Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Czemu kutwa Riot nie wprowadzi tego, że jak na Normalu/Rankedzie ktoś nie wybierze postaci w ciągu tych 70 sekund to go wywala. Mam już dość wychodzenia samemu jak w ostatniej sekundzie ktoś dostaje randoma. Random powinien BYĆ tylko na practise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 13:29, Infes napisał:

Czy was wczoraj wieczorem też dopadły takie straszne lagi? :x Po prostu masakra była...
Po zrobieniu reconnect to już w ogóle zamiast mana potiona miałem jakiś doran ring +500many
(to początek gry był) i z możliwość użycia ale brak opisu :x


Ja tak miałem. Lagi straszne, a ping ledwo 200 :d ( a gram na takim pingu zawsze). Strasznie serv rwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anivia kupiona. Teraz myślę nad Spartaninem. Nadaję się do grania. Jakiś plusy i minusy. Jakoś nie mam szczęścia do gry z nim, a opinia się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pantheon jest obecnie silniejszy niz przed seasonem 1, a wtedy byl uwazany za OP czempiona (dlatego dostal ostrego nerfa). Warto nim grac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 15:05, Mange napisał:

Anivia kupiona. Teraz myślę nad Spartaninem. Nadaję się do grania. Jakiś plusy i minusy.
Jakoś nie mam szczęścia do gry z nim, a opinia się przyda.


Z tego co widzę, to trzeba umieć, ale generalnie skuteczny zabójca w dobrych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 18:44, Budo napisał:

Z tego co widzę, to trzeba umieć, ale generalnie skuteczny zabójca w dobrych rękach.

Akurat mało filozofii jest w graniu nim, nie ma żadnego skillshota, tylko ulti wymaga wyczucia ale to nie ono jest jego główną siłą. Gra się nim podobnie jak Ryze, czyli łeb w klawiaturę (stun, heartseeker, dzida i tak w kółko), ale jeżeli złapie się early parę fragów to potem panth sieje zniszczenie i pożogę, zwłasza po ostatnim buffie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 19:26, Infes napisał:

Anivia podchodzi pod support mage?

Niby tak, ale naprawdę bardzo duży damage potrafi zadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 11:34, wiader napisał:

Na pantheona nie kupuje sie w ogole itemow do mana regenu. Seale i glyphy na mana regen
wystarczaja do spamu q. To tak samo jak budowac manamune''a na ashe.

Ale jeżeli nie ma się takich run manamune jest dla tych champow super bo im mana sie nie konczy i ciagle skilli mogą używac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to...

-urośnie kolejna nacja matołów niezdolnych się porozumiewać z kimkolwiek poza rodakami
-polskie tłumaczenie będzie co najmniej zabawne bądź patetyczne
-urosną nam e-fajfusy więc bedziemy kozaczyć na serwach, co się równa wyśmianiu do żywego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 20:53, Ostrowiak napisał:

No to...

-urośnie kolejna nacja matołów niezdolnych się porozumiewać z kimkolwiek poza rodakami
-polskie tłumaczenie będzie co najmniej zabawne bądź patetyczne
-urosną nam e-fajfusy więc bedziemy kozaczyć na serwach, co się równa wyśmianiu do żywego

Ja i tak dla bezpieczeństwa staram się nie ujawniać... ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 20:34, rtyrtyrty napisał:

Niektóre posty w tym temacie są po prostu bezcenne ;3
http://eu.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=77104&page=4

Ja czekam z niecierpliwością, grając z kumplami długie noce w D2 zawsze potrafiliśmy znaleźć jakiś Lodowy Kutor Mrozu, przez który dostawaliśmy padaczki ze śmiechu :D.

Guinsoo wkurwszabla incoming!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować