Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Od kilku dni mam problemy z ARAMami. Mimo niskiego pingu (około 70-80) i normalnych fpsów (stałe 60) od czasu do czasu mam jakby lagi (kilkusekundowe 2-3 rzy na gre). Na innych mapach jest wszystko w porządku. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić? Przeinstalowałem LOLa, ale tak jak się spodziewałem nic to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na grę z dwoma supportami to trochę daliśmy radę, co?

No i nieskromnie powiem, że kolejny skin wjechał dzisiaj, już chyba ósmy :D

Edit - I ponad sto stacków miałem na itemie do junglowania, także jak wpadałem z ulti to nie było co zbierać z kogokolwiek.

20141206182158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 18:25, Gumisiek2 napisał:

Gdzie tu masz dwa supporty? Zresztą sądząc po statsach enemy teamu, wygralibyście tę
grę nawet mając 5 supportów w teamie.

Ale przecież team 5 supportów jest bardzo spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 20:35, Baluk25 napisał:

Dlaczego akurat któryś z tych?


Swego czasu na worldsach/lcsach była taktyka ''bierzemy hyper carry, reszta niech supportuje''. I brało się taką Lulu na topa, Oriannę na mida, Nami na bota, do lasu jakiś Jarvan albo Kha, a Tris/Vayne/Kog niech sobie autoatakuje z daleka z milionem tarcz i ochroną 24/7. Wredne to było jak nie wiem, zwłaszcza że często gry dochodziły do 40+ minuty, gdzie w/w adc robią penty na zawołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To?
A pamiętasz jak jeszcze grało się Shen top, Alistar jungle, Ori/Gragas mid lane i Soraka/Taric (Pinkgemlover<3) na bocie i dopiero do tego właśnie koggy? To była masakra. Nie podejdziesz, nie zabijesz, nie uciekniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 22:22, akwyx napisał:

To?
A pamiętasz jak jeszcze grało się Shen top, Alistar jungle, Ori/Gragas mid lane i Soraka/Taric
(Pinkgemlover<3) na bocie i dopiero do tego właśnie koggy? To była masakra. Nie podejdziesz,
nie zabijesz, nie uciekniesz.


Za młody stażem jestem, żeby pamiętać krowę w dżungli. :I

Swoją drogą, niech rito coś zrobi z Warwickiem (albo z tym śmiesznym ulepszeniem do dżungli), bo skoro nawet ja, noob totalny soluję feedniętego Nocturne''a, który ma do pomocy Thresha i Talona, zabijam dwóch i uciekam na 1/10 hp to coś tu jest nie tak chyba. A zdażyło mi się nawet wysolować Dravena i Dariusa, którzy powinni byli mnie rozwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 00:32, Gumisiek2 napisał:


Nie wiem, czy to coś zmieni (jak z Lucianem czy Kha - milion nerfów, a i tak mocni), ale zobaczymy. Zawsze zostają inni użytkownicy devouera - Yi, Xin i Udyr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luciana też już znerfili na PBE (więcej info w pierwszym linku z mojego poprzedniego posta), a Kha''Zix podobno nie może odnaleźć się w nowej dżungli.

Co do wymienionych przez Ciebie championów, to pewnie znerfią ich dopiero wtedy, gdy ludzie się na nich przerzucą. Szkoda, że Riot nie myśli o nich z wyprzedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 01:07, Gumisiek2 napisał:

Co do wymienionych przez Ciebie championów, to pewnie znerfią ich dopiero wtedy, gdy
ludzie się na nich przerzucą. Szkoda, że Riot nie myśli o nich z wyprzedzeniem.


Przeca Rito tak naprawdę nie wie co jest op a co nie. Oni patrzą na podstawie win ratio i tego, co akutalnie jest FOTM, gdyż nie są w stanie przewidzieć, co jak gracze będą wykorzystywali. Dla przykładu przecież Lulu swego czasu miażdżyła każdy mid, mimo że była zaprojektowana jako support. Jungler Mao uber top, gdzie również królował Alistar support i Ryze mid. Gracze to szczwane bestie i mało kto potrafi przewidzieć, jak będzie grany dany champ. A tak mają darmowe stadko robocze ktore w dzień potrafi zagrać ~1k gier danym champem i po kilku dniach masz ładną statystkę, czy w porównaniu do innych zasługuje on na nerfa czy na buffa (a moze lepiej zostawic i nie tykac, bo jeszcze wiekszy smród będzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 01:07, Gumisiek2 napisał:

Luciana też już znerfili na PBE (więcej info w pierwszym linku z mojego poprzedniego
posta), a Kha''Zix podobno nie może odnaleźć się w nowej dżungli.


Dalej będzie mocny, tylko trzeba będzie szybko wywalić pasywkę w wymianach, a nie jak co niektórzy tu i ówdzie mówią, że teraz to tier Urgot. A Kha ma spore problemy przed 4-5 lvl, ale dalej jest to typ, co jak gdzieś zgarnie killa/asystę, to snowballuje się jak porąbany.

Dnia 07.12.2014 o 01:07, Gumisiek2 napisał:


Co do wymienionych przez Ciebie championów, to pewnie znerfią ich dopiero wtedy, gdy
ludzie się na nich przerzucą. Szkoda, że Riot nie myśli o nich z wyprzedzeniem.


Akurat w/w są w miarę balanced i nie ma potrzeby ich ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam FOTM i gracze. Wszelkie nerfy/buffy są wybitnie robione pod turnieje i zawodowców, żeby nie było, że jeden czampion jest non stop grany/banowany (Kassadin kiedyś pick or ban, teraz chyba tylko miłośnicy nim grają). A że jak coś się pojawi na turnieju, to potem momentalnie leci na soloq, bo ''zawodowcy grali, czyli op''. Taki Mumu cholernie mocny w dobrych rękach, dostał tylko śmiesznego nerfa nie pamiętam już na co, a jakby ktoś z topki go wyciągnął na turnieju i zaorał, to zaraz by go sprowadzili do poziomu podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście sądzę, że wszelkie zamieszania w balansie wprowadza się z dwóch powodów:
1) Urozmaicenie - tasuje się pula popularnych champów, co ma mieć dobry wpływ na zabawę. Bo chyba nikt nie wierzy w osiągnięcie złotego środka przy takiej (rosnącej w dodatku) ilości bohaterów.
2) Bardzo istotny element marketingowy. LoL zarabia na mikropłatnościach. Wypychając dawno zapomniane postacie na pierwszy plan szansa, że ludzie dokupią nowe skórki z automatu rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 10:51, NeroNarmeril napisał:

Akurat w/w są w miarę balanced i nie ma potrzeby ich ruszać.


Master Yi zbalansowany? Możesz go totalnie zgnoić w early, a w late on i tak będzie robił triple na zawołanie. Drużyny walczące przeciwko Yi muszą albo szybko wygrać, albo modlić się o błąd z jego strony, nie wspominając o tym, że musi on być focusowany jako pierwszy w bitwie, co daje pole do popisu reszcie jego drużyny, która może w tym czasie robić, co tylko zechce.

Udyr ma lifesteal ze skilla, do tego tarcza, zwiększenie prędkości ataku, obrażenia obszarowe, stun, premię do prędkości poruszania się oraz wzmocnienie (magiczne lub fizyczne) ataków. Jest on chyba najbardziej kompletnym championem, jakiego znam. Widuję go dość rzadko, ale na papierze wydaje się strasznie OP.

Xina widuję jeszcze rzadziej, ale kto wie, czy z dnia na dzień nie stanie się pickiem numer jeden, tak jak miało to miejsce z Warwickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować