Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2011 o 21:28, SiDi napisał:

On NIE musi mieć Trinity, aby uderzyć z samego Q za dodatkowe 250... W ogóle wiesz co
ten skill daje? Masz 250 AD, aktywujesz Q to następne obrażenia zadadzą jeszcze dodatkowe
(250AD+Q).
250AD + 250 z Q + Trinity. Tak wygląda poprawnie.


Ale ja się nie sprzeczam o to ile on zada obrażeń z każdego źródła. No i chyba nie myślisz, że jak jestem wymiataczem Nasusa to czekam na sklejenie Trinity, żeby móc zacząć używać Q... Do tego czasu to z last hitów nazbiera się już porządny bonus do dmg.
Obaj mamy rację tylko ja napisałem w skrócie jako dmg + Trinity (a żeby mieć efekt Trinity trzeba odpalić skilla, co w przypadku Nasusa wiąże się z włączeniem Q).
Teraz już chyba EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mój najprzyjemniejszy mecz w historii. Ja grałem Shaco, kolega (na Skypie) Evelynn. Mecz wyglądał tak, że po prostu wybieraliśmy cel, dochodziliśmy i zabijaliśmy. Ktoś kupił Oracle''a, mógł być pewien że zaraz zginie. Staty jak widać, do tego jeden quadra kill. Nareszcie umiem grać Shaco.

20110207220233

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 15:43, Maddey napisał:

On jest chyba najdroższy.
Każdy kupuje go jako pierwszego.
A tak na serio to ja kilku takich widziałem.

Najlepsze jest to że gdy nie masz za dużego AD jest po prostu bezużyteczny, ale co z tego, trzeba wydać kase :P
Tak samo jak takie itemek (nie pamietam nazwy) który dodaje ci AP do następnego uderzenia po skillu, bez dużej ilości AP również zbędny, i również często kupywany jako pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Passive Triforce nie dodaje bonusowago AD, tylko bazowe. Mając 300 AD nie doda ci drugiego tyle tylko ~100 (zależy od postaci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuje Corkiego, gdy tylko skończy się obecna free rotacja, święty czempion. Dawno nie nabiłem już legendary na normalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jak miło, ale mimo tarczy i tak zapewne będzie to DD, to riot w końcu. Mimo to mam nadzieję. Szkoda tylko, że o kilka czempionów za późno go wydają. Gra już mi się znudziła przez tych nowych championów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie sytuacje w których dostajecie DC a po ponownym połączeniu okazuje się że straciliście część zakupionych itemów? (nie gram w to - brat pyta :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 08:17, sirufok napisał:

A widzicie prawy dolny róg na obrazku? MAY/10
Czyżby Riot robił champów pół roku do przodu?



Zapewne ich artyści robią sporo conceptów, a tylko część jest wykorzystana, reszta leży, albo do zrobienia później. Możliwe, że to powstało wcześniej, a zastosowanie znalazło dopiero teraz.
Imo Jarvan będzie dpsem albo ap, a Maokai tankiem. Wtedy z Demacian można złożyć cały team (Lux ap, Garen offtank, Galio tank, Xin dps, Jarvan dps/ap). Na concepcie ma chyba jakąś różdżkę w dłoni, co sugeruje maga...

btw rotacja nudna, właśnie Galio kupiłem w tym tygodniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 08:30, Alehor napisał:

Też macie sytuacje w których dostajecie DC a po ponownym połączeniu okazuje się że straciliście
część zakupionych itemów? (nie gram w to - brat pyta :P)


Mi się też to kilka razy zdarzyło. Ponadto czasem w ekwipunku mam inne przedmioty, niż mam w rzeczywistości - bonusy z tego co miałem nadal są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 08:49, Budo napisał:

Imo Jarvan będzie dpsem albo ap, a Maokai tankiem.


Nie widzę innej opcji dla drzewca niż tank.

Btw, po wielu rozegranych meczach stwierdzam, że do solo queue jednym z najlepszych wyborów jest Nasus. Innymi champami szło dobrze, ale później znów przychodził kryzys. A z Nasusem mam na pewno więcej niż 80% wygranych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 09:01, sirufok napisał:

Nie widzę innej opcji dla drzewca niż tank.

Poppy też miała być tankiem... :(

Dnia 08.02.2011 o 09:01, sirufok napisał:

mam na pewno więcej niż 80% wygranych gier.

Też tak mam. Innymi champami to jest loteria, a tym to nie ważne, czy mam noobów, czy nie, mecz jest wygrany. Bardzo to fajne jest. Tylko czemu do jasnej cholery musieli mi znerfić runy na mana regen. Teraz trzeba uważać i nie można spamować z E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 09:06, Markush napisał:

Poppy też miała być tankiem... :(


Urgot też się kłania;) A Poppy bardzo dobrze, że nie jest tankiem - rola która jest jej przypisana sprawdza się doskonale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 08:30, Alehor napisał:



To tylko bug graficzny. Może nie widzieć danego itema lub widzieć jakiś inny zamiast niego, ale tak naprawdę to nadal ma ten item, który kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 10:51, Ecko09 napisał:

>

To tylko bug graficzny. Może nie widzieć danego itema lub widzieć jakiś inny zamiast
niego, ale tak naprawdę to nadal ma ten item, który kupił.


brejtak mówi że to to norma ale jeden item zwyczajne zniknął - nie było go w żadnym slocie i nie miał żadnych bonusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować