Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Skończyłem pobierać aktualizacje. I wyskoczył mi błąd: "The launchyer has experienced an error. Please restart this application". Jak rozumiem moja przygoda z lolem dobiegła końca? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 19:38, Niewiernus napisał:



Nie chce żadnego Ace''a. w nim był jakieś ograniczenia...nie chce ograniczonej gry. I te problemy z patchami. Nie zamierzam się z tym użerać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 19:47, Ecko09 napisał:

Nie chce żadnego Ace''a. w nim był jakieś ograniczenia...nie chce ograniczonej gry. I
te problemy z patchami. Nie zamierzam się z tym użerać.

Niby robótki ręczne są, ale masz sporo modyfikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się do jasnej cholery kupić RPki bez karty kredytowej? Wciskam, że chcę paypalem, wybieram to co chcę kupić, pokazuje się ekran logowania do PP, wpisuje mail, hasło i wyskakuje komunikat "You have entered unsupported characters for this field." I żebym wpisał numer kart kredytowej... No ludzie... Robię coś nie tak? Wytłumaczcie jak to kupić, żeby się kupiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, normalnie komedia. Więcej nie zagram randomów. Tak teraz powinienem być gdzieś na imprezie zamiast grać. Ale że siedzę w domu i nie było znajomych to spróbowałem trzech gier solo, ostatni raz w życiu. Porażki w premadeach to przyjemność w porównaniu do gier random. I nigdy nie ma tak żeby to moja drużyna wymiatała, zawsze dostaję do teamu takich ludzi co nie tylko nie potrafią wykorzystać swojej postaci czy kupić dobrych itemów, ale są kompletnymi idiotami, bezmózgami, rzucającymi się pod wieżami przeciwnika, nie grającymi w drużynie. Tak jakby pierwszy raz grę włączyli a mają wysoki lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo siedzę i gram. Kocham team rzucający flame na mnie że ginę, ale że nie mówią missów, a przeciwny team gankuje mnie co 30sekund to ich nie obchodzi.. Boże kocham tą grę...

Podaj nicka to pogramy razem skoro nie masz(mamy) nic do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaraz będę miał 6300 i się zastanawiam co kupić
MF, Kog czy poczekać i zobaczyć jaka będzie Caitlyn
Co polecacie (wiem, że Kog ma być w następnej rotacji, nie obchodzi mnie to^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 23:00, Aku230 napisał:

zaraz będę miał 6300 i się zastanawiam co kupić
MF, Kog czy poczekać i zobaczyć jaka będzie Caitlyn
Co polecacie (wiem, że Kog ma być w następnej rotacji, nie obchodzi mnie to^^)

MF świetnie mi się grało, można dobrze kontrolować solo mid a ulti w połączeniu z jakimś galio czy amumu robi miazgę jeżeli tylko dobrze wycelujesz...A co do wad...jak każda tego typu postać nie ma praktycznie HP, ale też nie ma żadnego mechanizmu ucieczki. A Caitlyn to faktycznie po prostu w pierwsze kilka dni ciężko będzie zagrać, bo zawsze są jacyś ludzie którzy są szybsi niż azjatyccy gracze starcrafta i zawsze wybiorą ci postać zanim nawet wejdziesz do champion selecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 22:49, NdysH napisał:

Podaj nicka to pogramy razem skoro nie masz(mamy) nic do roboty.


NikonPL albo 3nitiForce (low level) na EU, chyba że wolisz US to tam Galadhin z tym że też low level. Dzisiaj nie wiem czy po północy zagram bo moje morale są zniszczone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 23:00, Aku230 napisał:

zaraz będę miał 6300 i się zastanawiam co kupić
MF, Kog czy poczekać i zobaczyć jaka będzie Caitlyn
Co polecacie (wiem, że Kog ma być w następnej rotacji, nie obchodzi mnie to^^)

Caitlyn to wielka niewiadoma-i dlatego jeżeli w nią zainwestujesz to zrobisz to na własne ryzyko. Kog ma być niedługo przebudowany (coś mu zmienią z ulti i zmniejszą bazowe statystyki), a MF ostatnio troszkę dostała nerfa, ale dalej daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 10:02, KofeinowyPablo napisał:

Kog ma być niedługo przebudowany (coś mu zmienią z ulti i zmniejszą bazowe statystyki),



No właśnie ludziska, są jakieś przecieki na temat co ma być dalej? Bo co szukam to nic znaleźć nie mogę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 11:40, Luigius napisał:

> Kog ma być niedługo przebudowany (coś mu zmienią z ulti i zmniejszą bazowe statystyki),



No właśnie ludziska, są jakieś przecieki na temat co ma być dalej? Bo co szukam to nic
znaleźć nie mogę ;(

Pewnie w poniedziałek dadzą Patch Notes, razem z Spotlightem Caitlyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są najszybsze sposoby na zdobycie gdzieś ok. 500 IP? Napewno First win of The Day, IP farm, a coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować