Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2011 o 16:39, Markush napisał:

> Całe życie? LoL nawet półtorej roku nie ma
Moje życie zaczęło się kiedy poznałem LoLa. ^^

No to masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 17:40, Niewiernus napisał:

Jak mowa o Nasusie - miał ktoś podobną sytuację: http://www.xfire.com/video/3f51f3/ ?

Dobra, ale co w tym niezwykłego?
Część z tym, że Yi nie atakował (edit, bo to był bot)? Część z zabiraniem "połowy" hp turretowi (edit: bo tyle się zgania hp turretowi przy grze z botami)? Część z tym, że gość wbiegł w bazę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(edit: bo tyle się zgania hp turretowi przy grze z botami)
To wybacz panie muj - nigdy nie grałem z botami i nie wiedziałem, że stawki hp wyglądają inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda tak samo, tyle, ze gość się nafarmił, bo miał kiedy i jak. A zabranie 500hp turretowi to nic szczególnie z takim ekwipunkiem. on miał chyba z 500dmg (niewyraźnie było) + zapewne jakieś 400 z Q i do tego trinity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 19:37, Markush napisał:

Wszystko wygląda tak samo, tyle, ze gość się nafarmił, bo miał kiedy i jak. A zabranie
500hp turretowi to nic szczególnie z takim ekwipunkiem. on miał chyba z 500dmg (niewyraźnie
było) + zapewne jakieś 400 z Q i do tego trinity.


Szkoda, że nie 1000 dmg... Doran''s Shield, Brutalizer (+10 dmg), Last Whisper (nie wiem czy to już ten zmieniony, ale jeśli tak to +40 dmg), Bloodthirster (+100 zapewne), Trinity (+30 dmg) - więc z itemów miał 180 dmg + bazowy to w sumie miał może trochę ponad 250. Ale te 250 + Trinity wystarczają, żeby takie hity wchodziły w wieżę, która ma chyba 1500 hp na 3vs3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie! On w tą wieżę napieprzał z Q! Nie z auto attacku! Dlatego ona była na 3 hity. Nie widzieliście jak on czekał, aż mu się odnowi Q?! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 20:03, SiDi napisał:

Panowie! On w tą wieżę napieprzał z Q! Nie z auto attacku! Dlatego ona była na 3 hity.
Nie widzieliście jak on czekał, aż mu się odnowi Q?! :/


To przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post (o ile go w ogóle przeczytałeś). Wyraźnie napisałem:250 dmg + Trinity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 20:07, sirufok napisał:


To przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post (o ile go w ogóle przeczytałeś). Wyraźnie
napisałem:250 dmg + Trinity.


Napisałeś, że z itemów + to co bazowe = trochę ponad 250. Nie uwzględniłeś Q, co ja to zrobiłem, dlatego przeczytaj mój post jeszcze raz. 250 AD + 250 z Q.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nasus to mój main i można nim grać na różne sposoby. Ja przeważnie gram jako typowy tank. Czasami gram też buildem na damage, ale można też grać Nasusem na AP (serio, da się i działa). Także sposobów budowania skutecznego Nasusa jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 20:44, SiDi napisał:

Napisałeś, że z itemów + to co bazowe = trochę ponad 250. Nie uwzględniłeś Q, co ja to
zrobiłem, dlatego przeczytaj mój post jeszcze raz. 250 AD + 250 z Q.


Widzisz i nie grzmisz...

A przeczytałeś ostatnie zdanie? Jeśli nie to proszę, skopiowałem Ci je:
Ale te 250 + Trinity wystarczają, żeby takie hity wchodziły w wieżę, która ma chyba 1500 hp na 3vs3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza...
Nie napisałeś NIC o tym, że używa swojego skilla. To Twoje 250 + Trinity niby co mają oznaczać? 250 AD + dmg z Q?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 21:02, SiDi napisał:

Nie napisałeś NIC o tym, że używa swojego skilla. To Twoje 250 + Trinity niby co mają
oznaczać? 250 AD + dmg z Q?


Ale to chyba logiczne? Bez skilla nie byłoby efektu Trinity, więc można się domyśleć, że wliczone do tego jest jego Q.
Wyjście z elo hell nie upoważnia do niemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mój były main, mam trochę meczy nim rozegranych, nawet AP próbowałem - tylko w custom game, bo nie ma porównania do innych. To, że można go budować różnie nie zmienia faktu, że Hyfe robi to najefektywniej. Naprawdę polecam przeczytać jego poradnik. Podejście w stylu "jestem pro i nie czytam poradników" (nie piszę tu o kimś konkretnym) jest dla mnie totalnie bezsensowne - zawsze można się czegoś nauczyć i to wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 21:07, sirufok napisał:

Ale to chyba logiczne? Bez skilla nie byłoby efektu Trinity, więc można się domyśleć,
że wliczone do tego jest jego Q.
Wyjście z elo hell nie upoważnia do niemyślenia.


Od kiedy "+ Trinity" oznacza, że wliczony jest jakiś skill?
I wyjście z elo hell nie ma tu nic do rzeczy. Dla mnie EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 21:18, SiDi napisał:

Od kiedy "+ Trinity" oznacza, że wliczony jest jakiś skill?


Bo bez użycia skilla efektu Trinity nie ma? Czy to wciąż za trudne do przyswojenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 21:25, sirufok napisał:

> Od kiedy "+ Trinity" oznacza, że wliczony jest jakiś skill?

Bo bez użycia skilla efektu Trinity nie ma? Czy to wciąż za trudne do przyswojenia?


On NIE musi mieć Trinity, aby uderzyć z samego Q za dodatkowe 250... W ogóle wiesz co ten skill daje? Masz 250 AD, aktywujesz Q to następne obrażenia zadadzą jeszcze dodatkowe (250AD+Q).
250AD + 250 z Q + Trinity. Tak wygląda poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować