Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2011 o 16:41, Mange napisał:

Niech riot skończy robić nowych chempionów. Lepiej jak zajmie się balansowanie tych co
ma, może zrobi jakąś nową mapę ? Oooo, a może miniona :D xDD.

Czy ty jesteś pewien tego co mówisz?Przecież z każdym paczem Riot poprawia/balansuje kilkunastu championów, jesteś ślepy?A poza tym niedługo wyjdzie nowa mapa(Magma Chamber)+ nowa grafika.Mówiąc niedługo, mam na myśli jakieś pół roku, przynajmniej ja tak myślę, a może ta nowa mapa to będzie season 2?Nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syzyfowa praca, bo Riot balansuje głównie nowych championów bądź tych, których się publicznie wytyka czy na filmikach czy w tierlistach. Szaraczki zostaną szare na wieki wieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 17:14, Maddey napisał:

Czy ty jesteś pewien tego co mówisz?Przecież z każdym paczem Riot poprawia/balansuje
kilkunastu championów, jesteś ślepy?

I za chwile musi kilkunasty chempów na nowo zbalansować bo wydadzą nowego/ bo źle je zbalansowali. Mieli by miej chempów ale za to bardziej zbalansowaną grę. Z chęcią pograł bym niektórymi chepmionami ale nie zamierzam być 5(w lolu to raczej 6 chyba ale mniejsza z tym) kołem u wozu.
>A poza tym niedługo wyjdzie nowa mapa(Magma Chamber)+

Dnia 04.01.2011 o 17:14, Maddey napisał:

nowa grafika.Mówiąc niedługo, mam na myśli jakieś pół roku, przynajmniej ja tak myślę,
a może ta nowa mapa to będzie season 2?Nie wiadomo.

Tak, wszystko pięknie, ładnie ale wyjdzie nowa Dota i pozamiata wszystko. Zresztą taką mam nadzieję bo właśnie Dota rozpoczęła moją przygodę z tym gatunkiem (MOBA). Obiecali tą mapę? Wiec szybko nie wyjdzie. Obiecywali retworki championów i nic, wolą nowych bohaterów taśmowo wypuszczać. BTW. Twoim kolegą nie jestem ("jesteś ślepy").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za ciągłe stwierdzanie "wyjdzie DOTA2 to pozamiata".
Wyjdzie, zobaczymy, póki co nie wiadomo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 17:30, Selv napisał:

Nie wiem co to za ciągłe stwierdzanie "wyjdzie DOTA2 to pozamiata".
Wyjdzie, zobaczymy, póki co nie wiadomo nic.

W Docie2 mają być dokładnie te same postacie co w pierwszej wersji, więc o to jestem spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garen teraz zadaje nieco więcej DMG na papierze swoim Judgmentem, ale podejrzewam że w praktyce to będzie "znowu mi uciekł z 50 hp" zamiast z 100 hp.

jego Judgment nie używa armor pen (sprawdzałem, powinienem zadawać pełne obrażenia Sivir która ma 21 pancerza gdy sam mam 31 armor pen) i o ile zwykły atak działa tak, to E i Q nie. A dopiero co wydałem prawie 4k ip na runki armor pen -_-'' myślałem że cokolwiek się uda ale nie będę grał postacią która podobno na 5 levelu zadaje 220 obrażeń tym zaklęciem, a tak naprawdę to może połowę z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, ja też nie wiem czemu wszyscy myślą że Dota 2 wyjdzie i zmiecie LoLa.
Ja osobiście pokładam w niej wielkie nadzieje i jest ona must have, ale nie zmieni to faktu, że LoL to gra w 100% darmowa, i wątpię żeby większość osób się przerzuciło, ja zostanę przy LoLu, jednocześnie grając w dote, która tak szybko nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 13:26, Ecko09 napisał:

Niech Ci Bóg w IP wynagrodzi! :D


Czyli mam rozumieć że gra już działa? :)

*******************************

Sunfire wreszcie naprawili, tzn. i tak trzeba przetestować będzie czy rzeczywiście. To zadawanie obrażeń po śmierci właściciela było bezczelne. I ogólnie przestałem używać Sunfire, za łatwo można przypadkiem fraga ukraść będąc tankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie buff Udyra ;) Opłaci się wkomponować w build na AS/AP Udyra któryś z nowych itemów (myślę szczególnie o Zhonya''s Hourglass)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 17:39, KofeinowyPablo napisał:

Jest Caitlyn już na US, cena-6300. Trochę szkoda, myślałem że wezmę ją razem z Galio
ale teraz trochę mnie przeraża perspektywa wydania 12600 IP.

A na EU nie miała czasem stać 3150 albo 4800 ? Dziwne ,ze na US jest 6300 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ryze który grał nim pierwszy raz w rankedzie FTW!
Ofc poleciał na mida i taki dialog:
Ja: (po killu) Taric killed, ss
(3 minuty później wbija na mida i rozwala Rydzyka)
Ryze: LOL WHY NO SS N00B GUyZ?!1
Ja: Wtf, I said that he was ss
Ryze: please ping
Ja: how could i ping him if he was ss after death
Ryze: sorry, dont understund you, sorry bad englisch

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 19:36, Ecko09 napisał:

Na 1 maila można mieć kilka kont?

Nie.

Wie ktoś może kogo mogę kupić za 3k?Jestem tak leniwy, że pomimo 400 meczy nie mam championa za 6k, więc wybiorę za 3, bo zestaw runek mam.Tylko prosiłbym nie mówić Pantheona lub Akali bo to wg. jak gra na easy modzie.Będę wdzięczny za każdą odpowiedź bo sam nie mam kompletnie pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować