Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2015 o 23:40, Traitor napisał:

> Szczerze wolałbym Ashe Heartseeker, ten skin wygląda obłędnie ;p. W ogóle za co
ten skin?
"Wyszedł" z okazji Walentynek :D

Eh źle się wyraziłęm ;p.
Chodziło mi za co skiny rozdawali za free bo że Heartseeker był z okazji walentynek to się domyśliłem ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciągu kilku następnych dni będziemy nagradzać pozytywnych graczy League of Legends klasycznymi, tajemniczymi prezentami, by podziękować im za to, że są wspaniałą częścią naszej społeczności. Jeżeli nie otrzymaliście ograniczenia czatu, rankingowego, 14-dniowego lub stałego bana w 2014 roku i spełniliście wymagania do otrzymania tajemniczego prezentu (poziom 5. lub wyższy i przynajmniej 10 nieposiadanych skórek), jesteście na liście!

U mnie nadal cisza, jeżeli chodzi o skiny :P

BTW. Naprawdę można dostać skórkę do championa, którego się nie posiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 01:04, Gumisiek2 napisał:

W ciągu kilku następnych dni będziemy nagradzać pozytywnych graczy League of Legends
klasycznymi, tajemniczymi prezentami, by podziękować im za to, że są wspaniałą częścią
naszej społeczności. Jeżeli nie otrzymaliście ograniczenia czatu, rankingowego, 14-dniowego
lub stałego bana w 2014 roku i spełniliście wymagania do otrzymania tajemniczego prezentu
(poziom 5. lub wyższy i przynajmniej 10 nieposiadanych skórek), jesteście na liście!


U mnie nadal cisza, jeżeli chodzi o skiny :P

BTW. Naprawdę można dostać skórkę do championa, którego się nie posiada?


;o jestem dumny bo nie jestem jednym z toksycznych graczy xD. Ale momentami było blisko by niejednego afka albo feedera zmieszać ostro z błotem. Dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 01:04, Gumisiek2 napisał:

U mnie nadal cisza, jeżeli chodzi o skiny :P


U mnie też była cisza, ale czekałem sobie cierpliwie i dziś dostałem. Viridian Kayle, czyli Kayle na zielono.
Nic ciekawego, ale i tak miło ze strony Riot za darmowy podarunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Headless Hecarim. Świetna skórka, ale mam już Arcade Hecarim, nie muszę więc chyba mówić, że kompletnie mi się nie przyda? :P No ale darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda, niemniej jednak nie czuję się przekonany do powrotu do gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 01:04, Gumisiek2 napisał:



BTW. Naprawdę można dostać skórkę do championa, którego się nie posiada?


No jak ci wylosuje skin do championa, którego nie masz to championa dostajesz w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu się doczekalem skina :P Już myślałem, że nie dostane bo miałem zmniejszony priorytet na dołączanie do gier, ale jak widać to nie miało znaczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczne obawy, bo u mnie lower priority pojawiło się kilkakrotnie, ale jednak Rito nie jest taki okrutny w selekcjonowaniu zachowań graczy.
Co dostałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 22:54, Plamciak napisał:

Co dostałeś?

French Maid Nidalee - nie narzekam :D Dość często gram tą postacią, więc skin na pewno się "nie zmarnuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maokai Bramkarz - ze wszystkich brakujących w kolekcji skinów, ten był niemal na samym końcu listy życzeń. Także gest miły, ale prezent totalnie nietrafiony;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maid jest sexy, imo jeden z lepszych jak nie najlepszy skin do dzidalki. Ja z kolei dostałem skórkę do J4, czyli do postaci której nie lubie, jest zabugana i w ogóle nie jestem zbyt zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch 5.1 oficjalnie rozpoczynya nowy sezon (reset dywizji i placementy) czy nie? Nie pamiętam jak to było w zeszłych latach :D

Podobno w nocy wchodzi w/w patch i jestem ciekaw czy jutro będę mógł zacząć wbijać nową dywizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Nordicu Nemezis Jax, na Weście Traditional Lee Sin. Jaxem nie gram, także meh, Lee świetna sprawa, choć wolałbym tego w stylu Bruce Lee. Ale nie narzekam i cieszę się, że jednak zasłużyłem :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co jeszcze nie dostali skina od Riotu, a wiedzą że powinni:

Mystery Skins are still coming! We are sending them out in waves and it may take a couple of weeks (until the end of January) before they are all sent out. We’ll provide an update once they have all been distributed!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy wyląduje chyba update Alistara (visual) i Tristany (visual + delikatny gameplay update):
http://euw.leagueoflegends.com/en/news/champions-skins/champion-update/champion-update-alistar
http://euw.leagueoflegends.com/en/news/champions-skins/champion-update/champion-update-tristana

Ciekawie jaki cooldown będzie miał u Tristany skill, którym można również tłuc wieżyczki.

@Traitor
Nowy sezon zacznie się tydzień po patchu, czyli 21 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 22:49, sirufok napisał:


Nie wyląduje, bo patcha przełożyli (co najmniej o 24 godziny). A nawet jeśliby nie przełożyli, to tylko krowa by się załapała, Trist w 5.2 najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować