Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2014 o 21:30, Buhahahahaha napisał:

> Poprosze jezykiem nooba, co to splitpush? Tzn w tłumaczeniu z angielskiego to "pół-pchnięcie"

> ale co oznacza w grze? ;p

Obczaj przypięty post, tam masz sporo takich rzeczy wytłumaczone, m.in "Push - atakowanie
konkretnej linii, często chodzi o szybkie "pchnięcie" w celu zniszczenia wieży.". Dodaj
split, czyli robienie tego samego na roznych liniach jednoczesnie, a będziesz wiedział,
że chodzi o samodzielne pchanie jednej z linii, gdy Twoj team zajmuje Team wroga lub
sam pushuje. Yi jest dobry w te klocki, bo ma spory AS, AD i MS boost+slow immunity,
przez co może szybko niszczyć budynki, a i ciężko go złapać, przez co nawet jeśli wrogi
team zadecyduje, by ukrócić Twój push, to możesz łatwo im uciec (a w tym czasie Twoj
team obrabia im inna linie).

Ok dzięki za wyjaśnienie, popróbuje nim pogrąć jak uzbieram pkt. Jak czegoś jeszcze nie będę wiedział odezwe sie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 21:01, Deusolbert napisał:

Poprosze jezykiem nooba, co to splitpush? Tzn w tłumaczeniu z angielskiego to "pół-pchnięcie"
ale co oznacza w grze? ;p


Samodzielne pchanie jednej linii w momencie gdy reszta teamu utrzymuje inną linię, co często zmusza przeciwną drużynę do podjęcia odpowiednich działań przeciw temu.
Na Twoim miejscu zagrałbym dużo więcej gier niż te kilka bez zapoznawania się ze szczegółowymi zasadami i dopiero wtedy zaczniesz uczyć się "praw LoL-a".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 23:15, NeroNarmeril napisał:

Potrzebuję apeka na topa. Mam już co prawda Ryze''a, ale ile można. Myślę nad Maokaiem,
Vladem i Lissandrą. A może jakiś inny byłby lepszy?

Lissandra jest teraz mocarna, wnioskuje po obserwacji diamond/chall tiera, gdzie jest częstym pickiem. Ten poke, E jako ucieczka, ult robią z niej ciężki orzech do zgryzienia;). Mao też nadal daje radę. Vlad myślę, że już trochę odstaje od tych dwojga. Myślę, że warto się jeszcze zainteresować Rumblem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 13:17, Gumisiek2 napisał:

Cho''Gath, Kayle, Kassadin, Mordekaiser. No i oczywiście Teemo.


Morde i Cho są niemobilni, wystarczy gank od takiego Lee czy Jarvana i gg. Teemo irytujący, ale bez przesady.

Kupiłem Lissandrę, pierwsza gra i Fiora, porażka totalna. :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym systemem refów? Miałem na koncie 10 refów zrobionych, ale nie zdążyłem odebrać nagrody (975 rp), a teraz wprowadzają jakieś zmiany.
To znaczy, że moje rp przepadną, czy będę mógł je jakoś odzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 15:56, LeeL napisał:

Czemu za każdy rozegrany ranked ( jak na razie mam 39 ) tracę League pointy ?


Bo je należy wygrywać. Przegrane sprawiają że tracisz LP, wygrane sprawiają że zyskujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam brąz 5 Potrzebuję kogoś ( najlepiej platyna + ) żeby wycarryował mnie szybko do złota lub srebra do końca tego sezonu. W nagrodę mu po każdym meczu honor dawać do czego będzie chciał ( friendly/teamwork) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu maks z czym możesz duo to liga wyżej, więc tylko srebra V. Poza tym, żeś się obudził chłopie, tydzień do końca sezonu ci został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naucz się grać sam, a nie ,,Ktoś z platyny niech ogarnia, a ja najlepiej postoje w bazie".
W ogóle jak można spaść do Bronze V?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 17:06, Baluk25 napisał:

W ogóle jak można spaść do Bronze V?


Przerżnąć placementy albo nie grać tak długo, że system go tam wrzucił. Ewentualnie typ siedzi tam od początku.

Chociaż jak dla mnie to jakaś prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 17:06, Baluk25 napisał:

W ogóle jak można spaść do Bronze V?

Ja gram na EUW. Bronze V na EUW to to jak diament 1 na EUNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 17:10, NeroNarmeril napisał:

Przerżnąć placementy albo nie grać tak długo, że system go tam wrzucił.

Nigdy nie mogłeś mieć decaya aż do brązu. Zatrzymywałeś się na Silver V 0LP.

Dnia 04.11.2014 o 17:10, NeroNarmeril napisał:

Chociaż jak dla mnie to jakaś prowokacja.

Nah, team go trolował i właśnie dlatego spadł tak nisko. Choć rozwiązanie problemu przecież nie jest trudne - boost w brązie to chyba z 20 zł za dywizję. Z 250 zł i by miał tego golda, trololo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 17:16, ziptofaf napisał:

Nah, team go trolował i właśnie dlatego spadł tak nisko.

Przynajmniej jeden normalny bo tak właśnie jest. W każdym meczu jakiś leaver albo troll /feeder a ja zawsze najlepszy ze wszystkich jestem ale 3-4vs5 nie idzie wygrac i tak choc się staram. Widać że wiesz jak to jest w lolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 17:06, Baluk25 napisał:

Naucz się grać sam, a nie ,,Ktoś z platyny niech ogarnia, a ja najlepiej postoje w bazie".

Ja sam potrafię ale zawsze trolle w teamie mi sie trafiaja i feederzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 17:19, LeeL napisał:

Przynajmniej jeden normalny bo tak właśnie jest. W każdym meczu jakiś leaver albo troll
/feeder a ja zawsze najlepszy ze wszystkich jestem ale 3-4vs5 nie idzie wygrac i tak
choc się staram. Widać że wiesz jak to jest w lolu


No to ciekawe, bo przypominam sobie taki jeden mecz, gdzie od połowy meczu jeden typ był afk, a drugi co prawda był w grze, ale jego obecność ograniczała się do latania po krzakach, bo się na kogoś obraził. Więc de facto to było 3v5. I wygraliśmy. Nie było tam jakichś champów pokroju Riven albo innej Vayne, co to solo mogą dwóch zdjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować