Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Wczoraj grałem z Mundo z 2 Warmogami, Force of Nature, Spirit Visage i Swiftami. W late nie dało się go zabić - regenerował ponad 200 HP w 5 sekund. To dopiero OP :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pojedynek Ionia vs Noxian wydaje mi się jakiś dziwny. Noxianie spóźnieni w jungli/wardach, focusujący tanków, tak jakby to było ustawione albo rzeczywiście Ionia miała lepszy skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano bardzo dziwne. Noxus jakoś ospale grał, do tego Władek się reconnectował...

Czyżby manipulacja dla celów lore?

A ten Udyr był fajniusi i mam nadzieję że kupi sobie skin Primal za nagrodę :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Riot ma tendencje do usuwania ludziom acc, którym nie wchodzili od ''jakiegoś czasu''? Sprawdzam swoje konto przez stronę i twierdzą, że nie konta na takiego maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 12:55, sirufok1987 napisał:

No i proszę, wygrał team, w którym była Soraka. A podobno tam gdzie Soraka to z góry
wiadoma porażka... Dziwne, że nikt nie wyszedł podczas wyboru championów skoro koleś
ją wybrał...

Grałem chyba z 4 razy Soraką, za każdym razem wygrany. Pewnie przypadek, ale nie uważam Soraki za słabą postać, wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 13:07, Lisun napisał:

Wczoraj grałem z Mundo z 2 Warmogami, Force of Nature, Spirit Visage i Swiftami. W late
nie dało się go zabić - regenerował ponad 200 HP w 5 sekund. To dopiero OP :P.


Mundo jak nastackuje życia i się leczy to jest mega ciężki do zabicia :(
Vlada ja w ogóle uważam za op postać, jest przegięty i tyle... dobrze, że chociaż jego ulti dostało nerfa ostatnio, jeszcze transfuzję by osłabili, albo sanguine pool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vlad nie jest OP... A transfuzję mu już osłabili i to mocno... tzn. zmniejszyli zasięg. Gdybyś widział kiedyś co to sie z tym działo... Zasięg był taki, że mogłeś bezkarnie zabierać hp, a przeciwnik nie mógł nic zrobić, bo był za daleko. To była prawdziwa masakra, ale za to jaka zabawa była przy wkurzaniu wrogów. :)

A tak poza tym to champion jak champion. A ulti dostało nerfa nie weidzieć czemu...

Widzę, że jesteś jednym z tych ludzi, którzy krzyczą po forach, że "OMG, i am noob, he killed me 2 times NERF HIM!!!oneone111eleven" :>. Od razu niech znerfią każdego kogo nie umiecie skontrować...

A Mundo też prosto zabić, on wrzuca ulti, ty wrzucasz ignite i do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@granie bez itemów

prawie powtórzyłem to Vladem, różnica taka że na starcie kupiłem ten czerwony kryształ +180 hp, ale potem to ani razu do bazy nie wróciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też czasem kończę grę mając startowe itemki ale to są gry 25min a nie ~40 min jak tutaj na screenie (300+sfarmionych creepów, lol,na bank nikt nie harassował tego vladimira)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 23:36, Markush napisał:

Widzę, że jesteś jednym z tych ludzi, którzy krzyczą po forach, że "OMG, i am noob, he
killed me 2 times NERF HIM!!!oneone111eleven" :>. Od razu niech znerfią każdego kogo
nie umiecie skontrować...


Nie jestem. Nie umiem skontrować kilku championów, czy nawet kilkunastu, ale jakoś nie płaczę. Np. Trynda może mnie farmić jak chce, ale nie płaczę "QQ nerf trynda!!!", bo wiem, że ta postać ma swoje wady i jest trudna do grania. Ale Vlad jest no-brainowy i po prostu przegięty... transfuzja nie ma małego zasięgu wcale, w dodatku ma zero kosztu, leczy i zadaje spore obrażenia i nadaje się do spamowania, bo na wyższych levelach to cd koło 2 sekund. Sanguine pool też przegięte, bo pozwala uciec praktycznie przed każdym- Vlad jest wtedy nietargetowalny i możesz mu naskoczyć, a ten skill ma też niski recharge. W dodatku Vlad nie jest limitowany przez manę i ma sporo hp, co w połączeniu imo jest przegięte. Imo nerf się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo champów których riot nie umie ustabilizować. Ot teraz np pantheon. Co co on robi to jest po prostu miazga. No combo potrafi zmiesc 3/4 hp dla castera czy dpsa. Munda czasmi po prostu nie da sie ubic. Jest sporo przykladow. Ale jak sie sfarmi postac i ktos umie nia grac to kosi. Wiec placzacych ludzi ktorzy mowia ,ze op postac sfarmiona jest nie rozumiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 12:49, mlynar911 napisał:

Jest sporo champów których riot nie umie ustabilizować. Ot teraz np pantheon. Co co on
robi to jest po prostu miazga. No combo potrafi zmiesc 3/4 hp dla castera czy dpsa. Munda
czasmi po prostu nie da sie ubic. Jest sporo przykladow. Ale jak sie sfarmi postac i
ktos umie nia grac to kosi. Wiec placzacych ludzi ktorzy mowia ,ze op postac sfarmiona
jest nie rozumiem ;]


Pantheon jest przynajmniej mało wytrzymały i można go wyłączyć. Vlad ma całkiem spory zasięg działania i bardzo ciężko go wyłączyć, do tego jest całkiem wytrzymały. I nie mówię tu o nafeedowanym Vladimirze, tylko ogólnie o championie.

ps chyba znalazłem champa dla siebie ^^

20101212125937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 12:59, Budo napisał:

Pantheon jest przynajmniej mało wytrzymały i można go wyłączyć. Vlad ma całkiem spory
zasięg działania i bardzo ciężko go wyłączyć, do tego jest całkiem wytrzymały. I nie
mówię tu o nafeedowanym Vladimirze, tylko ogólnie o championie.

ps chyba znalazłem champa dla siebie ^^


A swojego nicku czy lvl nam nie zdradzisz? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować