Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Znajdą się jakieś rady dla totalnego nooba? Na początku, kiedy spotykałem totalnych kretynów/leaverów/afkerów było dosyć łatwo, ale teraz powoli zbliżam się do 19 przegranych (mam 19/18/0). Wczoraj na ten przykład, na 5 gier, 5 przegrałem. W czasie trwania tej rotacji grałem Renektonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 12:13, Ostrowiak napisał:

Nie martw się, typowe ratio wygranych/przegranych jest negatywne...

No chyba że się jest pr0 ogarniaczem z gram.pl co ma +30 :O:O

Nie moze byc negatywne gdy jedna druzyna wygrywa to druga przegrywa o_O Srednie jest okolo 0 (bo sa jeszcze leavy)

sirdoom
po prostu graj dalej, jezeli bedziesz lepszy od przeciwnikow to powinienes wygrywac na tym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 12:09, sirdoom napisał:

Znajdą się jakieś rady dla totalnego nooba? Na początku, kiedy spotykałem totalnych kretynów/leaverów/afkerów
było dosyć łatwo, ale teraz powoli zbliżam się do 19 przegranych (mam 19/18/0). Wczoraj
na ten przykład, na 5 gier, 5 przegrałem. W czasie trwania tej rotacji grałem Renektonem.


1. jak chcesz grać jakimś championem, to poczytaj o nim, sprawdź przedmioty i masteries, obejrzyj spotlight. Lepiej obczaisz jak co działa. Czytaj poradniki.
http://www.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=68225
2. nie kupuj run przed 20 poziomem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 12:18, Ostrowiak napisał:

Jo jo, bo ja mówiłem o global ratio a nie o osobistym.

ke?
global ratio jest bliskie zeru (troche ponizej przez leaverow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 12:09, sirdoom napisał:

Znajdą się jakieś rady dla totalnego nooba? Na początku, kiedy spotykałem totalnych kretynów/leaverów/afkerów
było dosyć łatwo, ale teraz powoli zbliżam się do 19 przegranych (mam 19/18/0). Wczoraj
na ten przykład, na 5 gier, 5 przegrałem. W czasie trwania tej rotacji grałem Renektonem.

last hitowanie czyli nie atakowanie minionow, az beda mialy tak malo hp, ze masz atak je zabije. Skutkiem tego jest duza liczba minionow zabitych i bycie pod wieza, co daje bezpieczenstwo przed gankami(nie atrakcyjny cel) Poza tym naucz sie korzytac z prawego dolnego rogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 13:56, Aku230 napisał:

last hitowanie czyli nie atakowanie minionow, az beda mialy tak malo hp, ze masz atak
je zabije. Skutkiem tego jest duza liczba minionow zabitych i bycie pod wieza, co daje
bezpieczenstwo przed gankami(nie atrakcyjny cel) Poza tym naucz sie korzytac z prawego
dolnego rogu.


To jest akurat bardzo cenna rada. Dzięki temu dzisiaj 2 razy już wygrałem. Po raz pierwszy drużyna przeciwna zaczynała się wydzierać, że jestem op, jak zdali sobie sprawę, że na solo biorę każdego z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żonglujący olaf w jungli daje rade w rankedach? Potrafi sam zniechęcić przeciwnika do dalszej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 18:30, Mange napisał:

Żonglujący olaf w jungli daje rade w rankedach? Potrafi sam zniechęcić przeciwnika do
dalszej gry?


Napisałeś, że jesteś w elo hell, a na tym poziomie każda postać jest w miarę dobra. Wystarczy umieć dobrze grać. Olaf jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 18:41, SiDi napisał:

Napisałeś, że jesteś w elo hell, a na tym poziomie każda postać jest w miarę dobra. Wystarczy
umieć dobrze grać. Olaf jest spoko.

No wiesz ale taka janna to elo mi nie podbije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2011 o 19:03, Mange napisał:

No wiesz ale taka janna to elo mi nie podbije.


Wickd chce z tobą porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 19:03, Mange napisał:


No wiesz ale taka janna to elo mi nie podbije.


Janna to prawie wygrana. Resetuje walki, gdy zostały źle zainicjowane. W ogóle ona ma same plusy. Wickd ją robi tylko pod AP właściwie, ale ja ją robię jako supporta bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 19:03, Mange napisał:

No wiesz ale taka janna to elo mi nie podbije.


W sumie jako, że janna to chyba postać którą najlepiej gram w lolu muszę Ci powiedzieć, że naprawdę może robić zarąbisty support. Zdarzały się gry, że na 20 killi drużyny miałem 1/0/18. Ale niestety idiotów nigdy nie przeskoczysz. Zagrałem dzisiaj ranked po dłuższej przerwie dwa razy supportami i normalnie żal.pl. Co z tego, że miałem 0/0 soraką w pierwszej grze jak było w statach 1/25 tak mój team feedował. Sam ammu miał 0/12. W drugiej grze Janna robiłem zarąbisty support, na lini nasza akali miała 5/0 i udawało się jej uciec 3x na 10hp dzięki shield. Skończyłem grę po około 1h ze statami 5/2/25, ale co z tego i tak lose. Nasza ireala była tak głupia, że cały czas łaziła sama i pushowała. Akali też w końcówce coś odbiło. Skończyły ze statami 10/20.Zniszczyliśmy im wszystkie towery to latały we dwie jak głupie non stop żeby zniszczyć inh. A tam już sobie czekała eve i kata i zbierały kille. Aż mam ochotę w takich momentach wysyłać nagrany filmik do riotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba porzucę solo ranked, rozumiem, że jak zaczne grać premade ranked(Arranged team) to elo mi się będzie oddzielnie naliczać jak do solo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować