Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Pytanie do osób korzystających z ACE`a,
niech mi ktoś powie dlaczego nie mogę nowego patcha wgrać? (2.51.0.) mam wersje 2.50.1, reinstalowaną, zasysaną od nowa, a tego patcha i tak się wgrać nie da ;|, patch instaluję się, wszystko leci sobie z powodzeniem, ale wersje i tak wciąż mam 2.50.1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na forum EU widzę od cholery i trochę tematów "paysafecard nie działa".....

a do tego SMS mi też nie działa, chyba mają jakieś problemy. Nie wierzę żeby nagle padł paysafecard i paymo w jednym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć o co chodzi z tymi paysafe cardami? Na stronie na mapce znalazłem u siebie kilka miejsc z tym, ale kompletnie nei wiem o co z tym chodzi. To jest jak z telefonami na kartę, ze kupuje jakiś kod wpisuje go na stronie i do konta dodaje się jakaś kwota, czy to w ogóle jakieś bardziej zmyślne jest?
Bo chciałem sobie coś pokupować, a ceny esemesowe mocno odstraszają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 17:58, Markush napisał:

Możecie mi powiedzieć o co chodzi z tymi paysafe cardami? Na stronie na mapce znalazłem
u siebie kilka miejsc z tym, ale kompletnie nei wiem o co z tym chodzi. To jest jak z
telefonami na kartę, ze kupuje jakiś kod wpisuje go na stronie i do konta dodaje się
jakaś kwota, czy to w ogóle jakieś bardziej zmyślne jest?
Bo chciałem sobie coś pokupować, a ceny esemesowe mocno odstraszają...

Ja też bym chciał wyjaśnienia tego * oficjalna strona nie wyjaśniła mi tego w odpowiedni sposób *


Widzę że u mnie w Zielonej Górze w Focus Parku jest w Vobisie punkt sprzedaży.....i teraz pytanie, to będzie gdzieś w widocznym miejscu do kupienia czy trzeba będzie się "dogadywać"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 18:29, rtyrtyrty napisał:

Widzę że u mnie w Zielonej Górze w Focus Parku jest w Vobisie punkt sprzedaży.....i teraz
pytanie, to będzie gdzieś w widocznym miejscu do kupienia czy trzeba będzie się "dogadywać"?

Pejsej kartę proszę? W Lidlu wiedzieli to i w Vobisie będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 17:33, nightfaler napisał:

Pytanie do osób korzystających z ACE`a,
niech mi ktoś powie dlaczego nie mogę nowego patcha wgrać? (2.51.0.) mam wersje 2.50.1,
reinstalowaną, zasysaną od nowa, a tego patcha i tak się wgrać nie da ;|, patch instaluję
się, wszystko leci sobie z powodzeniem, ale wersje i tak wciąż mam 2.50.1...

nvm, poradziłem sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem. Musisz zaktualizować na 2.51.0, lecz pewien nie jestem - rzuciłem ACE''a, podsumowując wszystkie za i przeciw(przeżyje bez modyfikacji HUD, która jakoś nie wiem czemu nie działa oraz zmiany proponowanego eq i tak znam na pamięć co mam kupić ;) )

@Edit - big fail z mej strony, nie odświeżałem od ponad godziny wszystkich zakładek >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 19:24, Niewiernus napisał:

Też tak miałem. Musisz zaktualizować na 2.51.0, lecz pewien nie jestem - rzuciłem ACE''a,
podsumowując wszystkie za i przeciw(przeżyje bez modyfikacji HUD, która jakoś nie wiem
czemu nie działa oraz zmiany proponowanego eq i tak znam na pamięć co mam kupić ;) )

Nope, rozwiązaniem było przeklejenie i podmienienie domyślnego "ace_ctnmanagera" z folderku files/misc/xxx, i przeprowadzenia naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co w końcu chodzi z tym mniejszym expem na solo? Tylko na mid czy na dowolnym? Trochę bez sensu, za chwilę zmniejszą exp za junglę albo w ogóle junglę zlikwidują, bo junglowanie za dużo daje. :/

*********
Ostatnio mam problem z mieszanymi teamami, tzn gram tankami i jak jest mieszanka mocnych fizycznych z mocnymi magicznymi obrażeniami to jest nieciekawie. Nie dałem rady dobrze tankować vs Ashe, Xin, Garen, Morde i Heime. Poszedłem Shenem w Mercury, Aegis i zacząłem składać Omena, ale chyba można było lepiej wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 17:58, Markush napisał:

Możecie mi powiedzieć o co chodzi z tymi paysafe cardami?


Idziesz do takiego punktu, prosisz o kartę o wartości 20 zł - chyba do 200 zł, drukują ci świstek z kodem pin. Przy płatności po prostu wpisujesz pin, a środki z konta same się przeleją. Potem na stronie możesz sprawdzić ile ci zostało... i tak do wyczerpania. A jak z jednej karty nie starczy, zawsze można dołożyć drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jednym dniu grania mogę opisać swoje wrażenia.
Gra przyjemna dla oka, taka "cukierkowa". Nie radzę sobie jeszcze z buildami, bo to dla mnie na razie czarna magia.
Mimo kilku błędów na początku gry, inni gracze powiedzieli co mam robić. Trochę denerwuje mnie kamera, bo trochę za blisko postaci jest i ciężko jest uciekać ;d. Ale i tak gra jest warta uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 14:21, Sericulum napisał:

Trochę denerwuje mnie kamera, bo trochę za blisko postaci jest i ciężko jest uciekać ;d.

Wyłącz camera lock (albo skrótem albo tym przyciskiem z okiem) i będziesz mógł dowolnie scrollować ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trundle jest chory. Całkiem sporo mu rośnie z levelem armora i mresista, robiąc go na tanko/dpsa trudniej go zabić niż trudniej od niego zginąć, slow który zmienia oblicze każdej walki - chyba na niego uzbieram i kupię bo od paru gier widzę że nawet w nieogarniętych rękach świetnie spełnia swoją rolę w teamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 14:54, Galadin napisał:

Trundle jest chory. Całkiem sporo mu rośnie z levelem armora i mresista, robiąc go na
tanko/dpsa trudniej go zabić niż trudniej od niego zginąć, slow który zmienia oblicze
każdej walki - chyba na niego uzbieram i kupię bo od paru gier widzę że nawet w nieogarniętych
rękach świetnie spełnia swoją rolę w teamie.

Mi się średnio podoba. Jak jeszcze jest na tym swoim terenie, to ok, ale jak ktoś wybiegnie poza to, to już nie jest tak wesoło. Ale grałem nim tylko jeden mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 00:31, Selv napisał:

Tak płakaliście na Janne, na 5 gier dzisiaj wygrałem nią 4, zacięte bo zacięte ale wygrane
;)

Jest dobra, pod warunkiem, że nie idzie na mida. Grałem z taką co darła japę, że leci na mid, 10 minuta gry - 0/5/0, a wrogi Malzahar - 5/0/0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 18:42, WeedSmoker napisał:

odnosnie mundo to on wcale OP nie jest... executioners calling or ignite i mundo ssie
;>


A ktoś mówił że jest? Nigdy OP nie był i raczej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie - jakie runki na Akali? Myślałem nad:
- Marki - Magic Penetration
- Seale - Flat HP
- Glyphy - Flat AP
- Quinty - 2xAP 1x Damage
Proszę tylko nie naskakiwać, że noob i w ogóle, po prostu pytam się o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować