Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2011 o 22:46, gogiell napisał:

Latarnia, mercury, hexdrinker, warmog - wlaściwy core. Itemki + runy daja mi po 120 na
resach + ponad 3k hp + 150 ad Przy ostrej farmie na wrogich champach udaje mi sie to
zlozyc zanim poczuje braki w ad. Duza przezywalnosc ftw.

HAHAHA hexdrinker? po co. mysle ze sam longsword starczy zeby miec pro dmg, pozniej mozesz budowac sie pod full tanka. Sprobuj to wymiata wszystkich.

Not.

Jeden z glupszych buildow jakie widzialem... odpusc sobie ich wymyslanie. To twoje elo ich tak zabija a nie build.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 13:29, gitarka napisał:

Wygląda świetnie na rysunkach.


Tylko, że wygląda na kolejnego melee dpsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 13:36, Budo napisał:

Tylko, że wygląda na kolejnego melee dpsa...

Ostatnio Caitlyn dodali jako range dps wiec w czym problem? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 13:44, mlynar911 napisał:

> Tylko, że wygląda na kolejnego melee dpsa...
Ostatnio Caitlyn dodali jako range dps wiec w czym problem? ;>


Bo się boję kolejnej tryndy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 12:04, Yawei napisał:

To twoje elo
ich tak zabija a nie build.


Nie wiem czemu, ale ten ELO bełkot pojawia się tylko na polskich forach. Idź na leagueoflegends.pl i baw się ze swoimi kumplami.
Ofc, jeździj po buildach którymi nie grałeś, z twoim ELO Shaco na którym będzie focusować się cały team będzie miał ogromne surva. Gz.

BTW. Proszę pochwal się swoim ELO, chcę Ci oddawać pokłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 12:04, Budo napisał:

nowy champion, braciszek Nasusa.


Ten concept art jest w sieci od kilku miesięcy. Skąd wiesz, że będzie nowym championem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dobrym teamie to nawet troll żarty działają. Sam zrobiłem Kassadina pod AD, a znajomy zrobił Pantheona na AP i trzeci Ashe na AP i wygraliśmy mimo trollowania. Twój Shaco to dziwna hybryda, która jest dobra właśnie na niezgranych ze sobą ludzi. Z takimi itemami nie ma szans wygrać właśnie przeciwko dobrze zgranym ludziom ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 14:00, SiDi napisał:

W dobrym teamie to nawet troll żarty działają. Sam zrobiłem Kassadina pod AD, a znajomy
zrobił Pantheona na AP i trzeci Ashe na AP i wygraliśmy mimo trollowania. Twój Shaco
to dziwna hybryda, która jest dobra właśnie na niezgranych ze sobą ludzi. Z takimi itemami
nie ma szans wygrać właśnie przeciwko dobrze zgranym ludziom ze sobą.


Widzisz, ten build jest tylko pod granie solo.
Grając z typowymi buildami pod ogromne AD w jakimkolwiek TF jestem gnieciony, bo trafiam na drużyny w których nie ma carry/ogarniętego tanka :F.

A ta dziwna hybryda naprawdę się sprawdza. Decieve + Tenśmiesznyrzutmieczemniepamiętamnazwy zadadzą celowi spory dmg. Grając tym buildem spokojnie wyskakuję na 2-3 słabszych wrogów i zabijam ich, bo mam za duże surva na nich.
Ostatnio wysolowałem też innego shaco (miał Madredy + jakieśtambutki + Bloodthirstera). Wygrałem bo miałem surva. Zostało mi ponad 50% hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 12:04, Yawei napisał:


Nie mogę z jakiś tam typków typu Yawei. Powymyślali sobie jakieś ELO, co się na skill nie przekłada, bo pewnie takim osobnikom ktoś sam grę wygrywa. No ale, on przecież gra w LOL''a, czyli "pierwszą grę MOBA".
Tak na serio to weź się ogarnij, bo jest tu parę osób, które grały też w inne MOBA, lub mogą mieć większe doświadczenie niż ty i wypracowali sobie swój styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 14:11, Ostrowiak napisał:

Derp strona główna LoL


Tia, już wyłapałem. Nie grałem w LoLa od miecha to i newsy przestałem czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff, rownie dobrze moge powiedziec ze walczac przeciw jakiemukolwiek tankowi (malphitowi zalozmy) bys przegral i "potrzebujesz wiecej survivalu". Tak jest zrobiona ta gra, ze melee dpsy powinny wygrywac ze squishy champami... Pomijajac juz to, ze czyste hp nie daje ci zbyt duzej przezywalnosci. Nie wiem czemu mowisz, zebym szedl na leagueoflegends.pl i "bawil sie ze swoimi kumplami". Tamtego forum nie czytam, bo widze, ze juz jest tam kilku ogarnietych ludzi ktorzy moga innym powiedziec co robia zle.

Nie widze powodu, zebym mial ci podawac swoje ELO. Mowienie typu "jezeli jestes kozak to zobaczymy czy jestes wyzej w rankingu ode mnie" jest bez sensu. Predzej moglibysmy zagrac 1v1 czy cos w tym stylu.

"Grajac typowymi buildami [...] jestem gnieciony [...] bla bla."
Postacia taka jak shaco trzeba umiejetnie wejsc do teamfighta, a nie inicjowac z decieve... Nie umiesz wejsc, to padasz.

@Solo z drugim shaco
Oczywiscie, wygrales... Tylko, ze jakbys trafil na bardziej ogarnietych przeciwnikow to zanim bys go ubil tym swoim warmogiem to na 100% by ktos mu przyszedl z pomoca. Walki 1v1 sa bardzo rzadkie przy inteligentie grajacym przeciwniku.

@To ze jest to build na solo.
Na solo mozna wygrywac i aspd garenem czy ad ryzakiem (mowiac o przecietnym ELO do 30 winow na plusie). To, ze zdarza ci sie zabic to o niczym nie swiadczy.


Moim zdaniem nuff said


@o nowy post"RhastA"
owszem, moga miec wieksze doswiadczenie ode mnie, ale niech na serio to pokaza. Bo jak narazie nie widac tego (wlasnie przez budowanie warmog shaco).

@ELO nie przeklada sie na umiejetnosci
oczywiscie, sa osoby ktorym gry ktos wygrywa, ale nie moze sie to zdarzac non stop. (autentyk) Co z tego ze z kolega wygrywamy innemu koledze non stop gry jak on potem nie odnajduje sie w wyzszym ELO i od razu spada? (koniec autentyka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 13:45, Budo napisał:

Bo się boję kolejnej tryndy.

Nie no nikogo takiego raczej nie zrobią bo by się powtórzyli. Wygląd może i sie powtarza w małym stopniu ,ale nie skille ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 14:24, mlynar911 napisał:

Nie no nikogo takiego raczej nie zrobią bo by się powtórzyli. Wygląd może i sie powtarza
w małym stopniu ,ale nie skille ;p


No właśnie z Caitlyn im się skopiowało paru championów i może skopiuje im się znowu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2011 o 14:17, Yawei napisał:

owszem, moga miec wieksze doswiadczenie ode mnie, ale niech na serio to pokaza. Bo jak
narazie nie widac tego (wlasnie przez budowanie warmog shaco).


Polecam sprawdzić Ci ten build w grze. Jak nim zagrasz i powiesz, że jest to kitu, to mogę nawet Ci przyznać rację. Problem jest taki, że bazujesz na czystych statystykach. Ba, ostatnio moi wrogowie też się śmiali widząc mojego hexdrinkera. Szczególnie było zabawnie jak nie mieli szans mnie ubić, ja za to nie miałem z nimi problemu, bo dmg może nie jest ogromny, ale w każdym bądź razie wystarczający.
A co do "zero resistów", owszem 120 na każdym to nie jest może "tank" ale do wytrzymania ciężkiego tłuczenia jest ok (szczególnie, że zbieram ten zestaw zazwyczaj przed 25 minutą).

A jak mamy Ci o mistrzu pokazać na serio, że jesteśmy choć w 10% tak ogarnięci jak Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 14:46, Ecko09 napisał:

Warwick/Udyr biegający na linię dają rade? Czy koniecznie muszą biegać do tej dżungli?

Jak się uprzesz to daje rade. Często widzę takie rozwiązanie i ludzie nie wychodzą na tym źle (choć osobiście wolę jungle, bo przeciwnik nie zna dnia ani godziny gangu, a jak nie ma wardow to naprawdę super). Dodatkowo ten co ma solo dostaje pełnego expa. Więc teoretycznie 3 w teamie jest do przodu z lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować