Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2010 o 18:03, Budo napisał:


Czy Wam też się wydaje, że Malphite jest op? ;]


Ostatnimi czasy wkurw*a mnie bardziej niż morde -_- ...

btw: co sądzicie o takim combo na lane ? blitz + singed ? ...imo pod turretem padaka z enemy by była : d musze przetestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 19:33, WeedSmoker napisał:

>
> Czy Wam też się wydaje, że Malphite jest op? ;]

Ostatnimi czasy wkurw*a mnie bardziej niż morde -_- ...

btw: co sądzicie o takim combo na lane ? blitz + singed ? ...imo pod turretem padaka
z enemy by była : d musze przetestowac

Tak ale wymaga tego żeby Blitzcrank często trafiał, no i zgrania między dwoma osobami żeby nie wyszło tak że blitzcrank kogoś zgarnie a singed za wcześnie rzuci albo od złej strony i pomoże ofierze uciec.


A tak po za tym, to na lane dało by radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blitz + sion imo lepsze
jak się znajdzie taki mądry by się pokazać blitzowi pod wieżą, to ten gościu już raczej spod niej nie wyjdzie
ew Blitz + rammus/shen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 20:50, nightfaler napisał:

Zaraz się zajebie.. Sypie się komuś ACE od wprowadzenia Trundla?


No mi czasami, zacina sie na jakimś dźwięku i koniec, albo po prostu odmawia posłuszeństwa, moge ruszać kursorem ale nic się nie dzieje. Jednak pare razy ściągałem od nowa instalowałem od nowa i teraz jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 20:50, nightfaler napisał:

Zaraz się zajebie.. Sypie się komuś ACE od wprowadzenia Trundla?

mi pada w różnych momentach, np przy recallowaniu, przy HSS pantheona(chociaż to już patch wcześniej się zdarzyło) ostatnio coraz częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 20:57, Stein napisał:

No mi czasami, zacina sie na jakimś dźwięku i koniec, albo po prostu odmawia posłuszeństwa,
moge ruszać kursorem ale nic się nie dzieje. Jednak pare razy ściągałem od nowa instalowałem
od nowa i teraz jest lepiej.


Mi się tak ostatnio coraz częściej robi... A używam ''oficjalnego'' klienta >_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem przed chwilą że jest 271 przeglądających "General Discussion" na forum EU LoLa
Pomyślałem że może dzieje się coś ciekawego
wchodzę
a tu więcej niż ustawa przewiduje tematów typu "omg lag QQ"

....no tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 17:13, rtyrtyrty napisał:

Widziałem przed chwilą że jest 271 przeglądających "General Discussion" na forum EU LoLa
Pomyślałem że może dzieje się coś ciekawego
wchodzę
a tu więcej niż ustawa przewiduje tematów typu "omg lag QQ"

....no tak.


No ale co do lagów to tym momencie nie jest dobrze. Miałem 2 dc w czasie gry i opóźnienia nawet kilkusekundowe. Zresztą w tym meczu chyba każdy miał dc, bo co chwilę tylko było "disconnected - reconnected". Serwery ssą w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze jest to, że to dotyczy losowych osób, a nie wszystkich na równi.
Właśnie ze znajomym przegraliśmy mecz, gdzie w 15 minucie było 20-2 dla nas, i pushowaliśmy 3 towera. A to dlatego, że raptownie 3 osoby w mojej drużynie były przez 85% czasu offline, a pozostałe 2 miały takiego laga, że nic nie mogły robić. Podczas gdy przeciwny team, poza sporadycznym d/c jednej osoby, kosił sobie drogę przez miniony/towery/zlagowanych championów, jakby grali 4v0.

Eh, zawszę jak mam chęć/czas na grę to muszą coś odwalić :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się już w ogóle odechciewa grać. Spotykam graczy w drużynie, którzy grają na poziomie graczy casualowych (biorą jakieś gówna bądź biorą jakiegoś dobrego i robią z niego gówno), a wrogi team zawsze potrafi postawić warda, zgankować porządnie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam teraz przez moją mamę i jej naukę tak, że często wpadam na silniejszą drużynę, a moja złożona z samych noobów i często przez to przegrywam, więc będę musiał zacząć grać tankem, aby jakoś bronić wieżyczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 18:10, SiDi napisał:

Mnie się już w ogóle odechciewa grać. Spotykam graczy w drużynie, którzy grają na poziomie
graczy casualowych (biorą jakieś gówna bądź biorą jakiegoś dobrego i robią z niego gówno),
a wrogi team zawsze potrafi postawić warda, zgankować porządnie itp.


A podobno przeciwnicy i ally są dobierani na podstawie ELO..
. Można albo grać tylko premade, zrobić smurfa, albo siąść i płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 18:15, IlMOD napisał:

> Mnie się już w ogóle odechciewa grać. Spotykam graczy w drużynie, którzy grają na
poziomie
> graczy casualowych (biorą jakieś gówna bądź biorą jakiegoś dobrego i robią z niego
gówno),
> a wrogi team zawsze potrafi postawić warda, zgankować porządnie itp.
>

A podobno przeciwnicy i ally są dobierani na podstawie ELO..
. Można albo grać tylko premade, zrobić smurfa, albo siąść i płakać.

Wychodzi na to że nam dają osoby mające podobną ilość przegranych, a wrogom podobną ilość wygranych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 18:15, IlMOD napisał:


A podobno przeciwnicy i ally są dobierani na podstawie ELO..
. Można albo grać tylko premade, zrobić smurfa, albo siąść i płakać.


Na moim mainie w zeszłym tygodniu grając solo bądź ze znajomym (max dwoma) miałem same wygrane. W tym tygodniu (od nowej rotacji bohaterów) sytuacja się odwróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 18:36, Ostrowiak napisał:

Hyy, Malphite naprawdę jest imba.

7/2/20 jako pure tank, jedna śmierć bo w early robiłem turrret dive bez sensu, druga
przez 4v1 D:

W sumie nie ma się co przejmować bo w tym tygodniu to w każdym normalu masz 2 malphitów i oni sie sobą tylko zajmują... To 2 tank przesądza grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozwala, że w tej rotacji jest Ezreal... Chociaż uwielbiam tego champion i bardzo chciałbym nim grać cały czas jako AD (ponieważ AP mi nie podchodzi) to jednak go nie biorę, bo umiem nim grać, jeśli gram z kumplami. Natomiast jak gram z randomami to tylko wtedy dobrze mi nim idzie, jeśli team wie co to kooperacja i gankowanie. A teraz co grę go widze. Oczywiście głównie robiony pod hybryde czyli Manumune potem RoA i staty 1/9 Bo ni to ad ni to ap... Raz widziałem dobrego Ezreala, pod AD właśnie. Często na chacie się pytam czy ezreala ktoś robi pod AP czy AD. Jeśli ktoś mówi AP to biore Heal+Revive i automatycznie sam ktoś opuszcza, przez co ja nie musze czekać 5 czy 15 minut :D Żal mnie jednak ściska gdy widzę, że z niegdyś dobrego carrego zrobili coś rangi gówna...

@Cubbek
Nic na to nie poradzimy... Mój client już jest tak głupi, że na wyższych wymaganiach (np medium) chodzi mi lepiej i płynniej niż na niższycz (np low) Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować