Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ta polska wersja nie jest wcale taka super zła. Nie przetłumaczono imion bohaterów - co się chwali. Dodatkowo widać, że niepełna wersja, bo czasami nie ma polskich znaków albo kilka innych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 12:16, Infes napisał:

6300 Anivia. Kurde, wydać czy nie wydać, bo tu mnie boli. Warto czy nie warto? Dobry
damage daje?

Oj warto warto. Rządzi na midzie, już na 2 poziomie combo q(stun)+e(podwójne obrażenia) potrafi zabrać papierkom połowę HP, do tego to cholerne jajo (czyli "myślisz że mnie masz? A figa, zaraz się odrodzę), ulti spowalniające i zadające obrażenia (do tego b.dobrze kosi miniony), no i ścianka, która dobrze użyta powala wygrywać (bądź przegrywać-zależy jak się jej użyje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 12:16, Infes napisał:

6300 Anivia. Kurde, wydać czy nie wydać, bo tu mnie boli. Warto czy nie warto? Dobry
damage daje?

jako 1 vs 1 dmg dealer jest super. Podobnie jak LeBlanc gdy chodzi o skupienie się na jednym celu te dwie postacie wmiatają jako mage ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anivia jest najlepszy magiem dzieki ap ratio wynoszacym 1:1. No i podwojny dmg na E, jesli ma sie debuffa. Z tym ze jest trudna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę do wniosku że Kassadin to champion nie nadający się na randomy, chyba że naprawdę trafię na kompletnych idiotów. Nie ma się jak wyfarmić bo jest wyścig szczurów po fragi wśród tanków i supportów, trzeba grać defensywnie w early i podpuścić przeciwnika ale kolesie na linii tego nie rozumieją, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.
Mam nie lada zagadkę.
Nie mam pomysłu jak skontrować Nunu albo Shaco grając Mordekaiserem.
Ustawiamy się często ze znajomymi, największy problem mam z tymi dwiema postaciami.
Nunu wczoraj miał 540AP, i jego ulti pochłaniało ponad połowę mojego HP.
Masakra.
Pomysły?
Nunu głównie robiony pod AP, Shaco zazwyczaj tez, chyba że koledzy idą w dmg i atack speed.
Help X)?
Ogólnie uważacie Mordekaisera za dobrą postać? Wczoraj zakupiłem, gra mi się nim dość dobrze, chociaż czasem ciężko zdobyć fraga pomimo uberdobrego survivalu i utrzymania na linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 01:55, Wielki_Bubba napisał:

Cieszycie się, że flash zostanie usunięty ? IMO to dosyć idiotyczne posunięcie ze strony
riotu. Nie dość, że teraz znerfił carry, to po usunięciu flasha one nic nie będą znaczyły.
No oprócz tych z ucieczką czyli trist i corki. Będzie to spooory buff dla wszystkich
melee postaci, szczególnie xina i pantha.

link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak się domyślam to jest 1v1
na Shaco, po prostu push, nie obroni się przed minionami
zakładam że atakujesz tego właściwego Shaco

na Nunu
Cleanse albo Quicksilver Sash
nie ma cię w jego ulti = nie ma dmg

a Morde to dobra postać, ale mam wrażenie, że musi być na 1v1 lub 1v2 linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 13:45, NikiNicoo napisał:

Ogólnie uważacie Mordekaisera za dobrą postać? Wczoraj zakupiłem, gra mi się nim dość
dobrze, chociaż czasem ciężko zdobyć fraga pomimo uberdobrego survivalu i utrzymania
na linii.


Pamiętaj, żeby mieć naładowaną tarczę zawsze, nie warto imo jej przeładowywać, tzn. tak planować używanie skilli, żeby była ciągle naładowana. Morda najlepiej sobie radzi w tłumie minionów, wtedy masz gwarancję, że tarcza jest full i można działać. Ale generalnie nudna postać, nie ma żadnego cc, sleepów, stunów, speeda, nic co mogłoby zaskoczyć przeciwnika. Taki o pusher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z updatem, dość dawno nie grałem w lol-a, więc zaczął ściągać akutalkę, wszystko ładnie ściągnął, ale podczas instalacji dochodzi do 46 % i wyskakuje error. Wiecie może co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 16:16, Jakass napisał:

Mam mały problem z updatem, dość dawno nie grałem w lol-a, więc zaczął ściągać akutalkę,
wszystko ładnie ściągnął, ale podczas instalacji dochodzi do 46 % i wyskakuje error.
Wiecie może co zrobić?

Jeżeli wgrywałeś custom skiny to musisz folder w którym wprowadzałeś zmiany przywrócić do stanu pierwotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 16:25, Ecko09 napisał:

Malphite jako tank. Co o nim myślicie? Robienie go na dpsa nie wchodzi w rachubę.

Czołówka, tuż obok Shena i Rammusa ( nie liczę Amumu i Galio bo banned banned banned). Chyba najlepsza inicjacja w grze, do tego przydatny na lane passyw, dobry do turret divów, spokojnie może trzymać solo lane. Bardzo przydatna postać dla drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 16:38, wiader napisał:

Prawde mowiac amumu i galio juz nikt nie banuje.


Nikt czyli Ty? Ja jakoś widuję, że sypią się dla nich banany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Nie widziałem od dawna bana amumu czy galio. Nadal jest banowana sona i często malph, gragas. Ostatnio radzę banować pantheona jak nie macie first picka. Po jego buffie jest mocniejszy niż przed nerfem season 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować