Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Na myśli miałem raczej afkerów,feederów, chociaż pewnie macie racje, ostatnio zdarzyło mi się spotkać Morganę która całą grę tańczyła przy Nexusie, a na pytanie dlaczego to robi, odpowiedziała że gracze jej uprzykrzają grę, więc ona też będzie.I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 18:56, Markush napisał:

Ale przecież Annie to AD carry...
Faiol!

Wybacz ale nie trafia do mnie ten inteligentny żart.

@mlynar911

No ja gram Mpen buty, Malady, Nashor, czapka i jakiś def item. Grzybki po około 1k, papiery składam z q + toxic shot w parę sekund, a reszta to kwestia dobrego poruszania się po mapie i stawiania grzybów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 20:45, Kryhuu napisał:

Wybacz ale nie trafia do mnie ten inteligentny żart.

Bo była (czy jest nadal) moda na budowanie annie na full AD. To chyba zabawne, no nie? Przecież wszyscy anjwięksi prohajelo grali adannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 20:47, Markush napisał:

> Wybacz ale nie trafia do mnie ten inteligentny żart.
Bo była (czy jest nadal) moda na budowanie annie na full AD. To chyba zabawne, no nie?
Przecież wszyscy anjwięksi prohajelo grali adannie.

No czyli kolejny fakt wskazuje na to, że jestem prohajelo ^^ YEEAAAAAAAAH

Z innej beczki, jakie runki polecacie na Olafa w jungli i na lane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągał ktoś z was już wersję beta polskiego klienta ? Wrażenia pozytywne czy wręcz odwrotnie? Pytam bo jeśli to jakiś nie wypał to nie będę marnował czasu na ściąganie ,a klient trochę waży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja nie tykam polskiego, dobrze mi z angielskim.

btw pozdro dla NdysHa, fajnie się gra. Dobrze wiedzieć, że oprócz mnie minimum jedna osoba w teamie ogarnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 23:20, Etnies napisał:

Ściągał ktoś z was już wersję beta polskiego klienta ? Wrażenia pozytywne czy wręcz odwrotnie?
Pytam bo jeśli to jakiś nie wypał to nie będę marnował czasu na ściąganie ,a klient trochę
waży .

Zamiast poblierania polskiego klienta możesz po prostu znaleźć pliki konfiguracyjne i zmienić w nich język z EN na PL - cała lokalizacja jest implementowana po trochu w angielskim kliencie już od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz czy coś w stylu Renekton - Rzeźnik Piasków może być dobrym pomysłem? Chodzi mi tu głównie o to, że w polskim takie coś jak "rzeźnik piasków" można odebrać na dwa sposoby. Z czego jeden jest bez sensu, a drugi kiczowaty. :)
W ogóle... W ogóle po co komu LoL po polskiemu. Przecież tu nie ma nic do czytania.

Soraka - Gwiezdne dziecko... Luuuudzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 23:40, Markush napisał:

W ogóle... W ogóle po co komu LoL po polskiemu. Przecież tu nie ma nic do czytania.


W ogóle to się dziwię że na Polskę zwrócili uwagę...czyżbyśmy byli jedną z najliczniejszych nacji w LoL? Niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 00:00, Galadin napisał:

> W ogóle... W ogóle po co komu LoL po polskiemu. Przecież tu nie ma nic do czytania.

W ogóle to się dziwię że na Polskę zwrócili uwagę...czyżbyśmy byli jedną z najliczniejszych
nacji w LoL? Niemożliwe.

Żebyś się czasem nie zdziwił, wielokrotnie na solo miałem cały team z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, tylko że oprócz mojego teamu cały przeciwny team był też z Polski xD
Co do wersji PL LoLa to jeśli mają być przetłumaczone nawy postaci to ja podziękuję...
Gwiezdne dziecko ? WTF ? o.O Star Warsy jakieś czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 08:17, sirufok napisał:

A widzicie prawy dolny róg na obrazku? MAY/10
Czyżby Riot robił champów pół roku do przodu?

nie
Szkic Jarvana powstał ponad 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 02:00, DarkWolf_PL napisał:

W ogóle to się dziwię że na Polskę zwrócili uwagę...czyżbyśmy byli jedną z najliczniejszych
nacji w LoL? Niemożliwe.


Gra jest darmowa, więc mnie to nie dziwi. Praktycznie nie było dnia, żebym nie widział na solo Polaków bądź też całych teamów. Najlepsze jest to, że nawet jak mają nicki nie kojarzące się z naszym językiem, to i tak w pewnym momencie się odkrywają przez nasze cudowne kur...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 12:46, Ecko09 napisał:

Jest możliwe posiadanie jednocześnie polskiego klienta i angielskiego?


tak, bez problemu

nawet dzisiaj jak mi polski klient wywalało co chwilę, wszedłem do gry na angielskim i już wszystko miodzio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 12:46, Ecko09 napisał:

Jest możliwe posiadanie jednocześnie polskiego klienta i angielskiego?

A WIEC BETA TO TAK NAPRAWDĘ SAMA WYPAKOWANA GRA BEZ INSTALKI, A OTO PRZYKŁAD ZNUDZONYCH GRACZY DO CZEGO MOGĄ SIĘ POSUNĄĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować