Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

W miejscu Malza bardzo chętnie w drużynie widziałbym chociażby: Annie, Anivie, Vlada.
A kogo bym wolał zamiast Alistara to już mówić nie muszę raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic gorszego niż skakać, kombinować, pocić się i męczyć aby zrobić to co drugi gracz robi 2 guzikami.
Krowa i Malza mają swoje zastosowania ale są na tyle wąskie, że aby je wykorzystać trzeba odpowiednio zbudować cały team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ezreal teraz jest po prostu zniszczony. :(
Bardzo słabe statystyki bazowe i ich przyrost, ciężko trafić z jego abilitek - jak wiemy nie wchodzą w cel automatycznie więc gdy przeciwnik chowa się za minionami lub jest bardzo mobilny lub po prostu minion minimalne go zasłoni to nie jesteśmy w stanie mu zagrozić poważnie. Do tego minimalny lag czy coś i lipa.
Ulti - jak tak potestowałem to działa na bardzo wąskim obszarze, co z tego że leci przez całą mapę jak nawet minimalnie dotknie i nie zada obrażeń. :/
Idąc w AP marnuje się nasz pasyw, idąc w AD trzeba się mocno wyfarmić. Mogli by go podbuffować jakoś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 18:26, Galadin napisał:

Ezreal teraz jest po prostu zniszczony. :(
Bardzo słabe statystyki bazowe i ich przyrost, ciężko trafić z jego abilitek - jak wiemy
nie wchodzą w cel automatycznie więc gdy przeciwnik chowa się za minionami lub jest bardzo
mobilny lub po prostu minion minimalne go zasłoni to nie jesteśmy w stanie mu zagrozić
poważnie. Do tego minimalny lag czy coś i lipa.
Ulti - jak tak potestowałem to działa na bardzo wąskim obszarze, co z tego że leci przez
całą mapę jak nawet minimalnie dotknie i nie zada obrażeń. :/
Idąc w AP marnuje się nasz pasyw, idąc w AD trzeba się mocno wyfarmić. Mogli by go podbuffować
jakoś. :)

Oj tak, Ezreal to teraz miernota i free kill...dzisiaj grałem przeciwko niemu Ashe na mid i jechałem go jak chciałem...jest mi tym bardziej przykro bo Ez to moje druga postać za 6300, kupiłem bo nie wierzyłem że zrobił sie taki słaby...a, i z tego co wiem to Riot nie buffnie Eza, tylko...znerfi inne Carry do jego poziomu :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 18:34, sirufok1987 napisał:

Znowu się zaczyna, że ten jest słaby a ten dobry. I tak w kółko mniej więcej raz w tygodniu.

Daj coś na potwierdzenie, że tak nie jest. Potem pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 18:35, KofeinowyPablo napisał:

> Znowu się zaczyna, że ten jest słaby a ten dobry. I tak w kółko mniej więcej raz
w tygodniu.
Daj coś na potwierdzenie, że tak nie jest. Potem pogadamy.


A czy ja wyraziłem jakieś za lub przeciw? Czytaj ze zrozumieniem i dopiero się udzielaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 18:39, sirufok1987 napisał:

> > Znowu się zaczyna, że ten jest słaby a ten dobry. I tak w kółko mniej więcej
raz
> w tygodniu.
> Daj coś na potwierdzenie, że tak nie jest. Potem pogadamy.

A czy ja wyraziłem jakieś za lub przeciw? Czytaj ze zrozumieniem i dopiero się udzielaj.

Twój post jest w stylu "Oho, znowu zaczynają narzekać, nooby co grać nie umieją" . Aaa, czyli się zgadzasz z tym co tu piszemy? Super, dzięki, dowartościowałeś nas ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 18:43, KofeinowyPablo napisał:

Twój post jest w stylu "Oho, znowu zaczynają narzekać, nooby co grać nie umieją". Aaa,
czyli się zgadzasz z tym co tu piszemy? Super, dzięki, dowartościowałeś nas ;).


Meh... Za jakie grzechy...
Ani nie potwierdziłem, ani nie zaprzeczyłem tym "narzekaniom".
Czy teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 18:34, sirufok1987 napisał:

Znowu się zaczyna, że ten jest słaby a ten dobry. I tak w kółko mniej więcej raz w tygodniu.


Nie narzekanie tylko wyrażam swoją opinię o jakże drogiej i dawniej silnej postaci. :)
To o czym tutaj rozmawiać jak nie o wadach i zaletach championów? Ciągle mamy mówić na jaki to noob albo pro team trafiliśmy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 18:53, Galadin napisał:

> Znowu się zaczyna, że ten jest słaby a ten dobry. I tak w kółko mniej więcej raz
w tygodniu.

Nie narzekanie tylko wyrażam swoją opinię o jakże drogiej i dawniej silnej postaci. :)
To o czym tutaj rozmawiać jak nie o wadach i zaletach championów? Ciągle mamy mówić na
jaki to noob albo pro team trafiliśmy? :)


Ale się uczepiliście;)
Stwierdziłem po prostu, że zaczął się kolejny "sezon" narzekań. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym że kolejny czempion będzie miał na klacie arbuzy pompowane helem.
O tym że Phreak ma pysiiorny głosik.
O tym że nadal nie wprowadzili achivków.
O tym że PL wersja będzie ssała

itede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 19:48, Ostrowiak napisał:

O tym że kolejny czempion będzie miał na klacie arbuzy pompowane helem.
O tym że Phreak ma pysiiorny głosik.
O tym że nadal nie wprowadzili achivków.
O tym że PL wersja będzie ssała


To dla kontrastu: Malphite rządzi. :) Obok Shena i Gragasa mój ulubiony tank. Nie dość że ciężko to ubić to jeszcze potrafi zmienić oblicze każdej walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dziwny champ powstaje ;/ już trundle moim zdaniem był niewypałem ... ostatnio w ogole go nie widze. Ale jedno co dobrego wprowadzili to cene 4800 ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 21:27, filip29 napisał:

Mam tylko pytanie, o której to się rozpocznie na polski czas.

Ciężko policzyć, albo sprawdzić gdzieś? :P
U nas to będzie coś około 2 nad ranem jutro.

@up - >
Czemu 3cia? 6 godzin się odejmuje teraz chyba, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować