Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Wysłałbym Ci screena, na którym mam napisane:
W - 8
G - 10
Ale nie chce mi się logować :c
Poza tym, z tym że nie ma sensu, chodzi o to, że znajomego po 5 porażkach i 5 wygranych przydzieliło tam gdzie mnie. A w zeszłym sezonie po wygraniu 4 rund przydzieliło mnie do silver IV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, duże zmiany w lolu przez ostatni rok? Grałem ostatnio na początku poprzedniego, tak dzisiaj obadałem jakiegoś streama i pierwsze co rzuca się w oczy to zmiana grafiki. Jakaś taka dziwna. Mastery widzę nie ruszali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2015 o 20:23, Nightdew napisał:

Tak z ciekawości, duże zmiany w lolu przez ostatni rok? Grałem ostatnio na początku poprzedniego,
tak dzisiaj obadałem jakiegoś streama i pierwsze co rzuca się w oczy to zmiana grafiki.
Jakaś taka dziwna. Mastery widzę nie ruszali.


Na szybko:
- dżungla zmieniona - nowe itemy, moby biją mocniej, smok nie daje już globalnego golda tylko stackujące się bonusy, generalnie nie uświadczysz już nonstop świętej trójcy Lee-Kha-Jarvan. Każdy jungler jest teraz viable,
- nowe champy, broken as hell - Gnar, Azir, Kalista, Rek''Sai. Z reguły perma bany na lcsach albo wyższych ligach (może poza Kalistą, bo jak dotąd jej nie widziałem),
- jak już zauważyłeś, zmiana grafiki na SR (na ARAMie i innych bez zmian),
- akurat się zdarzył reset lig i każdy narzeka, że wylądował za nisko po placementach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lawl...grałem Braumem, mecz się skończył, nie można połączyć się z czatem i meczu nie ma w historii. Myślę sobie, a zagram następny to się zaktualizuje! Takiego wała :< Szkoda tylko, że wygrany ranked :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak sobie poradzić z Zedem nie będąc ADC (qss) albo miderem (zonya)? Drań ma taki burst jakby w ogóle armor dla niego nie istniał, nawet tanka złoży w dwie sekundy. A na linii po prostu zrobi cień + shurikeny i już nie masz pół hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, coś tam popatrzyłem to kilka fajnych nowości. Pokazane timery mobów, hp nad ważniejszymi (chociaż wolałem bez). Jakieś dziwne mobki na rzece, nowe ścieżki przez mur do bazy. Mimo, że długi czas nie grałem to nie wciąga już tak jak dawniej, ale może coś się pobawię przez najbliższy tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A konia coś ruszali? Sorki za głupie pytanie, ale z rok nie grałem. Ostatnie normale zagrałem przed wprowadzeniem Yasuo i od tamtej pory może z 5 aramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 01:12, Budo napisał:


A konia coś ruszali? Sorki za głupie pytanie, ale z rok nie grałem. Ostatnie normale
zagrałem przed wprowadzeniem Yasuo i od tamtej pory może z 5 aramów.


Zmniejszyli mu mana cost w early na Q i zwiększyli trochę heal cap na W, nic szczególnego. Głowna zmiana pozytywna dla konia jest w chilling smite, którym możesz ukraść 20% AS przeciwnika, które się skaluje z Twoim AD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze zapytam o jedne z moich lubianych picków. Wu/kha dalej viable na midzie? Regnar/trynd na topie?

Edit: Nidala miała chyba jakiś rework? Dużo słabszy pick niż dawniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 17:32, Nightdew napisał:

Wu/kha dalej viable na midzie?


Nie widziałem ich na tej pozycji od bardzo długiego czasu.

Dnia 26.01.2015 o 17:32, Nightdew napisał:

Regnar/trynd na topie?


Rengar zdecydowanie częściej niż Trynda (co wcale nie znaczy, że często), choć zwykle dostaje baty.

Dnia 26.01.2015 o 17:32, Nightdew napisał:

Edit: Nidala miała chyba jakiś rework? Dużo słabszy pick niż dawniej?


http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/patch/opis-patcha-410#patch-nidalee

Wcale nie słabszy, a nawet jeszcze silniejszy. Dzida tak samo wkurzająca, choć teoretycznie ciężej nią trafić, a jak już zostaniesz ugodzony i leci na Ciebie puma, to pozamiatane. Oczywiście lekko wyolbrzymiam, ale to bardzo silny pick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 17:17, Ecko09 napisał:

Jak teraz w 5.2 wygląda jungle route? Camp->buff->drugi buff?

Raczej wszystko trzeba, bo jungle itemki o 100 w górę poszły i nie opłaca się wracać Po camp - buff - wilki. Teraz bierze się jungle rów którzy mogą zrobić za jednym razem all clear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 00:13, sirufok napisał:

Wysłałem po raz pierwszy replay do "Top 5 plays" i boom, 1st place:
https://www.youtube.com/watch?v=vOBrECW_GKA


Rispekt, ja dopiero zbieram IP na Azira, już się doczekać nie mogę =/ Dobrze wiedzieć, że można robić tego typu kombo jak to przy 3 killu.

Swoją drogą ja bym umieścił tego Zeda na 2 miejscu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować