Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2011 o 16:11, Galadin napisał:

Tańsze o 15 zwykłe wardy i wytrzymalsze o 2 HP wszystkie.
Odbugowany Sunfire Cape.
Inna czcionka statystyk? Tak jakoś mi się wydaje że większa, wyraźniejsza w niektórych
miejscach.
Zhonyas podzielona na dwa różne itemy za 3300.


Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie posty w tym temacie głoszące z wielką pompą "Caitlyn jest słaaabaaaa" Do tego piszecie że jest słaba, a konkretnych argumentów brak, tylko " a bo ja ją widziałem i była słaba"...ludziska, ona jest dopiero od wczoraj na US i od dziś na EU, dajcie graczom trochę czasu na jej opanowanie i ogranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 17:06, Nightdew napisał:

Ale mnie wkur... te nowe zmiany graficzne czyli większa czcionka i jakieś inne ui. Normalnie
myślałem, że strzele monitor...


Ja podobnie. Za duże to! NIE-PODOBA-MI-SIE, chce stare...
Ciekawe czy to kwestia przyzwyczajenia czy po prostu nowa czcionka jest do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 16:41, Mange napisał:

Tygrysek, Spartanin czy Luxia ?

To zleży, ja gram i Lux i Nidalee. Obie są dla mnie dobre, chociaż wole tą pierwszą. Tobie też proponuje ten wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na umiejętnościach czcionka fajna, ale w prawym górnym rogu, tam gdzie są podane fpsy, czas gry, K/D/A i ping, to po prostu PRZESADZILI.


Najgorsze jest to że nie idzie tego jakoś dostosować. Wygląda na to że nowa czcionka została wrzucona bo tak.


To pewnie cześć tego "Graphic update" ale wg mnie jest to zły pomysł tak krok po kroku. To tak jak by zaczęli robić rework Eve i wrzucali po jednym zaklęciu, nie ważne jak by końcowy efekt wyglądał.


Ale z pozytywnych rzeczy, chyba mam więcej FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te duże napisy to akurat świetna sprawa. W końcu można sobie tak zmniejszyć HUD i wszystko dobrze widzieć. Fakte jest, że na więskzym HUDzie ta czcionka wygląda tragicznie.

I sprawa. Jak usunąć te bezcelowe pasy na dole? To coś miedzy minimapą skillami i między skillami a skróconym opisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2011 o 18:45, Markush napisał:

I sprawa. Jak usunąć te bezcelowe pasy na dole? To coś miedzy minimapą skillami i między
skillami a skróconym opisem?


W opcjach w Interface da się to usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 20:36, astradamus napisał:

Czy tylko mi sie wydaje czy riot z patcha na patch spierdala swoją flagową i chyba jedyną
grę?


No chyba... u mnie już ten ACE client przestaje działać, ściągnąłem patcha i nie działa, ściągnąłem najnowszego clienta i zainstalowałem wszystko od nowa i tak dla odmiany też nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i już się denerwuje bo po nowym patchu Karthus i inne postaci z ulti "kliknij aby zabić" mnie ownią.


Fajnie, midgame a karthus rzuca ulti za 1/3 hp naszego tanka, a ma tylko 4 kille, bez mejai. Aha, i ofc miał ten nowy item 155 AP 30%.


Fajnie się teraz gra -_-'''' Zanim podbiegnę do karthusa, tracę 25% hp od jego zasranego E. Bez boskich ilości lifesteala nie da rady go zabić, ale to że i tak po śmierci wciśnie R to każdy wie, jak nie masz Shena+Soraki w drużynie to możesz zapomnieć o walce z Karthusem i przeżyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie soraki carry dps na infinity i phantomie.

A Karthus to najbardziej wredna postać w grze, a tuż obok niego xin zhao i teemo z jego grzybkami. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Miałem Caitlyn w przeciwnym teamie przed chwilą i skończyła ze statami 1/7/6. Praktycznie jej w grze nie było widać, ani tych jej pułapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 23:11, Budo napisał:


Miałem Caitlyn w przeciwnym teamie przed chwilą i skończyła ze statami 1/7/6. Praktycznie
jej w grze nie było widać, ani tych jej pułapek.

Jak ktos nia grał pierwszy raz to czemu Cię to tak dziwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zabawne, bo grałem z i przeciw Caitlyn dzisiaj. Nasza nie wybijała się jakos superspecjalnie, ot szarak. Za to gdy u wroga pojawiła się Caitlyn na midzie, nie dało się tego cholerstwa counterowac, robila z ludzi mjenso D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować