Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dobrze, że zrobiłeś screena. :P A grało się rzeczywiście przyjemnie, chociaż było jednak nieco zbyt łatwo. ;) Potem jeszcze jeden mecz rozegraliśmy, było tylko trzech gramowiczów, ale i tak wygraliśmy. Przy czym walka była nieco bardziej wyrównana. :) No i staty miałem zdecydowanie inne - 5/2/17, czyli byłem "głównym asystentem". :P

Jakby co to teraz będę grał tak do mniej więcej do 20, więc jak ktoś chce i może, to niech się dołączy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 14:50, 4ny4 napisał:

Pytanie. Mordekaiser czy Malphite ?

Zależy co chcesz robić. Jak pwnić i zabijać to Morde. Jak być przydatnym drużynie (bo ten pierwszy poza ks''owaniem za wiele nie robi dla dobra ogółu) to obowiązkowo Malphite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak zdobyłem nowego herosa, kolejnego za którego nie musiałem płacić rozegrałem rozgrywkę. Świetnie mi się nim grało muszę przyznać a ilość hp jaka mi doszła dzięki zabicią przeciwników była naprawdę spora bo na koniec rozgrywki miałem 4.2k hp : D A build robiłem tak na oko choć pewnie do najlepszych on nie należy : P

20100718193940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 19:39, Infes napisał:

Po tym jak zdobyłem nowego herosa, kolejnego za którego nie musiałem płacić rozegrałem
rozgrywkę. Świetnie mi się nim grało muszę przyznać a ilość hp jaka mi doszła dzięki
zabicią przeciwników była naprawdę spora bo na koniec rozgrywki miałem 4.2k hp : D A
build robiłem tak na oko choć pewnie do najlepszych on nie należy : P


warmog? be.

Thornmail jeśli dużo mele, i sunfire same :) ew. coś pod mdefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 19:39, Infes napisał:

Po tym jak zdobyłem nowego herosa, kolejnego za którego nie musiałem płacić rozegrałem
rozgrywkę. Świetnie mi się nim grało muszę przyznać a ilość hp jaka mi doszła dzięki
zabicią przeciwników była naprawdę spora bo na koniec rozgrywki miałem 4.2k hp : D A
build robiłem tak na oko choć pewnie do najlepszych on nie należy : P


Skąd masz cho? Jest w pakiecie na EU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 15:00, Markush napisał:

Jakie itemy i jakie runy można kupić dla Nasusa, który chcę szybko wraz z minionami rushować
na wrogie turrety? Tak, żeby też szybko mordować miniony i żeby ich dużo mordować ofkorz.


Gram Nasusem, z tym że raczej nie rushuję na turrety ;P Ale... Może spróbuj wziąć Stark''s Fervor jako item - atk speed i lifesteal + buff dla całej drużyny. Na miniony raczej Sunfire Cape. Poza tym spróbuj skoncentrować się na pakowaniu w Spirit Fire (w końcu to AoE), z tym że jeśli chcesz tego używać często, to wtedy potrzebne ci są jakieś runy na mana regen, najlepiej MP5, albo/oraz item w stylu Chalice of Harmony. Jak natłuczesz tym odpowiednio dużo kasy, to możesz wziąć jeszcze Glacial Shroud/Frozen Heart - i żaden DPS ci nie podskoczy ;) I jeszcze Sheen/Trinity Force, bo stackuje się z Siphoning Strike, więc porządne uderzenie w wieżyczkę się przyda. Z reszty run seale na dodge i marki na atk speed/crit chance. Przynajmniej to mi się zarysowało na szybko w głowie, podobnym zestawem rozwaliłem tylko przy pomocy minionów inhibitor i dwie wieże używając ulti. Wex tylko poprawkę na to, że jeśli team przeciwnika będzie zorientowany raczej na magów, możesz nieźle dostawać. Modyfikuj, baw się, niech Tobie pasuje do stylu gry, to tylko moja propozycja ;)

Poza tym, skoro już tu jestem, chciałbym sobie zagrać z kilkoma gramowiczami, właśnie Nasusem, bo mam go względnie opanowanego, choć tylko 8 lvl summonera ;) Nick: TehKamper, serwer EU. Byłoby mi miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek na hp i jak juz troche tego nazbierasz to wez guardian angela.

edit
Co do nasusa to niewarto brac chalice. Na 6 lvlu idziesz na golema - spirit fire i odpalasz ulti. Pada w sekunde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 11:51, luzac napisał:

Nie zbieraj kasy na Cho''Gatha, tylko zarejestruj się na Alienware a dostaniesz kod promocyjny
na niego. :P


Em, mozesz opisać jak tam się rejestruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 22:17, necron1501 napisał:

> Nie zbieraj kasy na Cho''Gatha, tylko zarejestruj się na Alienware a dostaniesz
kod promocyjny
> na niego. :P

Em, mozesz opisać jak tam się rejestruje?

Wbijasz na stronkę, gdzie masz się rejestrować. U góry jest zakładka Account, najeżdżasz i pojawia się registration. Rejestrujesz się. Na maila dostajesz hasło. Logujesz się, dajesz Get key (jak ja brałem to było ich bodajże 11000) i dostajesz klucz. Wbijasz na LoLa klikasz store, zakładke codes, wpisujesz kod i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 21:31, Monti0512 napisał:

Mam też pytanie, jakie itemy do tej postaci najlepiej dobierać?

Typowo tankowo. Warmog''s to po pierwsze, weź jeszcze Thornmail i Guradian Angel. Do tego dokup inne itemsy na armor i health, możesz wziąć nawet Sunfire Cape''a jeśli Ci się podoba. Do tego jakieś buty ( of Switness chyba najlepiej ) i jesteś uzbrojonym po zęby nosicielem najlepszego /joke''a w grze. W każdym razie te trzy wcześniej wymienione itemy do podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 17:05, eNcore napisał:

Wie ktoś może co się dzieje z Practise Game ? Czy tylko ja nie mogę tego trybu
odpalić...

Zmienili że bodajże trzeba mieć 4 ludzkich(:P) graczy, bo ludzie grali gry 1v1 z botami testując buildy/farmiąc IP, co obciążało serwery niemiłosiernie i normalne gry na tym traciły. Pokrótce: dali serwerom odpocząć. kiedyś w końcu przywrócą nie ma się co martwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 23:09, rtyrtyrty napisał:

> Wie ktoś może co się dzieje z Practise Game ? Czy tylko ja nie mogę tego
trybu
> odpalić...
Zmienili że bodajże trzeba mieć 4 ludzkich(:P) graczy, bo ludzie grali gry 1v1 z botami
testując buildy/farmiąc IP, co obciążało serwery niemiłosiernie i normalne gry na tym
traciły. Pokrótce: dali serwerom odpocząć. kiedyś w końcu przywrócą nie ma się co martwić
:D


Teraz jest jeszcze inaczej, bo wylaczyli KOMPLETENIE practice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 22:29, Zabujca_Smokuf napisał:

zęby nosicielem najlepszego /joke''a w grze.

Ale on mówi o Cho a nie o Pantheonie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować