Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2010 o 18:26, gogiell napisał:

Ech, grałem z kolesiem - jego bohater to Shaco. Facet miał staty 32/0 i wszystkich zabijał
w 2-3 sekundy >_<.

Shaco jest carry, jeżeli on się wyfarmi to do widzenia... Ja miałem podobnie grając Twisted Fatem, 42-4. Ale takich statów nie można zrobić w każdej grze. Na pewno miał łatwiej jeżeli grał z Tobą, a Ty masz niższy level, wtedy matchmaking dobiera słabszych od niego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też miałem taką akcje z jednym kolesiem ale on grał Mordo-coś-tam (nie pamiętam ale to taki chempion z wielkim obuchem :P) teraz jest nawet jako darmowy więc spróbowałem sobie nim zagrać również i oczywiście nic mi nie wyszło i ginąłem tak samo często jak zawsze ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio przerzuciłem się z Karthusa na Ashe i muszę przyznać że jest to świetna postać. Nie dość, że tania, to jest genialnym supportem. Jej krytyki pod koniec zabijają bez problemu każdego tanka w 10 sekund. No i bawienie się w snipera to genialna zabawa. 2 razy udało mi się zabić niewidzialnego Shaco (strzała leci sobie w kogoś i nagle pada martwy Shaco w połowie drogi) i skaczącą Tristane. No nic tylko spisywać sobie takie achievementy. Aż chce się grać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest momentami śmieszna. W przeciwnym teamie byli jacyś goście co widocznie grali razem, bo gdzieś w trzeciej minucie wyszło ich czterech na raz i graliśmy przeciwko samej Ashe, w pięciu. Jakby tego było mało, to ja grając Gankplankiem, gdy tylko wbiłem ulti wrzuciłem im je w fontannę. Efekt? Quadra kill. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 22:56, Kryhuu napisał:

Ta gra jest momentami śmieszna. W przeciwnym teamie byli jacyś goście co widocznie grali
razem, bo gdzieś w trzeciej minucie wyszło ich czterech na raz i graliśmy przeciwko samej
Ashe, w pięciu. Jakby tego było mało, to ja grając Gankplankiem, gdy tylko wbiłem ulti
wrzuciłem im je w fontannę. Efekt? Quadra kill. :D


Heh, ja miewam podobnie, ale na odwrót. Chciałem sobie poćwiczyć grę Annie (zazwyczaj używam Veigara, swoją drogą ta postać jest aż za mocna jeśli chodzi o zabijanie innych magów :)) i wchodzę do mecza dla noobów w practice game. Efekt? 5x30 poziom, zmienione skiny bohaterów, wszystkie możliwe runy...Tja, od tego czasu trenuję tylko na normal game, przynajmniej są normalni przeciwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 23:06, ziptofaf napisał:

/.../

Mi się to zdarzyło na normalu. :D Generalnie to gdy gram nową postacią to po prostu odpalam sobie szybką rundkę na TT z jednym botem, tak tylko, żeby zobaczyć w jakie skille iść, jakie postać ma przeliczniki etc. W praktyce to wolę je sprawdzać już na normalach.

Veigar jest strasznie niezbalansowany, na niego nie ma kontry, nie wiem czy jest inna taka postać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 00:13, Kryhuu napisał:

Veigar jest strasznie niezbalansowany, na niego nie ma kontry

Puścić na niego postać bez many. Od taki Shen czy Katarina rozwalą go w kilka sekund. No i zostaje jeszcze stary dobry crowd-control.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 01:07, Tohno napisał:

Puścić na niego postać bez many. Od taki Shen czy Katarina rozwalą go w kilka sekund.

Też o tym z kumplami myśleliśmy, ale tak czy inaczej z ulti ciągnie za jakieś 1k spokojnie kiedy jest trochę sfarmiony, z jednego nuka za 700, z drugiego też do 600 dochodzi. Pomijając tanków to niewiele postaci jest w stanie to wytrzymać.

Dnia 27.05.2010 o 01:07, Tohno napisał:

No i zostaje jeszcze stary dobry crowd-control.

I stare dobre Cleanse. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 01:54, Kryhuu napisał:

Też o tym z kumplami myśleliśmy, ale tak czy inaczej z ulti ciągnie za jakieś 1k spokojnie
kiedy jest trochę sfarmiony, z jednego nuka za 700, z drugiego też do 600 dochodzi. Pomijając
tanków to niewiele postaci jest w stanie to wytrzymać.

Nie. On ciągnie za 2000, ale jak masz dużo many. Więc Ryze, Karthus, Morgana czy Fiddle oberwą za naprawdę pokaźną sumkę. Ale jeśli postać niema many (vide Shen, Katarina czy Morde) dostaną słabiutki dmg, słabszy niż jego meteory. Zresztą na Veigara jest jeden bardzo dobry sposób. Mocno, bardzo mocno harassować na początku. Jeżeli nie dasz mu szansy dobijać mobów z q (podepchać je pod ich turreta) to Veigar niema szans się nawet zfeedować gankując.

Dnia 27.05.2010 o 01:54, Kryhuu napisał:

I stare dobre Cleanse. :)

Cleanse nie wiele ci da jeśli magiem dostaniesz z ulti ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 14:47, Tohno napisał:

Nie. On ciągnie za 2000, ale jak masz dużo many.

Wjeżdża za 400 + przelicznik do ap 1.2 + 25% max many. Czyli nawet w postać bez many może wjechać za 1k, biorąc pod uwagę, ile on może wyfarmić ap.

Dnia 27.05.2010 o 14:47, Tohno napisał:

Zresztą na Veigara jest jeden
bardzo dobry sposób. Mocno, bardzo mocno harassować na początku.

To jest dobry sposób na każdego, ale problem w tym, że nie zawsze wykonalny :)

Dnia 27.05.2010 o 14:47, Tohno napisał:

Cleanse nie wiele ci da jeśli magiem dostaniesz z ulti ;P

Mówiłem o kontrze na crowd-control. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 15:34, Kryhuu napisał:

> Nie. On ciągnie za 2000, ale jak masz dużo many.
Wjeżdża za 400 + przelicznik do ap 1.2 + 25% max many. Czyli nawet w postać bez many
może wjechać za 1k, biorąc pod uwagę, ile on może wyfarmić ap.

No tak ale jeśli wyfarmi dużo ap to jego meteory będą zadawać 2 razy więcej (stąd napisałem że słabszy dmg). Zresztą ogólnie większość postaci bez many zazwyczaj ma pokaźne sumki hp więc jednak nie wiele im zrobi takie ulti.

Dnia 27.05.2010 o 15:34, Kryhuu napisał:

To jest dobry sposób na każdego, ale problem w tym, że nie zawsze wykonalny :)

Nie. Właśnie nie. Pushować pod czyjś turret to nie jest najlepsza technika. Szczególnie przeciw melee postaciom. Turret odwala tam całą robotę, ty nie możesz zabijać mobów bo przeciwnik i turret za blisko, a oni sobie spokojnie biją twoje mobki. Dla Veigara jest to natomiast strata bo rzadko kiedy zdąży zlast killować z ''q''. Przeciw Veigarowi najgorzej grać na środku lane''a. Już lepiej pod własny turret się cofnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 19:57, Tohno napisał:

Nie. Właśnie nie. Pushować pod czyjś turret to nie jest najlepsza technika. Szczególnie
przeciw melee postaciom. Turret odwala tam całą robotę, ty nie możesz zabijać mobów bo
przeciwnik i turret za blisko, a oni sobie spokojnie biją twoje mobki. Dla Veigara jest
to natomiast strata bo rzadko kiedy zdąży zlast killować z ''q''. Przeciw Veigarowi najgorzej
grać na środku lane''a. Już lepiej pod własny turret się cofnąć.

Ja mówiłem o harrasowaniu, nie o pushowaniu. Dobry harras jest zawsze wskazany, a jeżeli umie się z głową lasthittować, a nie autoattackować jak rambo to można nie dość, że harrasować, nie dość, że farmić, to jeszcze nie pushować w early :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 19:24, SongoX napisał:

Byłbym wdzięczny jeśli ktoś powiedział mi ile zajmuje instalka gry? ;]


U mnie katalog z grą zajmuje 996 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować