Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2011 o 14:51, Stein napisał:

Czy ja dobrze rozumiem? Od teraz ulti Ezreala będzie miało przelicznik AD a nie AP?

Napisane jest jedynie że dostaje 1.0 przelicznik z bonus AD, podejrzewam że po prostu teraz można budować AP, i mieć mocne ulti albo budować AD i też mieć mocne ulti. Bo faktycznie, w late to takie ulti AD ezreala zbyt wiele nie robi, a tak to będzie z 200-300 dmg więcej na TrueShot Barrage

wg. mnie zmiana fajna, bo lubię nim grać na AD.

Najlepsze jest to że nie dostaje na razie żadnych nerfów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 15:52, rtyrtyrty napisał:

Napisane jest jedynie że dostaje 1.0 przelicznik z bonus AD, podejrzewam że po prostu
teraz można budować AP, i mieć mocne ulti albo budować AD i też mieć mocne ulti. Bo faktycznie,
w late to takie ulti AD ezreala zbyt wiele nie robi, a tak to będzie z 200-300 dmg więcej
na TrueShot Barrage


No jeśli tak, to bardzo by mi się to podobało, gdyż tez lubię nim grać AD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 15:57, Stein napisał:

No jeśli tak, to bardzo by mi się to podobało, gdyż tez lubię nim grać AD :)


A po co gdybać skoro można już to sprawdzić na US? :P
Mnożnik i z AD, i z AP ;)

20110302160130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 16:01, ziptofaf napisał:

A po co gdybać skoro można już to sprawdzić na US? :P
Mnożnik i z AD, i z AP ;)


Ja to jeszcze na ACE clienta musze czekać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garen
Decisive Strike
Movement speed boost increased to 3 seconds from 2
Total duration available to proc the silence and hit reduced to 6 seconds from 7
Bonus damage ratio increased to 150% from 120%
Judgment cooldown reduced to 14/13/12/11/10 from 15/14/13/12/11 seconds


Taa, Garen potrzebuje buffa...

Mordekaiser
Mace of Spades ability power ratio increased to 0.4 from 0.2


Jakby AP morde za słabo pushował...

Janna
Monsoon no longer slows enemies who re-enter the storm


A Janna potrzebuje jeszcze więcej nerfów...

Nie rozumiem takiej strategii Riotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morde i Garen są mierni, potrzebują buffów. Przy jannie i tak zazwyczaj używa się ulti przez sekundę. W Docie wszystkie champy są mocne, dlatego jest balans. W lolu są słabe i mocne. I lepszą taktyką jest wzmacniać słabych, a nie osłabiać mocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garen i tak po tym buffie nie jest wcale jakiś specjalnie dobry, dostał trochę wszystkiego.

Morde? Gdyby ludzie często grali nim AP to bym się przejął, ale jako że mam dość niskie ELO to 1 na 10 mordekaiserów nie idzie w idiotyczny tank build.

No i faktycznie Janna albo używa ulti po to żeby rozdzielić wroga/uratować swoich, albo żeby ich leczyć po walce. Rzadko się zdarza żeby slow się przydał, chociaż nie musieli jej nerfować.

Ja teraz Ezrealem i Jarvanem będę grać, ten Jarvan całkiem fajny mam tylko nadzieję że go nie znerfią, pierwsza gra wygrana ale to dlatego że wrogowie byli bardzo słabi, a mi dali dobry team. Miałem staty 6/2/7, więc nie ma tu specjalnie co się chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slow u Janny z ulti się przydawał. Podczas teamfightu zawsze dłużej się poleczyło drużynę (o ile można nazwać to leczeniem). Chociaż i tak najczęściej tego uzywam do uratowania kogoś "gonionego".
Chociaż by zrobili z tego ulti instant heal, ale nieeee.
Czemu w ogóle oni nerfią każdy support? Co to komu przeszkadza? Nie zdziwię się jak znerfią Nidalee i jej heal.
Albo niech usuną wszystkie supporty, oddadzą mi rpki za hextech jannę i niech zrobią jeszcze więcej dpsów, bo trochę za mało ich jest... Bo przecież na 71 postaci mamy tylko 58 dpsów (liczbę sobie wymyśliłem, więc cicho siedzieć ;]).

W ogóle mogliby przerobić to ulti Janny. Mogło by mieć, albo tego instant heala, albo np. zamiast leczyć mogłoby dawać wszystkich E. To by mogłoby być ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 16:01, ziptofaf napisał:

A po co gdybać skoro można już to sprawdzić na US? :P
Mnożnik i z AD, i z AP ;)


Tylko jest napisane wyraźnie, że będzie się liczył tylko ten z większą wartością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 19:48, sirufok napisał:

> A po co gdybać skoro można już to sprawdzić na US? :P
> Mnożnik i z AD, i z AP ;)

Tylko jest napisane wyraźnie, że będzie się liczył tylko ten z większą wartością.

Tak jak ma irelia i chyba parę innych champów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię jungle, ale tego co dzisiaj doświadczyłem grając pierwszy raz trundle to bym się nigdy nie spodziewał. Dobre staty jak widać na screenie, fajna farma i ten lifesteal z mobów. A co najważniejsze takiej przeżywalności już dawno nie doświadczyłem. Nieraz byłem pewien, że na pewno padnę a tu non stop spam W i E. Super postać.

20110302205624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 21:12, Salwatorowiec napisał:

Jak się nazywa strona gdzie pisze jak najlepiej łączyć itemy i pk nauki dla danego hero?


Mobafire.com? Ewentualnie Leaguecraft.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze żałuj, ze nie miałeś w przeciwnym teamie tanka z dużą ilością hp i resistów. Byłaby jeszcze większa miazga. I nie było by sytuacji " byłem pewien, że na pewno padnę" ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem Maokaiem. Świetnie mi się grało, naprawdę fajna i oryginalna postać. Jedynie ulti mi nie odpowiada, jest niewygodne w używaniu. Ale reszta świetna. Tyle że dwa razy trafiłem na drużynę, która zabijać wprawdzie potrafiła, ale jakikolwiek atak na wieżę był czystą abstrakcją i znowu dwie przegrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po kilku grach Jarvanem. Postać bardzo dobra. Można nim robić epickie ucieczki z użyciem sztandaru i lancy z Q. :)
Do tego ulti umożliwiające zamknięcie/oddzielenie najgroźniejszych przeciwników od reszty drużyny.
Z każdą grą coraz lepiej mi idzie. Zobaczymy co dalej. :)

20110302215729

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować