Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2014 o 10:55, Outlander-pro napisał:

Jak wykupionej Morgany nie mam, to za bycie w goldzie dostanę i ją i skina, prawda? Czy
muszę ją kupić bo inaczej skina nie dostanę?


Dostajesz i championa i skórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja o czymś nie wiem? Dzisiaj jest jakiś międzynarodowy dzień trollowania? Trzeci raz z rzędu dodge''uję grę, bo jeden z graczy deklaruje się jako troll. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 17:31, Oloninho napisał:

Czy ja o czymś nie wiem? Dzisiaj jest jakiś międzynarodowy dzień trollowania? Trzeci
raz z rzędu dodge''uję grę, bo jeden z graczy deklaruje się jako troll. WTF?


Ja na draftach dostaję często platyny i goldy przeciwko silverom i brązom. Czy to oznacza, że jest jakiś dzień/tydzień zgnojenia mojej osoby?

Jeżeli to ranked to nic specjalnego, często się trolle zdarzają, a że koniec sezonu coraz bliżej to nasilenie większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 17:50, NeroNarmeril napisał:

Ja na draftach dostaję często platyny i goldy przeciwko silverom i brązom. Czy to oznacza,
że jest jakiś dzień/tydzień zgnojenia mojej osoby?


ROFL. Why so salty?

Dnia 30.10.2014 o 17:50, NeroNarmeril napisał:

Jeżeli to ranked to nic specjalnego, często się trolle zdarzają, a że koniec sezonu coraz
bliżej to nasilenie większe.


Nie gram w LoLa od wczoraj, żeby nie wiedzieć jak funkcjonuje community, ale taka sytuacja zdarzyła mi się chyba pierwszy raz (wiem, zwyczajny zbieg okoliczności). Z resztą posta napisałem raczej w formie pytania retorycznego z nutą żartu, nie wiem skąd to oburzenie (?) z Twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 19:44, Jemsebanana napisał:

> Teraz juz z gorki do czelendzera
Brąz najgorszy później to już łatwo idzie

Hah, żebyś się nie zdziwił ^^. Bronze IV wygrywa się łokciem, dalej już nie jest tak kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF jeden za drugim gracze Samsungów odchodzą, jak tal dalej pójdzie to organizacja nie będzie miała niedługo żadnych graczy xD A myślałem, że zatrzymają chociaż jeden team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 18:12, Ecko09 napisał:

WTF jeden za drugim gracze Samsungów odchodzą, jak tal dalej pójdzie to organizacja nie
będzie miała niedługo żadnych graczy xD A myślałem, że zatrzymają chociaż jeden team.


Jak ktoś chce sobie zrobić przerwę od profesjonalnego grania, to ok, gorzej jak połowa ucieka do Chin czy USA, bo lepiej płacą, wtedy źle to świadczy o scenie w danym kraju. Niedługo dominującą ligą pewno będzie chińska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 12:35, Jemsebanana napisał:

Po sezonie 4 będzie sezon 5 czy od razu 6 ?

Po co spamujesz i trollujesz?
Wielokrotne upomnienia, degrady itp. widać niczego Cię nie nauczyły. Odpocznij od forum przez jakiś czas i może się poprawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://na.leagueoflegends.com/en/news/game-updates/gameplay/preseason-2015-new-jungle

Tradycyjna, coroczna gadka. Chcemy, żeby był większy wybór, zróżnicowanie picków w jungli. To trzeba było nie nerfić wszystkiego co dobre...I tak jak zwykle przez sezon ponerfią wszystko i pod koniec jak zwykle będą ze 3 viable picki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie umie grać, to są tylko 3 viable picki. Nowa dżungla kopie dupę prawie wszystkiemu na początku, ale po ulepszeniu maczety wszystko ciśnie ją elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować