Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Akurat jeżeli chodzi o kwestie translacji pewnych rzeczy, to jestem pewien że każą sobie nasze sugestie wsadzić w buty. Po prostu mają już prawie gotowy produkt i nie będzie interesować ich to, że aktorzy są źle dobrani czy że przedmioty nazywają się idiotycznie. Środowisku w które celują, czyli Polakom którzy nie grają w LoLa, ale chcieliby zagrać tylko, że nie lubią grać w gry nie w naszym języku i tak pewnie jakość polonizacji nie zrobi różnicy.

Ja zostanę przy angielskiej wersji. Sona rzucająca "przywoływaczu", choć jest to jak najbardziej poprawne, do mnie nie przemawia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ,serio boty rozwaliły Riota? W sumie to nic dziwnego jak dla nich Udyr to tank, a każdy nowy champion to dobry jungler -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 18:39, Ecko09 napisał:

Ej ,serio boty rozwaliły Riota? W sumie to nic dziwnego jak dla nich Udyr to tank, a
każdy nowy champion to dobry jungler -,-''


Udyr to jest dobry tank, a po prostu zawodnicy riotu ssali niemiłosiernie. Boty nadal mają mierny poziom, ale lepszy od tego co było wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 raz z rzędu gra nie startuje. Czekamy 5 minut nic 10 nic, a że nikt nie chce liVa to w końcu ja muszę wychodzić. WTF RIOT !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie czasem takie gry, że pomimo normalnego pinga tnie wam niemiłosiernie?
Właśnie miałem grę, w które pokazywało mi cały czas, że mam 5-10ms, a i tak co chwile całą grę przycinało na kilkanaście sekund. Żadnego disconnecta nie dostałem, chat spoza gry działał normalnie (/w z kumplem działało, natomiast chat z ludźmi z meczu lagował). Ventrillo w granicach 20ms (bez żadnych ścin). Aż sprawdzałem w miedzy czasie działanie GW/HoN/SC2 - wszystko działało dobrze.
Restartowałem grę parę razy, próbując różnych połączeń internetowych (yay @ niezabezpieczone wifi sąsiadów ;P) - nic nie dało :<.

Czasami aż mnie zaskakuje ilość bugów w tej grze :F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 19:15, Ezio napisał:

Fajnie będzie, jak Maokai będzie "wrastał" w ziemię i udawal drzewo;D

Tia... asdfmovie i "tree powers activate!!"

@Mordant
Tak, ale najczęściej po pół minutach ustaje. Jestem ciekaw czy coś zrobią z tymi podskakującymi pingami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 19:43, Ecko09 napisał:

Trolololol te boty myślą. Fajnie sie z nimi gra :D


Biedni IP farmerzy, już nie będą mogli zgarniać IP za 11 min gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 20:08, necron1501 napisał:

>


Jestem po grze z nowymi botami. Nadal nie są one wielkim wyzwaniem. IP farm wydłuży się co najwyżej o pare minut (jeśli w ogóle się wydłuży).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 20:11, Ecko09 napisał:

> >

Jestem po grze z nowymi botami. Nadal nie są one wielkim wyzwaniem. IP farm wydłuży się
co najwyżej o pare minut (jeśli w ogóle się wydłuży).


Czyli wciąż za cienkie na testowanie nowych champów lub buildów... Cóż, może kiedyś wprowadzą dla nich poziomy trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem graczem elo 9000, ale jak widzę supporta kupującego buty x3 albo Sorcerery (lol) kiedy wróg ma silence, stun, slow, to mnie krew zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki, ostatnio mam straszne lagi na us. Nie da się grac, opóźnienia rzędu pół sekundy, powodują niemożność grania. No ni cholerę.
Any1 knows how 2 solve it?
Net - Multimedia - 6Mb. To chyba nie problem ;<?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 18:39, Ecko09 napisał:

Ej ,serio boty rozwaliły Riota? W sumie to nic dziwnego jak dla nich Udyr to tank, a
każdy nowy champion to dobry jungler -,-''

Ke? Ironia Ci nie wyszla bo udyr to jest tank. jeden Dps item go dpsem nie czyni o_O(tzn czyni, ale nie z nazwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rasowym tankiem nie jest, ale doskonale sprawdza się w tej roli. Wiele razy widziałem już ogarniętych Udyrów tankowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 21:34, sirufok napisał:


To czym niby ma tankować? Ostatnio mój kumpel też robił go na "tanka" i wszyscy w tfach po prostu go olewali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować