Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2014 o 18:59, Gumisiek2 napisał:

Tobie już podziękujemy. BAN.

Nie karmcie oczywistego trolla.

Chyba jedyne forum gdzie moderatorzy potrafią wykryć trolla.

A co do tematu chciałbym otrzymać odpowiedź na moje pytanie z mojego poprzedniego postu, czyli jaka postać jest podobna do mastera Yi (prócz Tryndamere rzecz jasna), i co powiecie o Xin Zhao? Dobry jest czy taki raczej lame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z Xinem bo go na szczęście za często nie widuję, mam do niego awersję od czasów sezonu 1. Jeśli chodzi o podobną postać do Mastera Yi to mogę podać Fiorę. Jest jeszcze Yasou ale on może być troszkę nieporęczny dla początkującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 19:38, Fanagir napisał:

Nie wiem jak z Xinem bo go na szczęście za często nie widuję, mam do niego awersję od
czasów sezonu 1. Jeśli chodzi o podobną postać do Mastera Yi to mogę podać Fiorę. Jest
jeszcze Yasou ale on może być troszkę nieporęczny dla początkującego.

Jak uzbieram punkciki to zakupie i przetestuje w boju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam nie szukać "dobrych" postaci, bo każda jest dobra, jak się ją opanuje i każda ma jakieś plusy i minusy. No i gdy się zaczyna grać, nie ma większego znaczenia co jest aktualnie na topie w wysokich ligach. Yasuo i Fiora kosztują po 6300PZ, a na początek lepiej brać się za tańszych bohaterów, aby szybciej mieć większy wybór kim grać i nauczyć się różnych typów championów, a przynajmniej nie kupować tych drogich w ciemno. Na Twoim miejscu ogrywałbym różne postacie, które są w tygodniowych rotacjach i skupił się na tych, które Ci się spodobają. Jak interesują Cię te walczące w zwarciu i raczej zadające obrażenia niż będące tankami, to z aktualnie dostępnych do wypróbowania za darmo możesz sprawdzić Riven.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 20:07, Ranveld napisał:

Polecam nie szukać "dobrych" postaci, bo każda jest dobra, jak się ją opanuje i każda
ma jakieś plusy i minusy. No i gdy się zaczyna grać, nie ma większego znaczenia co jest
aktualnie na topie w wysokich ligach. Yasuo i Fiora kosztują po 6300PZ, a na początek
lepiej brać się za tańszych bohaterów, aby szybciej mieć większy wybór kim grać i nauczyć
się różnych typów championów, a przynajmniej nie kupować tych drogich w ciemno. Na Twoim
miejscu ogrywałbym różne postacie, które są w tygodniowych rotacjach i skupił się na
tych, które Ci się spodobają. Jak interesują Cię te walczące w zwarciu i raczej zadające
obrażenia niż będące tankami, to z aktualnie dostępnych do wypróbowania za darmo możesz
sprawdzić Riven.

Interesowałyby mnie DPS''y zarówno w zwarciu jak i mogą być na dystans, naromiast żadnych healerów ani tanków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2014 o 21:04, Deusolbert napisał:

Interesowałyby mnie DPS''y zarówno w zwarciu jak i mogą być na dystans, naromiast żadnych
healerów ani tanków.


W sumiei Tryndamere to trochę taki podobny styl gry jak Master Yi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jedna przepowiednia się sprawdziła, to kolejne pewnie też wejdą.

Buff dla Yasuo xD Proponuję 100% szansy na kryta już od pierwszego poziomu.

20141104220253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 21:45, masterHADES napisał:

W sumiei Tryndamere to trochę taki podobny styl gry jak Master Yi.

Wiem bo grając wczoraj nim i potem pytajac się na tym forum o podobnego champa taniego polecono właśnie Mastea, i dziś po jego ograniu przyszedłem sie pytać o inne podobne champy bo spamowanie meczy 1 champem to potrafi znudzić w końcu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 22:21, Deusolbert napisał:

> W sumiei Tryndamere to trochę taki podobny styl gry jak Master Yi.
Wiem bo grając wczoraj nim i potem pytajac się na tym forum o podobnego champa taniego
polecono właśnie Mastea, i dziś po jego ograniu przyszedłem sie pytać o inne podobne
champy bo spamowanie meczy 1 champem to potrafi znudzić w końcu :).


Mozliwe, ze Aatrox Ci sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 23:14, Buhahahahaha napisał:

Mozliwe, ze Aatrox Ci sie spodoba.

Popatrze filmiki, szkoda mi wydawać trochę pkt więc wezme od przyjaciela konto i pogram na botach trochę meczy (on ma wszystkie champy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 23:42, Deusolbert napisał:

Popatrze filmiki, szkoda mi wydawać trochę pkt więc wezme od przyjaciela konto i pogram
na botach trochę meczy (on ma wszystkie champy :))

Ech, stare czasy, w których każdy champ krył w sobie coś nowego, te odkrywania przyszłych mainów. Brakuje mi trochę tego :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 00:10, QuandorX napisał:

> Popatrze filmiki, szkoda mi wydawać trochę pkt więc wezme od przyjaciela konto i
pogram
> na botach trochę meczy (on ma wszystkie champy :))
Ech, stare czasy, w których każdy champ krył w sobie coś nowego, te odkrywania przyszłych
mainów. Brakuje mi trochę tego :D.

Heh, odkrywanie nowego zawsze jest fajne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yasuo przyda się buff do 6 levela, bo zanim uzbiera na statica i buty jest gamoniem solidnym. Co prawda nadrabia to w late game sypiąc triple za triplem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 15:25, Baluk25 napisał:

Yasuo przyda się buff do 6 levela, bo zanim uzbiera na statica i buty jest gamoniem solidnym.
Co prawda nadrabia to w late game sypiąc triple za triplem :D


To w ogóle będzie miał szansę zagrać, bo go zbanują żeby nikt z drużyny go nie wziął? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować