Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2010 o 12:59, Budo napisał:

Pantheon jest przynajmniej mało wytrzymały i można go wyłączyć. Vlad ma całkiem spory
zasięg działania i bardzo ciężko go wyłączyć, do tego jest całkiem wytrzymały. I nie
mówię tu o nafeedowanym Vladimirze, tylko ogólnie o championie.

Niby ma mało ale jak ludzie focusuja sie na tanku ;p to Pantheon moze sobie kosic jak chce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak trudno znaleźć na randomach myślących ludzi nie wdających się w teamfighty kiedy np. zarówno ulti Amumu jak i Kennena są na cd, zresztą każdych innych postaci też. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 14:49, Galadin napisał:

Jak trudno znaleźć na randomach myślących ludzi nie wdających się w teamfighty kiedy
np. zarówno ulti Amumu jak i Kennena są na cd, zresztą każdych innych postaci też. :/

I tak najlepsi są tacy, co wbijają się w 3 lub więcej wrogów bez uprzedzenia, a potem płaczą, "CZEMU NIKT MI NIE POMÓGŁ?!".
Nie wspominam o takich kwiatkach, jak Lux chdząca 25 minut bez butów czy Karthus z 4 Zhonya Ringami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@^
Podpieram - na dziwnych zasadach aktualizuje to.

Ps. EU ELO z Tue, 20 Jul 2010 01:29:15 1260 na Normal. Trochę przestarzałe informacje, czyż nie? Ta data przypomina mi okres wprowadzenia S1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... racja, mnie pokazuje tydzień wstecz ostatni mecz. Ale na przykład na US to chyba wszystkim poprawnie aktualizuje.
Jakie dokładnie runy do junglera Udyra + masteriesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 16:05, SiDi napisał:

http://www.lolbase.net/ sprawdźcie tutaj jakie macie ELO. Jeśli nie ma żadnej liczby,
czyli unrated, to znaczy, że nie macie co liczyć na randomów super myślących.
Co do ranked, to chyba EU 1900 = US 1500 :/


Ten sposób przestał działać jak jakoś w czerwcu usunęli z logów ELO do normali. Teraz musi Ci wystarczyć liczba wygranych na +. Jakoś tak koło 150 na + to możesz trafić wszystkich prosów z rankedów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 12.12.2010 o 20:42, Wielki_Bubba napisał:

Ten sposób przestał działać jak jakoś w czerwcu usunęli z logów ELO do normali. Teraz
musi Ci wystarczyć liczba wygranych na +. Jakoś tak koło 150 na + to możesz trafić wszystkich
prosów z rankedów.


No na ~1400-1500 rankedzie ostatnio trafiałem (po swojej stronie) na fajnych graczy. Na Normalu różnie to bywa. Dzisiaj sobie zagrałem Tristaną, bo brakowało AD... strasznie lamiłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dzisiaj ranked... Moja reakcja? Omglolwtf... Kapitan naszej drużyny był afk podszas wyboru championów, nie zbanował nikogo a chcieliśmy dać bany na mundo i kennena. Nie dość, że nie zbanował to jeszcze losowo mu wybrało... ezreala. Lekko się wkurzyłem, ale uznałem, że może jakimś cudem wygramy. W mojej drużynie była: Katarina, Morgana, Ezreal, Phaneteon i ja (Malphite) wróg to: Xin Mundo Kennen Zielan Vlad. Już na początku myślę, że przegramy bo wrogi team to drużyna zagłady ale nadal miałem małą nadzieje na cud... Oczywiście Pan, który "wybrał" ezreala twierdził, że umie nim grać, te kwestie pozostawię bez komentarza. Natomiast totalnie podłamała mnie morgana... Ja naprawdę rozumiem, że komuś może powinąć się noga i zginąć albo popełnić banalny błąd.. ale nie czytać chatu, nie patrzeć na mapke, nie słyszeć jak cały team pokazuje gdzie jest wróg i jeszcze popełnić banalny błąd... to chyba przesada no nie? Była na midzie, gdzie była cała nasz drużyna i oczywiście drużyna wroga (z czego 3 było w krzakach) a my musieliśmy tulić turret bo nic zrobić nie mogliśmy, nagle, oglądam się za siebie, a morgana ruszyła pełną parą i zaczęła harrasować mundo z auto ataku, zginęła w 3 sekundy chociaż pisaliśmy jej żeby sie cofnęła bo są w krzakach... Nie sądziłem, że na ranked można spotakć ludzi którzy nie czytają chatu.
Koniec żalenia się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 21:17, Stein napisał:

Nie sądziłem, że na ranked można spotakć ludzi którzy nie czytają chatu.


Ja nie sądziłem że można spotkać ludzi nie znających chociażby podstaw angielskiego. Widocznie nasz system nauczył nas że angielski to język "bogów" i każdy na świecie go zna. W sumie to parcie na angielski nic nie daje bo poszukiwani są ludzie rozumiejący mniej popularne języki, "bo angielski każdy zna". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jest zadziwiające. W Europie Wschodniej zaskakująco dużo ludzi mówi biegle lub w sposób zaawansowany po angielsku, a na zachodzie tłumoki posługują się raptem 50 słowami i każdy fail tłumaczą "sry no eng me (wstaw random kraj unii europejskiej)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 21:21, Galadin napisał:

> Nie sądziłem, że na ranked można spotakć ludzi którzy nie czytają chatu.

Ja nie sądziłem że można spotkać ludzi nie znających chociażby podstaw angielskiego.


Oj z angielskim też ciężko... ludzie drzą sie często po niemiecku albo hiszpańsku lub francusku... gdy prosisz ich o pisanie po angielsku to okazuje się, że znają jedno słowo tylko... "<twój nick> noob"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie Hiszpanie i inni z krajów hiszpańskojęzycznych mają tendencję do pisania po swojemu, nieważne że nikt ich nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 22:12, Madoc napisał:

Szczególnie Hiszpanie i inni z krajów hiszpańskojęzycznych mają tendencję do pisania
po swojemu, nieważne że nikt ich nie rozumie.


Doliczam do tego Francuzów. I spamują ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym do tego dodał Polaków. Raz grałem z takim, co jak mu powiedziałem w ojczystej mowie co o nim myślę i jego kur***aniu przeciwników (którzy i tak go nie rozumieją), że zaraz grałem 4v5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja się nie chlubnie czasem wolę nie pisać, że jestem z Polski, bo niestety nasz naród raczej nie ma dobrej reputacji na serwerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować