Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

/.../

Zasmuciłeś transformera :(

Obejrzałem sobie ten preaseason spotlight i nawet mi się zmiany podobają. Może nawet wrócę do lolka, o ile moi ulubieńcy będą ciągle użyteczni. Okres hipsterstwa i grania up championami (nasus, garen, shen) mam już za sobą i nie chce mi się :))

ps. jak można nie mieć malpa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa dżungla zdecydowanie nie dla mnie :P Co prawda myślałem, że na rankedach jest jeszcze stara mapa, no i był to mój pierwszy raz Mundo w dżungli, ale nie szło mi zbyt dobrze. Na dwóch obozach traciłem ponad połowę punktów życia, co wymagało bardzo częste powroty do bazy w celu ich uzupełnienia. Grałem też bez żadnej wiedzy na temat nowej dżungli, nie wiedziałem, co robią nowe smite''y, jakie profity daje zabicie konkretnego potwora za pomocą smite''a, nie wiedziałem też nic na temat "how to nowa dżungla". No cóż, poczekam jeszcze na dwa patche, aż sytuacja w lesie się ustabilizuje i będę powoli brał się za ogarnianie nowej dżungli, a póki co wracam na mida czy topa.

@Budo - regeneracja zdrowia Garena ze zbuffowaną pasywką, nowym Warmogiem oraz SV prezentuje się OP po wbiciu szesnastego poziomu, jednak nie sprawdzałem tego w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2014 o 17:47, Gumisiek2 napisał:

@Budo - regeneracja zdrowia Garena ze zbuffowaną pasywką, nowym Warmogiem oraz
SV prezentuje się OP po wbiciu szesnastego poziomu, jednak nie sprawdzałem tego w praktyce.


Właśnie dostałem Garena w aramie- po 16 poziomie miałem 530 hp regen. Normalnie takie mini ulti Mundo. Problem jest taki, że potwory blokują mu pasyw w early, więc w lesie chyba niezbyt sobie poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2014 o 17:21, Budo napisał:


ps. jak można nie mieć malpa?


Grałem nim w rotacji i nie polubiłem go. Szybko się wywala z many, farmę ma średnią, jedyne co go ratuje to ult i tankowatość. Z tym że teraz na topie latają jakieś Gnary, Lissandry czy Rumble, które skałę po prostu będą harrasować z dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2014 o 16:21, NeroNarmeril napisał:

Z Rammusem i Vi pewnie będzie to samo co z Shyvaną, meh.


A jednak nie, bo dało radę, tylko leasha potrzeba.

Został mi Wukong, ale z racji tego, że już w starej dżungli miałem nim problemy, to teraz będzie znacznie gorzej i chyba nie ma sensu nim iść. Więcej leśników nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pochwalę się, bo pobiłem swój rekord jeśli chodzi o farmę.
Nigdy chyba nie zrozumiem ludzi, którzy pod koniec meczu mają 60 minionów zabitych. Przecież to jest kilka k kasy w plecy.
Btw - ta, wiem, ze statami się nie popisałem.

20141125143851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 14:42, NeroNarmeril napisał:

Also, bez flasha?

Biorąc pod uwagę pasywkę Jinx - większy użytek będzie z ignitie, który pozwoli ją aktywować niż użyć flasha (i szybciej się odnawia). Oczywiście ma to swoje wady, ale taki wybór jest zrozumiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 14:53, windows00 napisał:

Biorąc pod uwagę pasywkę Jinx - większy użytek będzie z ignitie, który pozwoli ją aktywować
niż użyć flasha (i szybciej się odnawia). Oczywiście ma to swoje wady, ale taki wybór
jest zrozumiały.


Imho zbyt ryzykowne, kill/asysta może nie wejść, zwłaszcza że mieli trzech typów, którzy łatwo się mogli do Jinx przykleić i jeśli nie zabić od razu, to przynajmniej unieruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do jungle - sprawdź Warwickiem, na spokojnie. Nim możesz wszystko ogarnąć, bo nie musisz kupować potów, sam się leczy, wszystko pięknie.
A item do dżunglowania bierz ten, co jest polecany - jest najlepszy. Taka dzika flara, tyle że z 50 stackami na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 15:04, Baluk25 napisał:

A item do dżunglowania bierz ten, co jest polecany - jest najlepszy. Taka dzika flara,
tyle że z 50 stackami na początek.


Właśnie nie. Polecany jest fioletowy (co daje aoe smite). Dla wilka najlepszy jest czerwony (zwiększa obrażenia on hit) z fioletowym ulepszeniem.

Zresztą mają być nerfy tego itemu i dobrze, bo teraz Warwicki latają i solują wszystko (i jak nie grasz Nunu/Shaco/Udyrem to typa nie powstrzymasz przez counterjunglę, a qss mało kto kupuje). Widziałem nawet Warwicka, co poszedł na topa ze smitem tylko po to, żeby kupić przedmiot do dżungli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warwick generalnie jest op, jeszcze przed updatem na 15 levelu z krwiopijcą i BOTRK brałem barona solo, bez straty choćby ułamka życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 15:04, Baluk25 napisał:

Co do jungle - sprawdź Warwickiem, na spokojnie.


Wiem, wiem, mówi się o nim na okrągło od dnia premiery nowego patcha. Nie chce mi się jednak testować postaci, która obecnie jest OP, a którą pewnie lada chwila znerfią :P Dżunglę sprawdzę po następnym patchu, może dwóch, gdy wszystko będzie tip-top. I tak zresztą bywam tam rzadko, o wiele bardziej wolę topa lub mida, a od czasu do czasu lubię pograć jako ADC ;-) Fazę na dżunglę miałem tylko kilka miesięcy temu, gdy Amumu nie był drugim najczęściej wybieranym championem (chyba że od końca), a Srebro nie ogarniało jego ulta, co szybko wybiło mnie do Golda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, ale na tym EUW grają smieci. Skillowo EUNE jest jedną-dwie dywizje wyżej (mówię o diamencie 5-3), na EUW za to zauważalnie mniej flejmu. Liczyłem na więcej, trochę żałuje transferu

albo nie, referrale były tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować