Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2011 o 19:26, Maddey napisał:

Ja chyba porzucę solo ranked, rozumiem, że jak zaczne grać premade ranked(Arranged team)
to elo mi się będzie oddzielnie naliczać jak do solo?

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@all: Kurde, tak wszyscy sprawiacie wrażenie bycia superogarniętymy graczami, że mam ochotę sprawdzić, czy macie rację. Ja sam mam elo 1100-1200,<flame> a mam dziwne wrażenie, że miałbym szansę pokonać te wszystkie ogary. :3</flame>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, z tego powodu, że ja <flame> nie gram ranked </flame>
Btw.
Ma ktoś jakiś pomysł do dobrego premade''u 3v3? Myślałem nad Morganą, Nasusem i... kogo można by dołożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 20:38, Niewiernus napisał:

Ano, z tego powodu, że ja <flame> nie gram ranked </flame>
Btw.
Ma ktoś jakiś pomysł do dobrego premade''u 3v3? Myślałem nad Morganą, Nasusem i... kogo
można by dołożyć?

Kogoś do jungli. WW na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 20:38, Niewiernus napisał:

Ma ktoś jakiś pomysł do dobrego premade''u 3v3? Myślałem nad Morganą, Nasusem i... kogo
można by dołożyć?


Ja ostatnio dostałem wycisk od składu: Poppy, Teemo i Annie. Ruszyć się w jungli nie dało przez cholerne grzyby. Moim zdaniem na 3v3 Teemo jest jednym z najwartościowszych champów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 20:39, Mange napisał:

Kogoś do jungli. WW na przykład.

W sumie nie wpadłem na to, chyba przez to, że 3v3 widziałem ostatnio gdzieś hmmm... na wakacje? ;)
Ot narodziła mi się koncepcja w głowie, kumple podbiją do 20, na normal poćwiczy się, a później można na wyższych poziomach grać ;)
@up
To może Nidalee? Support w postaci healingu, Bushwhack po krzakach oraz hardy rzut włócznią pod Q

@necron1501
@ stuny u Morgany, slow u Nasusa i chłopak nie pobiega zbytnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 20:46, Niewiernus napisał:

To może Nidalee? Support w postaci healingu, Bushwhack po krzakach oraz hardy rzut włócznią
pod Q


Przyznam szczerze że nigdy nie grałem i nie widziałem Nidalee na 3v3, może dlatego że w 90% gram 5v5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nidalee, teemo i cait :D Przeciwnik gdzie się nie ruszy to na pułapkę trafi :D Może zagramy takim składem kiedyś 4fun ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 20:54, Galadin napisał:

Przyznam szczerze że nigdy nie grałem i nie widziałem Nidalee na 3v3, może dlatego że
w 90% gram 5v5.

Ja też, na dodatek w następnych ~90% to była gra jedną postacią :D
1,500 range z włóczni, szybsze o te cyferki w krzakach, a ich to trochę znajdzie się na mapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam również Nidalee i Caitlyn i muszę przyznać, że to ciekawy pomysł. Choć z drugiej strony są to 3 papierki, które taki WW czy Trynd niszczy bez problemu. Koncepcja dobra, ale może być ciężko (w zależności od przeciwników).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 19:14, SiDi napisał:

Janna to prawie wygrana. Resetuje walki, gdy zostały źle zainicjowane. W ogóle
ona ma same plusy. Wickd ją robi tylko pod AP właściwie, ale ja ją robię jako supporta
bardziej.


A ja ci powiem że w ELO hell Janna nie pomaga. Na tym etapie to się bierze tanki i junglerów (kontrola dżungli i wardy? A co to? ;s) bo nikt inny nawet o tym nie pomyśli...Wszyscy chcą de-pe-esów, najlepiej Ryze bo nie trzeba dużo myśleć!
Fakt że jak już się stamtąd wyrwiesz i trafisz na graczy którzy mają mózgi (a nie np. na Singeda robiącego staty 1/40 co spotkało dziś mojego kumpla - specjalnie wybrany ghost i teleport żeby szybciej ginąć) to co innego i tam się z tobą w 100% zgadzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem już w elo hell, ale wyszedłem stamtąd grając z kumplem, który grał Ezem bądź Vladem, a ja sam grałem Janną, Zileanem, Tariciem i Shenem ;] I nadal stwierdzam, ze przeciwko Jannie ciezko wygrac (na kazdym elo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 20:34, Luigius napisał:

@all: Kurde, tak wszyscy sprawiacie wrażenie bycia superogarniętymy graczami, że mam
ochotę sprawdzić, czy macie rację. Ja sam mam elo 1100-1200,<flame> a mam dziwne
wrażenie, że miałbym szansę pokonać te wszystkie ogary. :3</flame>

Luz, mozemy zagrac.

Taki Bubba jest jednym z lepszych graczy z jakimi sie spotkalem, a ma elo 1260? Po prostu wychodzenie z elo hell jest wkurzajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem Sorake ad w teamie ;] W dodatku ze skinem, lecz gościu ssal. Dmg praktycznie nie robił, przynajmniej heale były w miarę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 13:56, Daronn_Darker napisał:

Ma ktoś build dla Nasusa pod semitanka? Gram cały czas tankiem i mam dość, wszyscy mi kradną kill`e bo mam za mały DMG. No i zawsze to jakaś odmiana;p


co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 13:56, Daronn_Darker napisał:

Ma ktoś build dla Nasusa pod semitanka? Gram cały czas tankiem i mam dość, wszyscy mi
kradną kill`e bo mam za mały DMG. No i zawsze to jakaś odmiana;p


Ma ktoś build dla Sony pod DPS? Gram cały czas supportem i mam dość, wszyscy mi kradną kille, bo muszę ich leczyć. No i zawsze to jakaś odmiana. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować