Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2011 o 20:44, Lisun napisał:

Może Malphite?
Świetny slow, bdb ulti, sporo armora i jeszcze może zadać damage.

Zastanawiałem się nad Nidalee,tylko tą postacią nie grałem.Mam morde,lux,katarine,warwicka,shaco,olafa, z czego najwięcej grałem ostatnim, no i jeszcze mam większość championów za 1k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 20:44, Lisun napisał:

Może Malphite?
Świetny slow, bdb ulti, sporo armora i jeszcze może zadać damage.

No malaphite wymiata. Mundo i Malaphite po ostatnich masowych nerfach są najlepszymi tankami i obaj mogą skosiś takich leszczy jak: pantheo, cassopeia, nawet singeda się raz udało ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to o nowym champie słów kilka:
Bez rewelacji. Na razie zauważyłem że jako carry sprawdza się dużo gorzej od Kog''mawa, Mastera Yi czy Corkiego.
W team fightach jej passive robi się bardzo często bezużyteczny. Yordle Snake Trap równie dobrze mogłoby nie być, przy ucieczce każdy normalny gracz po prostu ich unika - mają po prostu malutki zasięg, taki Nevermore Swaina czy tornado Janny są pod tym względem stukrotnie lepsze. No i, jeśli dobrze zauważyłem, to nie odsłaniają mapy więc odpada wykorzystywanie ich podobnie do grzybków Teemo.

Ulti jest nawet niezłe, choć ma znacznie mniejszy zasięg niż sądziłem. Nadaje się za to świetnie do killstealowania ;)
Najbardziej użytecznym skillem jest jej Q, ten rzeczywiście robi sensowny dmg i ma porządny zasięg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Caitlyn kupiona, mecz już zagrany, opinia:

Bardzo fajna jak dla mnie postać. Gra się przyjemnie, lekko, powiedziałbym nawet-łatwo. Pułapki są przydatne, chociaż szkoda że nie odkrywają terenu. Q ma całkiem niezły dmg, E przydaje się głownie do ucieczek. Ulti działa jak trzeba, choć mogłoby mieć większy zasięg. Ogólnie postać do zjedzenia, w sam raz dla ludzi którzy grają rangedami. Plus dla Riotu.

PS. A, i na pewno nie OP (Panth składał mnie na kombo), choć silna jest. Pierwszy mecz 9/7/11,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja widziałem to takie połączenie Tristany oraz Ezreala. Z tymże Ezreala Q może walnąć tylko jednego, a nowa bohaterka całą gromadkę. Widziałem na live streamie jak Garen na Ghostcie przebiega przez pułapkę i nic się nie dzieje. Darmowy flash jak się dobrze użyje oraz jej ulti, które jest dla mnie słabe. Lepsze ma już Tristana, która dodatkowo odrzuca. Fajna, ale bez rewelacji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do jej ulti: totalnie bezużyteczne w team fajtach jeśli chce się strącić kogoś papierkowego. Prawie w każdym przypadku trafi ona kogoś z przodu (tanka albo jakiegoś off tanka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to takie polcarry. Pod wzgledem dmgu nie powala bo z iedgem ma go okolo 100 mniej przy cricie niz ashe czy trist. Zasieg jest wkurzajacy w early game, ale w teamfightach nie widac zbytniej roznicy miedzy nia a np Ashka. Ulti mozna dobijac squishy champow, ale przy ogarnietym teamie ktos takowego po prostu zasloni. Jej Q ma bardzo fajny zasieg+ dmg w early, pozniej to tak jak strzelanie volleya na ashe, niby robi wiecej dmgu, ale i tak bardziej sie oplaca autoattackowac. Pulapki to troche fail, poniewaz mozna postawic tylko dwie, a ich snare nie trwa jakos wybitnie dlugo. Do tego calkiem dlugo sie aktywuja. E calkiem przydatne ale znacznie gorsze od skoku tristany.
Z racji zasiegu autoattacku moglaby byc hard carry, ale przy tristanie w lategame wymieka. Champion do soloqueue, jak wiele innych ostatnio wypuszczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 15:03, HomoNomo napisał:

Grałem przeciwko nowej postaci, PORAŻKA, żaden z niej użytek w grupie!


Tak samo mogłem powiedzieć o casiopei (czy jak tam to się pisze) ilekroć widziałem ją we wrogim teamie to free win był dla nas... 4v5 nic ona nie wnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 15:08, Stein napisał:

> Grałem przeciwko nowej postaci, PORAŻKA, żaden z niej użytek w grupie!

Tak samo mogłem powiedzieć o casiopei (czy jak tam to się pisze) ilekroć widziałem ją
we wrogim teamie to free win był dla nas... 4v5 nic ona nie wnosi.

Cassopeia według niektórych jest dobra, wg mnie na począttku wkurza, potem bardziej się opłaca utłuc 3 miniony niż ją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 15:18, HomoNomo napisał:

Cassopeia według niektórych jest dobra, wg mnie na począttku wkurza, potem bardziej się
opłaca utłuc 3 miniony niż ją :P


Może w dobrych rękach idzie nią dobrze grać. Jednak mnie się wydaje (może tylko wydaje) że jest raczej do niczego. W ogóle często po wyjściu nowego bohatera od razu na normalach widzę, że ktoś go wziął i lock in i oczywiście "ME MID!!!111oneone" Dlatego od razu normali nie gram gdy wyjdzie nowy champion bo nie jestem na tyle dobry, że mogę w sumie sam wygrać grę a zazwyczaj mam w drużynie -1 gracza, który na pytanie czy wie co to "last hit" odpowiada "yes, i know, but i don''t care about it" Ostatnio nawet nie mogę się doprosić o to by ktoś napisał "ss" albo chociaż na mapie zapingował, że ktoś może iść na mid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to zabawne, bo na stronie głównej LoL jest rozpiska dokładnie wszystkiego co wnosi nowy patch.

Nie chce się ruszyć 4 liter, nikt rozsądny nie będzie kopiował czegoś co jest na wyciągnięcie ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 16:07, Burczyn napisał:

Co wnosi najnowszy patch?
I bez żadnych linków plax. :)


Tańsze o 15 zwykłe wardy i wytrzymalsze o 2 HP wszystkie.
Odbugowany Sunfire Cape.
Inna czcionka statystyk? Tak jakoś mi się wydaje że większa, wyraźniejsza w niektórych miejscach.
Zhonyas podzielona na dwa różne itemy za 3300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować