Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2011 o 22:29, Madoc napisał:

Taki sobie, bardziej mi się podoba jednak samuraj.


Przynajmniej nie ma noktowizora x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polećcie jakiegoś tanka którego nie banują w ranked (czyli Amumu, Rammus, Shen, Malphite kompletnie odpadają, zresztą i tak ich mam) ;) Bo ostatnimi czasy jak gram to trafiam na bandy oszołomów którzy uznają że Mordekaiser jest dobrym tankiem i że na pewno będzie to dobry wybór do teamu...i później się dziwią że ich drużyna przegrywa każdy teamfight. A ja poza wyżej wymienionymi samemu posiadam jeszcze tylko Blitzcranka (którego lepiej budować na BF Swordy i Trinity Force aniżeli na tanka...) i Tarica (który z kolei się chyba lepiej sprawdza jako support ;)). No i Cho'gatha który sprawdza się nieźle i Maokaia który sprawuje się znośnie...ale potrzebuję czegoś lepszego niż tylko "znośnie" ;P

Wstępnie zastanawiam się nad Singedem, Nasusem, Gragasem i Galio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 02:04, ziptofaf napisał:

Wstępnie zastanawiam się nad Singedem, Nasusem, Gragasem i Galio.


Galio i Gragas mieli nerfy, ale gram nimi jako tankami na normalach i jest ok. Gragas nie dostaje mresist wraz z awansami, więc do końca gry ma bazowe 36, Galio sam z siebie jest dość miękki, trzeba uważać tankując nim. Singed jest ciekawy, ale najlepszy jako hybryda ap/tank, musi się wyfarmić. Nasus podobnie, musisz dobrze farmić, bo inaczej jest do niczego. Jak się wyfarmisz to masz bardzo mocny lategame, bo po kupnie kilku itemów to już z górki. To wszystko odnosi się do normali, nie wiem jak z rankedami, bo nie gram ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z reguły większością champów żeby ownowac trzeba dobrze farmić. Ale Ci których wymieniłeś to nie mają z tym problemów. Bo mają dobre skille do farmienia. I szybko im to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 09:01, mlynar911 napisał:

Z reguły większością champów żeby ownowac trzeba dobrze farmić. Ale Ci których wymieniłeś
to nie mają z tym problemów. Bo mają dobre skille do farmienia. I szybko im to idzie.


Wiem, ale już tak czasami miałem, że trafisz na zły lane i np nie dajesz rady lasthitować, bo ci nie pozwalają. Wtedy zaczyna się takim Nasusem np nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 09:05, Budo napisał:

Wiem, ale już tak czasami miałem, że trafisz na zły lane i np nie dajesz rady lasthitować,
bo ci nie pozwalają. Wtedy zaczyna się takim Nasusem np nieciekawie.

Jak dwóch range hero w tym jeden carry to tak ;] ale maksujesz nim amplifire i jakoś isdzie ;] od 3ciego lvla chyba juz te miniony ktore strzelaja zabija ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Farm Nasusem to w głównej mierze ss. Spiritfire jest za drogie do spamowania, owszem pomaga, ale nie możesz używać go za dużo, no i pushując w ten sposób prosisz się o gank, bo szybko jesteś pod wieżą wroga.


Ktoś tu gra Nunu? Pytanie jak junglować, bo w necie milion poradników i każdy inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś dobrze śmigałem po lasku king kongiem, polecam ci ten poradniczek http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/nunu-the-ap-jungler-51090, miałem identyczny schemat buildu poza butami,zamienił bym je bym na sorceres shoes, no i standardzik wpierw wilki, potem gdy się upewnisz że na ciebie się nie czają golem ale to pewnie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wróg ma Junglera, który zaczyna od niebieskiego, to kradniesz mu wraithy. Jeśli ma shaco (przeważnie zaczyna na czerwonym) to idziesz z całą grupą i niszczysz mu boxy, a jeśli go tam nie ma, to kradniesz mu czerwonego. Yeti robi junglę jak mu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 09:51, Budo napisał:

/.../

Farm Nasusem to w głównej mierze ss. Spiritfire jest za drogie do spamowania, owszem
pomaga, ale nie możesz używać go za dużo, no i pushując w ten sposób prosisz się o gank,
bo szybko jesteś pod wieżą wroga.

Dlatego jak jest się na top line wystarczy kupic ward, patrzeć na mape i mieć runki na mana regen jak ja i mnie to wystarcza by nim dobrze pchać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 12:40, Nufiko napisał:

>


To dranie schowali to sprytnie. Ani na stronce ani na forum tego nie widziałem :o Dobrze, że Maokaia nie ruszyli.
EDIT: Kurczę, a jednak go ruszyli. Na szczęście nie ma nerfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 09:51, Budo napisał:

Ktoś tu gra Nunu? Pytanie jak junglować, bo w necie milion poradników i każdy inny...


Bo należy korzystać z poradników które są sprawdzone i wykorzystywane przez dobrych graczy a nie randomów...
http://www.solomid.net/guides.php?g=6 - prawdopodobnie najlepszy (counter) jungling guide Nunu, włącznie z filmikami instruktażowymi wśród ludzi z 2k ELO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 14:19, ziptofaf napisał:

Bo należy korzystać z poradników które są sprawdzone i wykorzystywane przez dobrych graczy
a nie randomów...


Skoro na forum lola coś ma 50+ pozytywów to uznaję, że jest dobre. Na mobafire ponad 70% poradników jest x i każdy inny, podobnie youtube. Ale chyba opracowałem sobie własną trasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 14:53, Budo napisał:

Skoro na forum lola coś ma 50+ pozytywów to uznaję, że jest dobre.


Och, akurat napisanie poradnika do junglowania nie jest szczególnie trudne. Pytanie tylko na jakim ELO się sprawdzi - w ELO Hell (gdzie znajduje się z 60% graczy) to w ogóle jak jest jakiś jungler to jest świetnie ;) Więc wysokie oceny w takich poradnikach to nic dziwnego, w końcu na niskim ELO się sprawdza...

Ale co innego kiedy guide daje osoba z top 20 rankingu światowego która ma tysiące rozegranych gier i o wiele więcej doświadczenia niż typowi gracze, wtedy taki poradnik zasługuje już na zainteresowanie.

Dnia 02.03.2011 o 14:53, Budo napisał:

Na mobafire ponad 70% poradników jest x i każdy inny, podobnie youtube. Ale chyba opracowałem sobie
własną trasę.

Mam nadzieję że jednym z jej punktów jest zjeść wrogiego junglera i zabrać mu buffy ;) Nunu jest po prostu bogiem w tej dziedzinie i aż szkoda nie korzystać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować