) a także nie ma niczego co by dawalo przewagę .. Range spory ale cait ma jeszcze większy , Ult potrafi być przydatny ale leci na tyle wolno że jesteś w stanie zareagować ( oczywiście wykluczając sytuacje gdy Ashe puszcza go z bliskiej odległości . Także jeden z najmniej popularnych championów na solo q i wcale się temu nie dziwie . Nie mówiąc już o skill na e powinien mieć sporo mniejszy cd ... I dla mnie najważniejsza wada . TEN CHAMPION JEST PO PROSTU POTWORNIE NUDNY ... nie ma żadnej radości grając nim a mimo wszystko to dla mnie jest najważniejsze ;p Na szczęscie skin na 90% dla Morgany wręcz problem rozwiązany . Co prawda też potrafi być nudnym championem ale chociaż dobry supp z niej ;p Dziwi mnie jednak że zapowiadało się że będzie po 1 Victorious skinie na każdą linie ( Jarvan top , Janna supp , Elise jng ) a tu dochodzi dla kolejnego suppa . Bo nie oszukujmy się mid morganą jest możliwy ale nie sprawdza się ona w tej roli już tak dobrze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować