Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2015 o 18:47, QuandorX napisał:

I jak, rozdali już?


Tak, 2 razy.

Dnia 09.01.2015 o 18:47, QuandorX napisał:

Bo u mnie na koncie cisza.


Najwyraźniej nie zasłużyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... nigdy bana nie dostałem a na nie mam nic. Zalogowalem sie dopiero teraz bo wrocilem do domku dzisiaj. Cóż, w sumie i tak mi nie zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
No i po co te złośliwości? Jak masz okres, to nie musisz się wyżywać na forum. Zresztą, na przyszłość załóż sobie /ignore na moje posty, będzie lepiej dla nas obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 00:05, QuandorX napisał:

No i po co te złośliwości? Jak masz okres, to nie musisz się wyżywać na forum. Zresztą,
na przyszłość załóż sobie /ignore na moje posty, będzie lepiej dla nas obu.


Odpowiedź była stosowna do pytania.
W każdym przypadku rozdawania nagród przez Riot (boosty, ikonki, skiny, etc) jest ta sama zasada - nie wszyscy na raz. Nigdy nie było tak, że wszyscy dostają coś jednocześnie - jedni dostaną rano, inni wieczorem, a jeszcze inni następnego dnia.
A w naszym temacie jak zwykle to samo pytanie przy takich okazjach, a później płacz. Nauczcie się czytać ze zrozumieniem to nikt Wam "złośliwości" robił nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 00:28, Ecko09 napisał:

http://na.lolesports.com/articles/fantasy-lcs-returns-next-week

Ktoś zainteresowany na gramową ligę?

A właśnie, ESL swoje fantasy też zrobiło. Zapraszam zainteresowanych: http://fantasy.eslgaming.com/join/453/ec575ad2732c08d0400c8e986d478adc

Ja na pewno!
Edit: na fantasy. Co do ESL... może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 14:40, Daronn_Darker napisał:

Mnie pokazała się informacja o prezencie, a teraz nie mogę na koncie tego znaleźć.


gdzie to sie pokazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 14:40, Daronn_Darker napisał:

Mnie pokazała się informacja o prezencie, a teraz nie mogę na koncie tego znaleźć.

Bo tam od razu masz w komunikacie napisane, jakiego skina dostałeś i niczego nie trzeba aktywować ani nigdzie wchodzić (przynajmniej u mnie tak to wyglądało). Jak nie spojrzałeś na to, to możliwe, że teraz będziesz musiał wszystkich championów przeszukać, żeby znaleźć, jaki skin Ci się odblokował. :P No chyba że gdzieś da się to łatwiej odkryć, ja nic na ten temat nie wiem.
Natomiast sam dostałem Pharaoh Nidalee, czyli bez szału, ale to w końcu darmowy skin, więc nie będę wybrzydzać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 14:40, Daronn_Darker napisał:

Mnie pokazała się informacja o prezencie, a teraz nie mogę na koncie tego znaleźć.


A może sprawdź w historii zakupów (wchodząc do sklepu jest to zakładka na samym dole) i tam można też sprawdzić historię giftów.
Jakby nie patrzeć jest to gift od Riotu, więc może będzie tam uwzględniony.

EDIT
Jak widzę już sobie poradziłeś.
No ale żeby w ten sposób dziękować za coś darmowego?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 16:07, Dracule-Mihawk napisał:

Krótkie pytanie jaką postać lepiej wziąć mając 4800IP na wydanie, Irelie czy Ahri?


Wolisz grać na topie czy midzie? Oba champy to mocne picki i robią dużo w odpowiednich rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irelią nigdy nie grałem, ale mogę podpowiedzieć, dlaczego warto wziąć Ahri:
- heal z pasywa,
- Q przechodzi przez creepy i bohaterów oraz zadaje true damage, gdy kula wraca do Ahri,
- aktywujesz W i podchodzisz blisko przeciwnika, a pociski same go namierzają i zadają mu obrażenia. Skill jest tani, ma mały cooldown i świetnie się nim harassuje we wczesnej fazie gry,
- E ma jedną wadę - jest blokowane przez creepy. Wystarczy jednak chwila cierpliwości, a przeciwnik prędzej czy później sam się odsłoni. Sama kombinacja E + Q to ogromne obrażenia wycelowane w Twojego wroga. Skill ten jest świetny do teamfightów - nie ma szans, żebyś kogoś nim nie trafił, a to zawsze przyniesie ogromny profit, bo albo zabijesz mida/ADC, albo wyłączysz z walki ochraniającego ich tanka,
- R ma potrójnego dasha. I tyle. Dodatkowo wystrzeliwuje pociski, które namierzają przeciwnika i zadają mu obrażenia, ale kto by na to zwracał uwagę. R ma potrójnego dasha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale:

Dnia 10.01.2015 o 16:49, Gumisiek2 napisał:

- aktywujesz W i podchodzisz blisko przeciwnika, a pociski same go namierzają i zadają
mu obrażenia. Skill jest tani, ma mały cooldown i świetnie się nim harassuje we wczesnej
fazie gry,


Podchodzenie do takiej Syndry czy Zeda to proszenie się o darmowy łomot. Lepiej poczekać aż typ sam podejdzie (a najlepiej najpierw go walnąć z charma) i wtedy puścić w. Bo w przeciwnym wypadku połowa pójdzie w creepy.

Dnia 10.01.2015 o 16:49, Gumisiek2 napisał:

- E ma jedną wadę - jest blokowane przez creepy. Wystarczy jednak chwila cierpliwości,
a przeciwnik prędzej czy później sam się odsłoni. Sama kombinacja E + Q to ogromne obrażenia
wycelowane w Twojego wroga. Skill ten jest świetny do teamfightów - nie ma szans, żebyś
kogoś nim nie trafił, a to zawsze przyniesie ogromny profit, bo albo zabijesz mida/ADC,
albo wyłączysz z walki ochraniającego ich tanka,


No właśnie, w tfie najpewniej trafisz tanka, a przeciwny adc/apc skosi pół drużyny. Właśnie dlatego ult ma potrójnego dasha, żebyś za wczasu się odpowiednio ustawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować