Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

A ja na początku sezonu zrobiłem placementy, wrzuciło mnie do silver V i po paru promo series odpuściłem sobie rankedy gdyż uznałem, że i tak nie wyjdę z tego bagna. "Ostatnio" jednak zobaczyłem info, że zbliża się koniec sezonu i pomyślałem, iż warto spróbować wbić tego golda V (chociażby dla samego obramowania xd). Udało się to zrobić zaledwie w 50 gier (większość między 1 a 4 w nocy), a pomyśleć, że kiedyś straciłem nadzieję i myślałem, że prędzej spadnę o dywizję niż pójdę wyżej a tu niespodzianka.
Pograłem trochę w G5 (nawet awansowałem na 3 gry do g4) i stwierdzilem iż wrócę do rankedów dopiero jak "zresetują staty" bo na platinum i tak nie mam co liczyć a tylko się denerwuję, gdyż IMHO jest tu więcej trolli niż w srebrze :D

Budo no teraz się da spaść z tieru do tieru, bardziej mnie interesuje jak ludzie spadają z golda do silvera xd Chyba trzeba tego bardzo chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2014 o 01:05, Traitor napisał:

Budo no teraz się da spaść z tieru do tieru, bardziej mnie interesuje jak ludzie spadają
z golda do silvera xd Chyba trzeba tego bardzo chcieć


Ja się teraz coraz bardziej tego obawiam, gdy na ostatnie 25 gier mam gdzieś z 18 przegranych xD
Niestety to jakieś istne pasmo udręki - afkerzy, trolle, duotopy, obrażalscy co w trakcie gry idą afk, zwykłe nubki, ebaye, pełen przekrój. Gorzej niż w silverze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, są ludzie w tej grze którym tysiąc gier zajmuje przebicie się z b5 do b4, po czym spadają z powrotem.

Uświadomcie sobie to, a upragniony gold sam wpadnie. Prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2014 o 21:59, Morrdin napisał:

>Już przestań chwalić się tym że wbiłeś golda człowieku to nie jest żadne osiągnięcie

> i pisząc mam dość mam wrażenie że siedzisz w gold 5 0 lp.
Zazdrość brzydka rzecz ;/ Niestety żebym nawet mógł się pochwalić to raczej musiał bym
diamond wbić bo jednak Gold to nie jest jakieś duże osiągnięcie . Już nawet nie mówiąc
o tym że się nie chwaliłem tylko napisałem jak to było w moim przypadku z trollami /
feederami w grze . Prostując także twoją wypowiedż , po wbiciu przestałem grać rankedy
bo w tym sezonie to mi wystarczy . Oczywiście zagrałem jeszcze kilka bo jednak trzeba
grać przynajmniej 1 na 28 dni żeby nie spaśc i wygrałem chyba z 4 przegrałem 1 zatrzymałem
się na chyba 48 lp. A niestety słysząc taką wypowiedź mam wrażenie że jesteś typowym
rodzajem płaczka który siedzi w bronze i nie może znieśc tego że komuś udało się choć
troszkę wybić, bo przecież wiadomo , Ty jesteś pro graczem tylko zawsze cholercia , Ci
team zły dołączy :)

Daj nick zaproszę Cię i możemy zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 15:50, Ecko09 napisał:

Czemu mam wrażenie, że im bardziej się zbliżam do 13900 to IP leci coraz wolniej? -,-''

Bo taka liczba zagina czasoprzestrzeń, wyginając wszystkie wymiary i prowadzi do zakrzywnienia linii zdobywania punktów, która miast być prosta staje się sinusoidalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2014 o 21:59, Morrdin napisał:

>Już przestań chwalić się tym że wbiłeś golda człowieku to nie jest żadne osiągnięcie

> i pisząc mam dość mam wrażenie że siedzisz w gold 5 0 lp.
Zazdrość brzydka rzecz ;/ Niestety żebym nawet mógł się pochwalić to raczej musiał bym
diamond wbić bo jednak Gold to nie jest jakieś duże osiągnięcie . Już nawet nie mówiąc
o tym że się nie chwaliłem tylko napisałem jak to było w moim przypadku z trollami /
feederami w grze . Prostując także twoją wypowiedż , po wbiciu przestałem grać rankedy
bo w tym sezonie to mi wystarczy . Oczywiście zagrałem jeszcze kilka bo jednak trzeba
grać przynajmniej 1 na 28 dni żeby nie spaśc i wygrałem chyba z 4 przegrałem 1 zatrzymałem
się na chyba 48 lp. A niestety słysząc taką wypowiedź mam wrażenie że jesteś typowym
rodzajem płaczka który siedzi w bronze i nie może znieśc tego że komuś udało się choć
troszkę wybić, bo przecież wiadomo , Ty jesteś pro graczem tylko zawsze cholercia , Ci
team zły dołączy :)

I tak rzeczywiści strasznie zazdroszcze Ci golda 5 :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 15:53, Psycho111 napisał:

I tak rzeczywiści strasznie zazdroszcze Ci golda 5 :v

No niestety na to wygląda :). Co do wspólnej gry to ja gram na EUW ;p Btw obcinaj te posty bo cytujesz cały mój a dodajesz od siebie 1 zdanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 16:04, Morrdin napisał:

> I tak rzeczywiści strasznie zazdroszcze Ci golda 5 :v
No niestety na to wygląda :). Co do wspólnej gry to ja gram na EUW ;p Btw obcinaj te
posty bo cytujesz cały mój a dodajesz od siebie 1 zdanie ...

Chciałem grać 1 v 1 a nie z Tobą jesteś za słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 16:15, Psycho111 napisał:

Chciałem grać 1 v 1 a nie z Tobą jesteś za słaby.

O wlaśnie podałeś idealny przykład na to że nawet do golda to jeszcze dla Ciebie daleka droga. Koniec dyskusji z mojej strony :) Sam się powinieneś domyślić o co chodzi bo Ci którzy siędzą w tym temacie będa wiedzieli na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 16:21, Morrdin napisał:

O wlaśnie podałeś idealny przykład na to że nawet do golda to jeszcze dla Ciebie daleka
droga. Koniec dyskusji z mojej strony :) Sam się powinieneś domyślić o co chodzi bo Ci
którzy siędzą w tym temacie będa wiedzieli na pewno :D

Ej stary jesteś smieszny czy myślisz ze jestem takim idotą że pisze takie rzeczy będąc brązem silverem lub goldem?
Chciałem zagrać z Tobą 1 v 1 by udowodnić Ci jaki to jest niski poziom ( Gold 5) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To panie Pro powiem Ci tak . 1vs1 ma w tej grze marginalne znaczenie . Co powiesz komuś kto wybił się na wysoki poziom grając powiedzmy suppami ? Też zaproponujesz 1vs1 ? Ponadto tego też nie można porównać do walki na liniach . Bo tutaj ponad 50% championów właściwie odpada . Taki Shen dla przykłady nawet nie będzie mógł użyc swego ulta . I do 1vs1 nadaje się tylko kilku champów którzy są po prostu najlepszymi w takim wypadku . Warwick zmiecie w late ale w early będzie miał problemy , to samo Jax . Tankowatego alistara praktycznie nic nie ubije już na wyższych lvlach . Dlatego mogę bez problemu stwierdzić na jakim poziomie stoisz , gdyż będać na dośc wysokim w życiu nie napisał byś takiej bredni by stwierdzić kto jest lepszy. A czemu bredni ? . Bo w tej grze liczy się praca zespołowa ( teamwork ) i to on decyduje jak dobrym graczem jesteś . Im bardziej pożytecznym dla swojej drużyny tym lepiej . . Poza tym jak już mówiłem gram na EUW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 16:26, Psycho111 napisał:

Chciałem zagrać z Tobą 1 v 1 by udowodnić Ci jaki to jest niski poziom ( Gold 5) xD


Ach, to chwalenie się ELO. Jak jesteś w Challengerze albo grasz dla jakiegoś teamu w Coke League to rzeczywiście widzę sens. Ale jeśli nie to naprawdę, czy to gold, czy plat, czy silver czy diamond... wszystko jest "niskim" poziomem niewymagającym szczególnego opanowania tej gry. A po prostu ilości gier i doświadczenia. Zresztą 1v1 to też niezwykły wyznacznik skilla - to zaraz ci wyjdzie że grasz lepiej niż Lemonnation czy Lustboy...

Ot, siedzę w Diamond II. Który większość osób uważa za "omg super high rank". Gram sobie normala, biorę top/mid... i jak wygram z kimś na poziomie plata to jestem pozytywnie zaskoczony. Ot, urok lola - możesz być beznadziejnym graczem jeśli chodzi o skill mechaniczny i przejść do dość wysokiej dywizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 16:32, Morrdin napisał:

To panie Pro powiem Ci tak . 1vs1 ma w tej grze marginalne znaczenie . Co powiesz komuś
kto wybił się na wysoki poziom grając powiedzmy suppami ? Też zaproponujesz 1vs1 ? Ponadto
tego też nie można porównać do walki na liniach . Bo tutaj ponad 50% championów właściwie
odpada . Taki Shen dla przykłady nawet nie będzie mógł użyc swego ulta . I do 1vs1 nadaje
się tylko kilku champów którzy są po prostu najlepszymi w takim wypadku . Warwick zmiecie
w late ale w early będzie miał problemy , to samo Jax . Tankowatego alistara praktycznie
nic nie ubije już na wyższych lvlach . Dlatego mogę bez problemu stwierdzić na jakim
poziomie stoisz , gdyż będać na dośc wysokim w życiu nie napisał byś takiej bredni by
stwierdzić kto jest lepszy. A czemu bredni ? . Bo w tej grze liczy się praca zespołowa
( teamwork ) i to on decyduje jak dobrym graczem jesteś . Im bardziej pożytecznym dla
swojej drużyny tym lepiej . . Poza tym jak już mówiłem gram na EUW ;)

Tak liczy się tylko teamwork a indywidualna gra nie ma znaczenia. Zresztą goldziku nie musisz mi opowiadać o tej grze będąc w goldzie 5 no proszę Cię . Koniec tematu, napisałem do Ciebie tylko po to by uświadomić Ci ze pisanie czegoś w stylu " Gdy ja wbijałem golda , Gdy wbiłem golda" nikogo to nie interesuje napisz jak będziesz miał dajmonda to naprawdę Ci pogratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym mówie . Dlatego ja nie mam zamiaru mówić jakim to pro graczem jestem bo udało mi się wygrać kilka gier i awansować . Co do swojego zdania na temat 1vs1 to napisałem o tym cały post .. Krótko mówiąc w moich oczach on już się skompromitował po tym jak to napisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 16:38, Psycho111 napisał:

Tak liczy się tylko teamwork a indywidualna gra nie ma znaczenia.

Nigdzie tego nie napisałem . Powiedziałem tylko że teamwork jest znacznie ważnijeszy . Co z tego że wygrasz linię skoro nie będziesz potrafił współgrać z resztą drużyny i wiadomo jak to się skończy
Zresztą goldziku nie

Dnia 04.09.2014 o 16:38, Psycho111 napisał:

musisz mi opowiadać o tej grze będąc w goldzie 5 no proszę Cię . Koniec tematu, napisałem
do Ciebie tylko po to by uświadomić Ci ze pisanie czegoś w stylu " Gdy ja wbijałem golda
, Gdy wbiłem golda"

Nigdzie tym się nie chwaliłem . Mój post miał zamiar pokazać jak w moim przypadku było z trolami /feederam /leaverami i innym tego podobnym syfem , i że pomimo tego idzie jednak coś w tej grze wygrać . Zreszta jak już powiedziałem twoje posty od razu pokazują na jakim poziomie stoisz Ty .

Dnia 04.09.2014 o 16:38, Psycho111 napisał:

nikogo to nie interesuje napisz jak będziesz miał dajmonda to naprawdę
Ci pogratuluje

Tak samo nikoko nie obchodzi to co Ty piszesz . A zwłascza 1vs1 jako wyznacznik skilla . Zresztą już nawet inni o tym wspominają ( patrz 2 posty wyżej ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed kropkami i przecinkai nie stawia się spacji. Ttragicznie się to czyta, proszę Cię nie rób tak więcej xd

Gumisiek 2 headshot xd

@psycho111
>Koniec tematu, napisałem do Ciebie tylko po to by uświadomić Ci ze pisanie czegoś w stylu " Gdy ja wbijałem golda , Gdy wbiłem golda" nikogo to nie interesuje napisz jak będziesz miał dajmonda to naprawdę Ci pogratuluje

Mnie obchodzi. I co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować