Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2014 o 18:12, Traitor napisał:

Przed kropkami i przecinkai nie stawia się spacji. Ttragicznie się to czyta, proszę Cię
nie rób tak więcej xd

Ok, sam na to teraz patrzę i to jest praktycznie nie do zniesienia. Aż oczy bolą. Dzięki za zwrócenie uwagi. ;)
Gumisiek2
Zgodzę się z kolegą powyżej, nokaut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 18:03, Gumisiek2 napisał:

> Ale kto się chwali elo? Czy ja w jakimś poście napisałem jaką mam dywizję? Nie wydaje
mi się

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54614&pid=40804


Ahahahahahah. Jaki pro ten psycho. Wyzywa na 1v1 gościa z gold 5 będąc samemu ledwo platyną. Byle g.wno z silvera pojechaloby go bez mydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 18:47, Oloninho napisał:

Omg. Czytając parę poprzednich postów poczułem się jakbym grał soloq...

Sad but true. Frustracja niektórych nie opuszcza nawet po tym jak wyłączą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 19:34, Ecko09 napisał:

bronzie wars D:

Ja wojny z nikim nie prowadzę i nie mam zamiaru ( tym bardziej nigdy nie będe jej zaczynać ).Tu koleś zaczął pisać kompletne brednie to nic dziwnego że niektórzy próbowali" troszkę" sprostować jego wypowiedź.Zwłaszcza ton jego wypowiedzi sugerował,że to on próbował tu wywołać g...oburzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 15:50, Ecko09 napisał:

Czemu mam wrażenie, że im bardziej się zbliżam do 13900 to IP leci coraz wolniej? -,-''


Taa, ja też tak mam. Za nic nie mogę przekroczyć 70000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK zgodnie z tym co powiedziałem, przeniosłem postać na EUW. Zagrałem ~10 gier i jestem zdruzgotany. Na EUNE miałem AFKerów, miałem feederów, i sporo flamerów. A teraz dostałem boty, dosłownie.
Pierwsza gra, ja i Annie na bocie, zdobyli na niej fb i kilka kolejnych killi, dlaczego? Bo Annie co i rusz wbiega w tris i alistara "by stunować"(nie miała nawet naładowanego) i padała. Yi na topie, ja wiedziałem, że to się nie może udać, ale nic nie powiedziałem bo insta lock. Jungler poszedł mu pomóc, bo na goldV przeciwnicy zrezygnowali z jungli i nawet smite nie mieli. A nasz Yi krzyczy, że on "SOLO TOP NOOB" i zapowiedział, że jeśli jungler się nie oddali to zacznie feedować. Ten poszedł z topa, Yi jednak od razu padł i potem jeszcze 12 razy.

Druga gra, normalny team na oko. Caitl nie udało się wbić fb, bo leona przez przypadek dała stuna na koniec i ona to zgarnęła. Flame niemiłosierny jakby co najmniej pente ukradła. Oczywiście Caitl zaczęła świergotać po francusku, czy po jakiemuś tam do teamu przeciwników, a potem tylko stała na linii i nic nie robiła, nakarmiła Akali która z mida przyszła bo sobie poradzić nie mogła z Yorikiem. Oczywiście po 10 min, akali bestia i nawet ja z tonami hp i mr nie mogłem przy niej wystać 5s.

Trzecia gra, 3afk bo się pokłócili o coś w ich języku i to dopiero 5min była...

Czwarta gra, jungler bot i to jeden z głupszych na 5 lvl wbiega sam w wieże przeciwników(nawet bez fali minionów). On ma niepełne zdrowie, a kata 6lvl i full hp. To się nie mogło udać, od tego czasy nie gankował mida, bo to moja wina, ze zginął. Natomiast ja ganki dostawałem regularnie, nie miałem nawet jak się obronić bo nie przejmowali się moją wieżą.

Piąta, szósta i siódma wyglądały podobnie, zamiast grać flame po niemiecku, ang, francusku i zanzibarksu...

Gra ósma, wyłączyłem czat przeciwników by zachować choć resztki opanowania.

Gra dziewiąta, ZWYCIĘSTWO!!!!! pierwszy raz to nie w moim teamie boty były.

Dziesiąta, trynda na jungli zapomniał, ze ap runy to głupi pomysł, zgon na golemach, zgon na redzie, zgon na wilczkach(flame, że mu drużyna nie pomaga...). Rengar na topie(ap, a czemu nie), jest jechany przez twitcha. Bot został dosłownie zgwałcony przez alistara i teemo. Tristana jak zobaczyła że ma na lini teemo zrobiła się po ap, nie pomogło, tylko większy rape.

Podsumowując, nie wiem dlaczego jeszcze nie spadłem do silver, ale boje się, że stanie sie to dzisiaj. Wczorajszy dzień był okropny. Zobaczę jak dzisiaj, ale to jak wrócę z roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gram placementy, to mogę sobie zaprosić do duo kogo chcę, czy mogę tylko unrankedy/brązy/silvery (nie wiem czy po ostatnich zmianach można zapraszać osoby z dywizją wyższą o 1 czy 2)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2014 o 12:49, XywkaToy napisał:

Ja osobiście w ostatnim sezonie wbiłem z silvera do platyny, w tym sezonie z golda do
diamentu i jak się chce to naprawdę nie jest to trudne.

Bo nie jest. Ale komu by się chciało patrzeć na własną grę, zastanowić się co było nie tak etc.
Przecież zagrałem dobrze, a team był słaby/miałem afk/trolla.
Nie wszystko da się wygrać ale c''mon - większość na pewno. A już na pewno bez problemu można mieć win rate powyżej 50%.
Co z tego, że grałeś dobrze? Widocznie nie dość dobrze skoro przegrywasz - z takim nastawieniem dużo łatwiej coś osiągnąć w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2014 o 10:53, NeroNarmeril napisał:

Jak gram placementy, to mogę sobie zaprosić do duo kogo chcę, czy mogę tylko unrankedy/brązy/silvery
(nie wiem czy po ostatnich zmianach można zapraszać osoby z dywizją wyższą o 1 czy 2)?


Unranekd jest chyba traktowany jako silver, więc z goldami/bronzami możesz sobie grać. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2014 o 09:28, Daronn_Darker napisał:

Oczywiście Caitl zaczęła świergotać po francusku, czy po jakiemuś tam do teamu przeciwników,


Zawsze zastanawiam się, jak bardzo zapluci i wkurzeni muszą być goście piszący w połowie po angielsku, a w połowie w swoim języku (najczęściej jest to właśnie francuski) :D Widzę to mniej więcej tak:

https://www.youtube.com/watch?v=CyhF-LaIkXs

Co do ludzi mówiących, że idioci w teamie zdarzają się rzadko, do rozegrania mam jeszcze 6 rankedów, po czym opiszę każdy z nich. Póki co w 4 meczach zdarzali się nieprzeciętni idioci. Oczywiście nie będę pomijał normalnych meczów, tj. jeżeli następnych 6 rankedów będzie normalnych, to opiszę je jako normalne. Obstawiam jednak max. 2 normalne mecze.

EDIT: Tak czytam powyższe posty i wspomnę tylko, że nie będzie to wypłakiwanie, bo i w przeciwnym teamie zdarzają się cholerni idioci. Tylko co to za przyjemność wygrać 5 vs 2 (tu akurat odwołuję się do jednego z rankedów, którego opiszę w późniejszym czasie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2014 o 14:44, Gumisiek2 napisał:

/ciach/


"Drogi pamiętniczku, zagrałem dzisiaj cztery rankedy i wszyscy w nich to byli idioci." Puhlease...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować